Як вибрати ламінатор для дому

Якщо у вас є фотографії, які ви хотіли б захистити, насолоджуватися скрапбукінгом або хочете створити власні домашні вивіски та банери, скоріш за все, ви захочете використати ламінатор. Ці невеликі пристрої прості у використанні, є надзвичайно доступними і пропонують широкий спектр форм і розмірів. Яку машину використовувати? Ось кілька питань, які ви можете задати собі перед покупкою ламінатора.

Машини для ламінування, які раніше коштували сотні доларів лише 10 років тому, тепер набагато доступніші, завдяки чому більшість людей можуть використовувати та володіти таким приладом вдома. 

Перш ніж купити ламінатор, слід розглянути відповіді на наступні 5 питань:

Наскільки великий предмет ви ламінуєте? Спробуйте визначити максимальну ширину, яка вам знадобиться для ламінування, і використовуйте її для визначення ширини ламінатора, який ви придбаєте. Майте на увазі, що ви, напевно, захочете чогось трохи більшого, ніж максимальна ширина, яку ви будете ламінувати, тож забезпечіть деякий запас. Якщо збираєтесь ламінувати тільки фото, то краще купіть ламінатор формату А4. Якщо ж маєте намір ламінувати малюнки чи інші документи формату А4, краще оберіть ламінатор А3. Ламінатори, які працюють з більшими форматами (А2 та більше) вже є рулонними і коштують набагато дорожче.

Що ви плануєте ламінувати? Якщо ви тільки ламінуєте основний папір для копіювання, майже будь-який ламінатор буде працювати для вас. Якщо ви будете ламінувати більш товсті предмети, наприклад, картон, або, можливо, фотографії, рекомендую використовувати ламінатор щонайменше з 4-х роликів (проти 2). В характеристиках ламінаторів завжди указана товщина паперового носія, з яким може працювати ламінатор. Наприклад: NEOR 320 максимально може працювати з ватманом, а NEOR 8302 тільки зі звичайним офісним папером.

ламінатор neor_8306

Скільки документів ви ламінуєте на день? Обсяг може стати важливим визначальним фактором у вашій покупці. Якщо ви ламінуєте кілька десятків документів на день, що характерно для домашнього та малого бізнесу, більшість ламінаторів початкового рівня працюватимуть для вас. Якщо ви будете ламінувати десятки чи сотні документів на день, вам, можливо, доцільніше розглянути апарат для ламінування комерційного класу. Визначити обсяг роботи перед купівлею ламінатора дуже важливо. Для коректної роботи приладу та якості отриманих документів потрібно дотримуватись технічних правил. Ламінатор повинен бути розігрітим перед початком роботи та в ході роботи потрібно уникати його перегрівання. Тому звертайте увагу на час нагріву та охолодження пристрою

Де ви будете тримати свій ламінатор? Хоча ламінатори мають різні можливості, вони також бувають різних розмірів. Визначте, де ви будете зберігати або використовувати ламінатор, і переконайтеся, що у вас достатньо місця. Більшість ламінаторів мають на сторінці виробу детальний опис та характеристики ( довжину, ширину та висоту).

Яку товщину плівки ви хотіли б ламінувати? Пакети для ламінування бувають товщиною 3, 5, 7 і 10 мікрон. Мікрон – це тисячна частина дюйма, що означає, чим більша кількість, тим товщі сумка. Хоча більшість людей не використовують нічого товстішого, ніж 5 мікрон, ви можете скористатись 7 або 10. Більшість ламінаторів працюють з 3 або 5, але не всі справляються з 7 або 10. Будьте впевнені, що ви знаєте можливості ламінатора та товщину плівки, яку хочете використовувати. Товщина плівки також буде впливати на гнучкість документу та ступінь захисту від механічних пошкоджень.

Це головні аспекти на, які варто звертати увагу при виборі ламінатору для домашнього використання, але думаємо, що для використання в школах ламінатор NEOR 320 прекрасно підійде.

Не втрачайте можливість отримати знижку в 700 гривень на купівлю ламінатору. Зараз на офіційних сторінках NEOR™ та INTBOARD™ в фейсбук проходить акція. Умови прості: потрібно бути підписником обох сторінок та зареєструватися в акції.

Посилання для реєстрації – https://forms.gle/T7VvjkoqLq8W4SkD7

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах