Сучасність вимагає діяти

Людині XXI століття необхідні прогресивні рішення у світі технологій. На початку 2018 року компанією ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ” було прийняте рішення про необхідність введення нового бренду — NEOR [ніор], продиктоване вимогами сучасного ринку, а його товарна група спочатку була спрямована лише на освіту та бізнес.

Назва “NEOR” розшифровується, як “New Era Of Reason”, що в перекладі українською — “нова епоха розуму”, час удосконалити способи досягнення мети завдяки технологіям.

Основними позиціями в асортименті NEOR на даний час є: документ-камери та ламінатори, 3д-принтери, аудіо та системи відео зв’язку, а також обладнання для приготування їжі. Вже сьогодні ми працюємо над новими товарними категоріями, які Вас приємно здивують та зроблять дотик до Ваших повсякденних справ більш приємним!

Ми впевнені, що кожний продукт повинен володіти необхідним функціоналом, бути ергономічним, зрозумілим та доступним для споживача, тому співпрацюємо лише з найкращими заводами-виробниками, що витримали жорстку конкуренцію в умовах вимог до захисту потреб наших споживачів. Вся продукція має власні сертифікати якості не тільки заводів-виробників, але й українських та міжнародних контролюючих організацій.

Техніка на службі людині

Ми хочемо хоч трохи, але зробити цей світ кращим, тому ми дуже ретельно та з цінностями підбираємо товар, який створить користь, комфорт та затишок кожному українцю!

Бажання задовольнити всі потреби у сучасній та якісній техніці надихають нас постійно шукати ідеї для збільшення асортименту товарів. Ми дуже багато уваги приділяємо вибору кожній моделі, тому що впевнені — лише те, що самі б придбали та без вагань порадили є гідним продуктом для наших клієнтів.

У NEOR чітко розуміють, що є велика відповідальність за кожен момент, хвилину, коли клієнт стикається з випадком роботи обладнання неналежним чином. Й саме тому була розроблена форма електронної гарантії, щоб якомога швидше можна було зв’язатися з менеджером СЦ та вирішити будь-яке питання.

Ще одне не зовсім очевидне та вкрай важливе для нас, це те, що дуже багато уваги приділяється не тільки функціоналу, а й зовнішньому вигляду нашої продукції. Саме тому наша техніка не тільки добре працює, виконуючи своє завдання, але й гарно виглядає.

За результатами незалежної комплексної програми ранжування Національного Рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості», на підставі фінансово-економічних показників — ТОВ «КРЕО СІНЕРЖІ», яке працює під ТМ «INTBOARD» та «NEOR» присвоєно звання «КРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО КРАЇНИ 2018» за незмінно високу якість і досягнення переваги в бізнесі серед підприємств, що працюють в Україні!

У 2023 році ТМ NEOR здобула перемогу у загальнонаціональному рейтингу найкращих товарів та послуг у номінації “ВИРОБНИК ТЕХНІКИ ДЛЯ ДОМУ, ОФІСУ ТА ЗДОРОВ’Я”, за що відзначена Знаком «Вибір Країни».

Вкотре ставши переможцем в національному рейтингу, компанія не тільки продемонструвала конкурентні переваги, а й заявила про себе як про надійного та перспективного партнера.

Наш дружній колектив щиро вдячний усім партнерам і клієнтам за довіру та плідну співпрацю.

Слідкуйте за нашими новинами та розповідайте про NEOR друзям у соціальних мережах або залиште свій відгук на сайті. Нам важливо почути вашу думку та ставати краще кожного дня.

star