Зволожувачі повітря NEOR

Zvolozhuvachi povitrya NEOR

NEOR – це про сучасність та актуальність техніки. Нещодавно в нас з’явилася ціла лінійка зволожувачів для повітря. Це супер актуальний товар в опалювальний сезон. Пересушене повітря в приміщенні це перша причина швидкого розповсюдження вірусних захворювань. Зволожувачі допомагають впоратись з цими проблемами. 

В нас є три модифікації зволожувачів:

  •  зволожувач з антигравітаційним ефектом NEOR HUMI 8ML1 WT
  • зволожувач + обігрівач + нічник NEOR HUMI 4ML8 WT
  •  зволожувач + аромалампа + нічник NEOR FLAME AROMA 2ML6 в білому та “під дерево” кольорах

Як бачите, є з чого обирати, тож давайте більш детально обговоримо кожну модель.

Зволожувач повітря NEOR FLAME AROMA 2ML6

Ця модель володіє ефективною потужністю 6W, забезпечуючи оптимальний рівень вологості в приміщенні.

Зручне живлення через блок живлення DC 5V/2A (блок живлення в комплекті не входить), що робить його енергоефективним та практичним у використанні.

Корпус виготовлений з високоякісних матеріалів ABS та PP, що гарантує довговічність та надійність зволожувача.

Він дозволяє створити атмосферу за допомогою 7 кольорів LED-підсвічування, додавши естетики та комфорту у ваш простір.

З невеликим об’ємом води в 200 мл зволожувач легко впорається з підтриманням оптимального рівня вологості у кімнаті.

Маючи компактні розміри та невагомою масою 0,27 кг, цей зволожувач легко поміститься в будь-якому куточку вашого приміщення.

Цей зволожувач не лише вирізняється високими технічними характеристиками, але й є стильним доповненням до вашого інтер’єру. Зробіть свій простір більш комфортним і здоровим завдяки високоякісним рішенням для зволоження повітря. Нагадуємо, що він доступний до замовлення у двох колірних гамах.

Обігрівач та зволожувач повітря NEOR HUMI 4ML8 WT

NEOR HUMI 4ML8 WT – це інноваційний обігрівач та зволожувач повітря, який забезпечить комфорт та здоров’я в вашому приміщенні. Завдяки передовим технологіям та стильному дизайну, цей пристрій стане невід’ємною частиною вашого домашнього або офісного середовища.

Це пристрій два в одному: Обігрів та Зволоження

NEOR HUMI 4ML8 WT об’єднує в собі функції обігріву та зволоження повітря, створюючи ідеальний мікроклімат для вашого комфорту. Він дозволяє не лише утримувати оптимальну температуру, а й підтримувати необхідний рівень вологості в приміщенні.

З потужністю в 8 Вт, ви отримаєте ефективне обігрівання приміщення та надійне зволоження повітря. Висока ефективність пристрою дозволяє швидко створити оптимальний мікроклімат в кімнаті невеликого розміру.

Компактні розміри та сучасний дизайн роблять його ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру. Його можна легко розмістити в будь-якому куточку кімнати без втрати естетики.

Інтуїтивно зрозумілі кнопки управління роблять використання пристрою максимально простим. Виберіть бажаний режим роботи та насолоджуйтеся комфортним кліматом.

Забезпечте собі спокійність використовуючи NEOR HUMI 4ML8 WT, оскільки він виготовлений з вогнетривких матеріалів високої якості, що гарантує його безпеку та довговічність.

Легко додавайте воду через вбудований резервуар, а комплект поставки, включаючи гарантійний талон та кабель живлення USB A-USB TypeC, роблять використання пристрою ще зручнішим.

Ультразвуковий зволожувач повітря NEOR HUMI 8ML1 WT

NEOR HUMI 8ML1 WT – це високоефективний ультразвуковий зволожувач повітря, який стане вашим надійним союзником у підтриманні оптимального рівня вологості в вашому житловому чи робочому просторі, а також створить унікальну атмосферу за рахунок візуальних ефектів.

Завдяки передовій ультразвуковій технології, NEOR HUMI 8ML1 WT надає ефективне зволоження повітря, створюючи комфортне середовище для вас і вашої родини.

З об’ємом води 8 мл, цей зволожувач забезпечить тривалу роботу без необхідності частого додавання води.

Його елегантний та компактний дизайн робить NEOR HUMI 8ML1 WT чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру. Він має стильну зовнішність та легко впишеться в будь-яку кімнату чи офіс.

Важливість правильного рівня вологості в повітрі особливо актуальна в зимовий період, коли опалювальні системи знижують вологість в приміщенні. Зволожувачі вирішують цю проблему, забезпечуючи оптимальні умови для здоров’я та комфорту. Вони стають невід’ємним помічником для тих, хто стурбований впливом низької вологості на дихальну систему, шкіру та загальний стан організму.

Згадуючи профілактичний вплив зволожувачів на здоров’я та їхню роль у підтриманні комфортної атмосфери, можна визначити ці пристрої як необхідні елементи сучасного дому чи офісу. Здоров’я і комфорт починаються з правильного вологого середовища, і зволожувачі допомагають досягти цього важливого балансу.

Обирайте свій зволожувач та замовляйте вже зараз!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах