Як заощадити близько 10 хвилин часу вранці з товарами NEOR

NEOR Кухня

Кухня – це місце де жінки проводять значну частину свого дня. Неважливо, вихідний чи робочий день. Як правило, у вихідний день – цей час врази збільшується. Якось так. Вихідний.

Давайте повернемось до приємного. А саме, до девайсів, які здатні зменшити наше навантаження, за рахунок своїх функцій. 

Мультиварка – підготував продукти, увімкнув і йдеш займатись своїми справами.

Робот-пилосос, особливо з функцією відкладеного старту, прийшов додому, а там чистенько.

Наші бабусі про таке й не мріяли, а ми цим активно користуємось.

Який найскладніший період дня для вас найскладніший, якщо брати до уваги тільки кухонні справи? Мабуть, це ранок.

Ранок, це час, коли завжди не вистачає часу. Особливо, якщо у Вас є діти. Спочатку ж потрібно їх зібрати, нагодувати, а потім себе, якщо часу вистачить.

Щоб у вас завжди вистачало часу на себе, NEOR розробив і продовжує розвивати лінійку пристроїв для кухні.

Омлетниця електрична вертикальна NEOR EGGY. Це пристрій з принципом роботи – закинув продукти і йди займатися своїми справами. Нічого не пригорить, буде смачно і має незвичайну форму. 

Яєчний рулет, якщо до нього ще додати овочів або м’яса з радістю смакуватиме навіть найбільший капризун. 

Головна її перевага – не потрібно контролювати процес приготування. Готовий яєчний рулет можна витягти за паличку. 

Далі, потрібно зібрати обід на роботу. Зверніть свою увагу на серію ланч-боксів з підігрівом

NEOR Кухня

NEOR має 3 моделі. Відрізняються вони:

  • об’ємом. NEOR HEAT 2L2 WT – 2 літри, має 4 окремі ємності  по 0.5 л. NEOR HEAT 1L3 GR – 1 літр, має 2 окремі ємності по 0.5 л. NEOR HEAT 08L08 WT – 0.8 літра і одна ємність. 
  • методом нагріву. NEOR HEAT 2L2 WT та NEOR HEAT 1L3 GR – нагрівають продукти паром, а NEOR HEAT 08L08 WT – має антипригарне покриття.
  • способами підключення до електромережі. NEOR HEAT 2L2 WT та NEOR HEAT 1L3 GR – підключаються тільки до мережі 220V, у той час як NEOR HEAT 2L2 WT – можна підключити до 220V та автомобільного прикурювача.
  • функціональними можливостями. NEOR HEAT 08L08 WT – призначений лише для розігріву їжі. В ланч-боксах NEOR HEAT 2L2 WT та NEOR HEAT 1L3 GR можна приготувати деякі види круп, рибу та курку.

Усе що вам потрібно – помістити продукти у ланч-бокс і забрати його з собою на роботу. Уявіть, на роботі, вам більше не потрібно чекати доки звільниться мікрохвильовка. Знайшли вільну розетку, увімкнули, 10 хвилин і ваш обід розігрітий. 

Ми не даремно писали кількість ємностей для кожного ланч-боксу. Будь-яку можна вийняти і не нагрівати. Для прикладу, в одну з ємностей ви поклали салат. Рецептів теплих салатів дуже мало, тож підозрюємо, що ваш салат нагрівати не потрібно. Вийміть ємність з корпусу і все. Погодитесь, це зручно.

Повертаємось до нашого шаленого ранку. На що вам ніколи не вистачає часу? Кави випити. Навіть, якщо ви її уже заварили, випити усе одно часу не вистачає. Так і стоїть вона до вечора. Вас чекає.

Рахуємо. Використавши омлетницю, ви заощадили собі хвилин 5-7 часу. Якщо підготували обід на роботу з вечора – це заощадить вам 3-5 хвилин. 

У підсумку маємо 8-12 хвилин вивільненого часу. На каву, точно, вистачить.

Стосовно кави. У нас є чудові кавомолки, які за лічені секунди змелють ваші зерна і зранку ви будете смакувати свіжозмелену каву. 

Як вам така Магія Ранку від NEOR? Залишайте заявку, щоб замовити потрібний товар.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах