Як розпочати бізнес з 3D-друку

Купуючи свій перший 3D принтер для офісу, лабораторії, студії або майстерні, перше, про що вам потрібно подумати, це простота використання та налаштування.

Якщо ви не володієте технічними навичками, краще замовте 3д-принтер, який поставляється зібраним. Такі як 3d-принтери NEOR.

Ваш принтер повинен сприяти підвищенню загальної продуктивності вашої компанії та швидкості виходу на ринок. Це має заощадити вам гроші та зусилля. Ви не можете дозволити собі витрачати час на безліч ручних елементів управління, які вимагають досвідчених фахівців, або на роздруківки, які не працюють через ненадійну механіку.

Індустрія 3D-друку пропонує різні ніші для розвитку бізнесу. Хоча кожен тип бізнесу з 3D-друку матиме конкретні вимоги для початку, існує загальна інформація, яка може полегшити налаштування будь-якої форми бізнесу тривимірного друку.

Перше з чого потрібно починати – визначить які конкретно моделі плануєте друкувати. Від цього буде залежати тип принтеру, який вам потрібен. 

Існує багато різних ніш для прибуткового бізнесу з 3D-принтером. Деякі приклади містять прототипи великих елементів та виготовлення компонентів або ж це буде створення іграшок чи окремих вузлів складних механічних систем.

 

3D друк прототипів і моделей

Приблизно 65% попиту на 3D-друк надходить від інженерів, які розробляють промислові, електричні або споживчі товари. Крім того, такі галузі, як архітектура, інженерія, технології та медицина, потребують моделей пристроїв, виробничих деталей та хімічних сполук. Ці галузі також зазвичай мають розділ процесу досліджень і розробок, присвячений тестуванню прототипів або пошуку більш ефективних способів створення необхідної виробничої частини. 3D-друковані деталі та компоненти не тільки прискорюють виробництво, але й знижують вартість. Тому присвятити бізнес 3D-друку для допомоги іншим підприємствам із цими потребами може бути досить прибутковим.

3D-друк є цінним для виробництва деталей, які важко знайти або дорого виробляти. 3D-принтери роблять прототипування більш ефективним.  

Бібліотека 3д моделей NEOR

Сервіс 3D друку

Більш загальна ідея — створити локальну службу 3D-друку. Як ми розглянули в попередньому прикладі, багато компаній включають 3D-друк у свій виробничий процес. Однак не всі підприємства можуть дозволити собі 3D-принтери. У цій ситуації місцева служба 3D-друку є ефективнішою для цих підприємств, ніж традиційні методи дослідження та виробництва. Послуга 3D-друку також може створювати роботу для людей, яким потрібні власні 3D-друковані вироби. Наприклад, учням може знадобитися 3D-друкована модель для шкільного проєкту. Або художнику можуть знадобитися 3D-друковані моделі чи пристрої для арт-проєктів.

Іграшки та моделі для дітей чи колекціонерів із 3D-друком

Третій варіант — 3D-друк іграшок та моделей персонажів чи одягу персонажа для дітей, колекціонерів та косплеєрів. Наприклад, шолом відомого персонажа з телешоу чи фільму буде привабливим для всіх трьох груп.

Як і в будь-якому новому бізнесі, бізнесу з 3D-друку знадобиться час, щоб почати. Тому важливою частиною рішення почати бізнес з 3D-друку є розуміння того, за скільки ви можете реалізувати свій проєкт. З цього буде випливати розмір вашого бюджету, знання того, скільки фізичного простору ви можете присвятити своєму бізнесу, знати, скільки людей буде працювати з вами, і знати, скільки часу ви можете приділити кожному зі своїх проєктів. Оскільки не всі види бізнесу 3D-друку однакові, кожна ніша матиме свої вимоги. Наприклад, для прототипів 3D-друку та виробничих деталей знадобляться великі принтери з більш спеціалізованими можливостями та точними налаштуваннями.

Скільки коштує відкриття бізнесу з 3D-друку?

Фактична вартість відкриття бізнесу 3D-друку залежить від фокусу, який ви виберете. Однак вартість відкриття бізнесу 3D-друку коливається від 1000 до 10 000 доларів. На цю вартість вплине тип 3D-принтера, який ви виберете, комунальні послуги, оренда (якщо ви вирішите не працювати вдома), програмне забезпечення та маркетинг. Вартість 3D-принтера змінюється залежно від розміру, можливостей та якості, які ви бажаєте виготовити.

Якщо вам сподобалась ідея розпочати бізнес із 3d-друку, радимо ознайомитися з 3d-принтерами NEOR.

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах