Історія NEOR

Привіт!

Ми дуже раді вітати вас на сторінці історії нашого бренду NEOR. Дякуємо, що заглянути до нас під час вашого онлайн-серфінгу. Ми впевнені, що вам буде цікаво познайомитися з нами ближче. Дякуємо за вашу увагу та час!

Знайомтесь: засновники бренду ТМ NEOR — Олексій Мармо та Валерій Луценко.

Це не перший їхній успішний проєкт, можливо, ви вже чули про ТМ «INTBOARD». Їхній досвід і пристрасть до інновацій допомогли створити NEOR, бренд, який пропонує дрібну побутову техніку для кухні, краси та здоров’я, офісу та бізнесу, що відповідає найвищим стандартам якості та дизайну.

Місія ТМ NEOR – впроваджувати тільки корисні продукти, що полегшують життя та економлять ваш час.

Наша ціль – створити відому торговельну марку, що буде в кожній сім’ї.

Ми прагнемо не лише забезпечити функціональність нашої техніки, але й надати вам класні відчуття захоплення, радості та щастя від користування нею. Нам ще багато над чим потрібно працювати, і ми сподіваємося, що ви нам у цьому допоможете своєю довірою та підтримкою.

Олексій і Валерій почали свою подорож із бажанням полегшити щоденне життя людей за допомогою технологій. Вони обидва ведуть здоровий спосіб життя, є учасниками IRONMAN, марафонів та уникають шкідливих звичок. Ці цінності відображаються у продуктах NEOR, які створені з турботою про ваше здоров’я та добробут.

Ми хочемо хоч трохи, але зробити цей світ кращим, тому ми дуже ретельно та з цінностями підбираємо товар, який створить користь, комфорт та затишок кожному українцю. Ми дуже заморочуємось у виборі та якості товару, щоб наші продукти не лише функціонували бездоганно, але й були естетично привабливими, роблячи їх незамінними помічниками в кожному домі. Кожний продукт був ретельно продуманий та відібраний, щоб забезпечити максимальний комфорт і задоволення від користування нашою технікою.

NEOR співпрацює з фондом Tabletochki, і з кожної вашої покупки ми перераховуємо на благодійність за кожен товар. Користуючись нагодую хочемо подякувати вам за ваш вклад та небайдужість до онкохворих дітей.

Ми віддані нашим клієнтам. Тому ми різко відрізняємось від наших конкурентів: Ви завжди можете сплатити за товар будь-яким зручним для вас способом, навіть криптовалютою або на виплату.

У нас є “Клуб NEOR” — це дуже крута, вигідна програма. Запрошуємо вас стати учасником — будете в захваті!

Ви завжди можете повернути товар протягом 20 днів без будь-яких пояснень. У нас є круті постійні знижки, не пропустите їх! Ви можете персоналізувати товар для себе або на подарунок. Безкоштовна доставка також буде приємним бонусом. Тому підписуйтеся на розсилку та слідкуйте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити цікаві вигоди та переваги.

У 2023 році ТМ NEOR здобула перемогу у загальнонаціональному рейтингу найкращих товарів та послуг у номінації “ВИРОБНИК ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ, ОФІСУ ТА ЗДОРОВ’Я”, за що відзначена Знаком «Вибір Країни».

Вкотре ставши переможцем в національному рейтингу, компанія не тільки продемонструвала конкурентні переваги, а й заявила про себе, як про надійного та перспективного партнера.

Дякуємо, що обираєте NEOR. Ми з нетерпінням чекаємо можливості стати частиною вашої щоденної рутини!

NEOR — творець корисної техніки, який робить здоровими та красивими нас, полегшує життя і робить щасливішою кожну людину!