Як використовувати документ-камеру у навчанні

Документ-камера у навчанні

Документ-камера – це чудовий спосіб допомогти учням відчути себе так, ніби усі досліджувані (обговорювані) речі знаходяться безпосередньо, біля них. Вчителі ж мають більше свободи користуватися реальними документами у прямому контакті зі своїми учнями. Найкраще те, що вони прості в налаштуванні та використанні. 

Ви відкрили гарний сайт, щоб дізнатися все про використання документ-камер. Ви, точно захочете додати їх до свого арсеналу навчальних матеріалів.

Що таке документ-камера?

Камера для документів – це, по суті, сучасна версія мікроскопу, але з набагато меншим збільшенням. Документ-камери дозволяють спостерігати, відтворювати для широкої аудиторії та фіксувати елементи або явища.

Як випливає з назви, документ-камера, це прилад, який стоїть на вашому столі і спрямований вниз на документ, над яким ви можете працювати та коментувати в режимі реального часу. Він спеціально розроблений, щоб стояти високо, дозволяючи працювати під ним.

Це також дозволяє вчителям інтегрувати фізичні предмети в уроки, що в іншому випадку могло б бути неможливим. Наприклад, викладач природничих наук може продемонструвати науковий експеримент у реальному часі зі школярами. Вчитель географії може використовувати карти, вчитель математики – геоборд. Список можна продовжувати безкінечно. Лише фантазія може обмежити можливості документ-камери.

Документ-камеру також можна використовувати як сканер документів, а в деяких випадках і подвійно, як веб-камеру.

На що слід звернути увагу, купуючи документ-камеру

Існує ряд факторів, які слід врахувати, перш ніж приймати рішення стосовно того, яка камера найкраще задовольнить ваші потреби. Ось кілька моментів, над якими слід подумати перед покупкою.

Мобільність. Вам потрібно переносити її між кімнатами? Тоді вам може знадобитися невелика, легка і така, щоб легко підключалась. Наприклад, NEOR S300P

Світло. Чи буде достатньо світла для того, що ви робите? Якщо ні, то ви можете розглянути модель, яка має вбудовану підсвітку. Щоб ви довго не блукали по сайтах, усі моделі документ-камер NEOR мають вбудовану підсвітку.

Веб-камера. Якщо ви хочете, щоб ваша документ-камера могла виконувати функції веб-камери, вам потрібно буде шукати пристрій з гнучкою шийкою, яка забезпечує поворот 360 градусів.

Дошка. Ви хочете використовувати док-камеру з інтерактивною дошкою? Деякі працюють ідеально, а інші працюють з певними брендами, тому обов’язково перевірте сумісність.

Об’єктиви. Для чіткості вам потрібен об’єктив із оптичним збільшенням, а деякі моделі можуть забезпечити варіанти кріплення для мікроскопа.

Як найкраще використовувати документ-камеру

Наука – це один із найкращих сфер для використання документ-камер у веселій та інтерактивній формі. Це ідеально підходить для експериментів, де крупним планом можна показувати, наприклад, хімічні реакції або біологічні частини. Позначення людського скелета або наближення природних елементів.

Математика також чудово підходить для демонстрації можливостей документ-камер. Перегляд складних геометричних фігур та математичних закономірностей у режимі реального часу, дає можливість школярам швидше та краще засвоїти навчальний матеріал.

Щодо мов, документ-камера може стати чудовим способом спільного читання книг або для анотації роботи.

Вчителі можуть навіть використовувати док-камери, щоб перевіряти домашні завдання зі школярами, показуючи їм, позитивні та негативними моментами.

Ось декілька відгуків від вчителів, які вже активно використовують документ-камеру на своїх уроках.

“Камера для документів – найкращий навчальний інструмент, який я коли-небудь використовував. Я не шкодую про її покупку. Документ-камера має набагато більше функцій та використання, ніж я собі уявляв. знаходив нові способи використання майже щодня. Мої уроки та презентації набагато динамічніші за допомогою камери для документів. Це робить викладання та навчання більш захоплюючими. Камера допомогла мені стати кращим учителем “.

“Молодші, середні та старші учні однаково охоче демонструють свою роботу на документ-камері. Використання цієї камери означає, що учням не потрібно читати свою роботу вголос класу, тому навіть сором’язливі діти охочіше діляться своїми думками. Це правда, тому що клас зосереджується на роботі на екрані, а не на людині, яка говорить.”

Переконатися у можливостях документ-камери можна тільки особисто. Замовляйте її уже зараз!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах