Яка різниця між лазерною та фотоепіляцією

Yaka riznytsya mizh lazernoyu ta fotoepilyatsiyeyu

Різниця між лазерною та фотоепіляцією – це одне з найчастіших питань в гуглі для тематики “позбавлення небажаного волосся” серед тих, хто розглядає можливості видалення зайвого волосся. Щоб наші клієнти отримали максимально повну інформацію, ми вирішили розглянути обидва методи більш детально. 

Нагадуємо, що недавно в асортименті товарів NEOR з’явились якісні та стильні фотоепілятори. Переходьте в категорію “Фотоепілятори”, щоб дізнатись більше про ці прилади.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція – це метод видалення волосся, який використовується для знищення волосяних фолікулів. Основним елементом в лазерній епіляції є лазер, який випромінює концентрований світловий промінь. 

Переваги лазерної епіляції:

Тривалий результат: Лазерна епіляція дозволяє досягти постійного припинення росту волосся на обробленій області. Після завершення курсу процедур може знадобитися лише підтримуюча сесія один раз на декілька місяців або років.

Точність і безпека: Лазерна система спрямовує світловий промінь точно до волосяного фолікула, не пошкоджуючи навколишні тканини. Це робить процедуру дуже безпечною.

Швидкість: За допомогою лазера можна обробляти велику площу шкіри за короткий час. Наприклад, обробка ніг може займати лише декілька хвилин.

Зниження якості та кількості волосся: Після кількох сеансів лазерної епіляції волосся стає значно менше, і вони стають тоншими та слабкими.

Підходить для різних областей тіла: Лазерна епіляція може використовуватися на різних частинах тіла, включаючи обличчя, ноги, руки, бікіні-зону.

Менше болюча, ніж інші методи: Багато людей вважають лазерну епіляцію менше болючою, ніж, наприклад, воскові смужки чи електроепіляція.

Мінімальні побічні ефекти: Лазерна епіляція має мінімальні побічні ефекти, такі як почервоніння або легку припухлість, які зазвичай зникають протягом короткого часу після процедури.

Підходить для різних типів волосся і шкіри: Лазерна епіляція може бути ефективною для різних типів і кольорів волосся та різних відтінків шкіри.

Yaka riznytsya mizh lazernoyu ta fotoepilyatsiyeyu

Фотоепіляція

Фотоепіляція – це метод видалення волосся за допомогою інтенсивного світлового імпульсу (IPL). Вона використовує світловий спалах, який нагріває волосяні фолікули і руйнує їх, запобігаючи подальшому росту волосся.

Переваги фотоепіляції:

Широкий спектр дії: Один з головних плюсів фотоепіляції полягає в тому, що вона використовує більший спектр світла, ніж лазерна епіляція. Це дозволяє обробляти більше волосся за один раз і гарантує меншу тривалість процедур.

Менш болюча: Багато людей вважають, що фотоепіляція менше болюча, ніж лазерна епіляція. Це особливо стосується областей з чутливою шкірою.

Швидкість: Фотоепіляція може бути виконана дуже швидко, завдяки великій площі обробки і широкому світловому спектру. Процедура може бути швидше в порівнянні з лазерною епіляцією.

Підходить для різних областей тіла: Фотоепіляцію можна використовувати на різних частинах тіла, включаючи обличчя, ноги, руки, бікіні-зону і навіть спину.

Зменшення інтенсивності росту волосся: Після кількох сеансів фотоепіляції волосся стає значно менше і вони стають тоншими та слабкими.

Менше ризику гіперпігментації: Фотоепіляція може бути менш ризикованою для виникнення гіперпігментації (зміни кольору шкіри), особливо на темношкірих пацієнтів, в порівнянні з лазерною епіляцією.

Доступність: Процедура фотоепіляції може бути більш доступною і дешевшою, оскільки використовуються менш дорогі пристрої. Для фотоепіляторів NEOR ця вартість до 5000 грн. Погодьтесь, це гарний внесок у свою впевненість. 

Отже:

Лазерна епіляція зазвичай вимагає менше сеансів, але може бути більш витратною на початку.

Фотоепіляція може займати більше сеансів для досягнення постійного результату.

Ефективність кожного методу може варіюватися в залежності від типу і кольору шкіри, типу волосся і інших факторів.

Загалом, обираючи між лазерною та фотоепіляцією, важливо консультуватися з фахівцем і враховувати свої індивідуальні потреби і можливості. 

Кожен метод має свої переваги і обмеження, і вибір повинен здійснюватися на основі конкретних обставин.

Чекаємо на ваші заявки для отримання детальної інформації про фотоепілятори. Усі переваги та обмеження можна самостійно прочитати в інструкції до приладу. Вона знаходиться у розділі “Підтримка”

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах