Як обрати якісний 3d-принтер

3d-принтер. Моделі

Є кілька параметрів, які вам доведеться врахувати, купуючи пристрій 3d-друку у клас. Вам точно буде потрібно уважно розглянути наступні фактори, щоб ви могли прийняти найкраще рішення і купити 3d-принтер, який максимально відповідає вашим потребам.

Простота налаштування

Сьогодні на ринку є 3d-принтери, які поставляються у зібраному та розібраному вигляді. Зібраний принтер ви можете просто дістати з пакування або коробки, завантажити нитки і розпочати друк. В цьому випадку вас не турбуватиме процес зборки, налаштування та калібрування приладу. Ваш пристрій готовий до роботи відразу після розпаковки. 

У випадку, коли ви замовили принтер в розібраному стані – знадобляться спеціальні технічні навички або окремий спеціаліст щоб привести його у працездатний стан. Не рекомендуємо обирати другий варіант, якщо з технікою на Ви.

Принтери відкритого типу та з розібраною конструкцією коштують значно дешевше, але надалі заощаджені кошти можуть призвести до ще більших втрат та курйозних ситуацій. 

У цій статті увага зосереджена на 3D-принтерах, які не потребують серйозних налаштувань, крім підключення, щоб розпочати друк. Це зумовлено тим, що кожна конкретна марка принтерів має свої технічні особливості, а всі 3d-принтери Neor поставляються в зібраному вигляді.

 

Надійність

Популярність 3D-друку значно збільшилась за останні кілька років. Однак це не означає, що можна залишити прилад без нагляду на тривалий час. Адже в процесі наплавлення, можуть виникнути форс-мажорні обставини. Обирайте надійного продавця, щоб не отримати зіпсовану модель після декількох годин очікування.

Найкращі 3D-принтери виготовляються з найякіснішими компонентами, які дозволяють стабільно отримувати надійні результати. Такі принтери використовують високоякісні марки ниток розжарення.

Швидкість

Скоріш за все, ви не зможете виготовити тривимірну модель під час уроку. Незважаючи на те, що 3D-принтери швидкі, процес підготовки, завантаження та друк може зайняти більше ніж 45 хвилин.

Деякі принтери працюють занадто повільно, і їх краще уникати в класі. Останнє, що вам потрібно – це принтер, який займає кілька днів, щоб отримати модель.

Якість друку

Використовуючи 3D-принтер для промисловості, дуже важливо звертати увагу на деталі. Якщо ви використовуєте 3D-принтер в школі, рівень деталізації не такий уже й важливий. Дітей не особливо хвилює точність та рівень деталізації моделі. Їх захоплює сам процес.

Якщо вам потрібно щось більш механічно орієнтоване, інвестуйте в 3D-принтер, що забезпечує такий рівень якості, приблизно такий як в NEOR Professional

Розміри

Один із основних параметрів тривимірного принтера є робоча область.  Багато користувачів 3D-принтерів, у тому числі комерційні, ділять свій об’єкт на кілька менших частин, а згодом склеюють їх, щоб заощадити час.

Майте на увазі цей параметр при виборі приладу. Подумайте, якого розміру повинні бути більшість ваших моделей. Зважений вибір пристрою дозволить збалансувати витрати на друкарський матеріал та отримати бажані моделі у тому вигляді, які вони мають бути.

Друкарський матеріал

Більшість 3D-принтерів працюють з матеріалом під назвою PLA. Цей матеріал біологічно розкладається, оскільки походить від природної рослини та утворює нетоксичні випари.

PLA – найкращий друкарський матеріал, який слід використовувати в класі. Нетоксичний запах робить його ідеальним для цієї мети.

Ще одним чудовим матеріалом для друку є ABS. На жаль, цей матеріал не такий безпечний, як PLA. Він виділяє токсичні пари, які можуть призвести до ряду проблем зі здоров’ям.

Якщо ви друкуєте за допомогою ABS у класі, переконайтесь, що є хороша вентиляція, і не дозволяйте дітям підходити до принтера під час друку. Або, просто оберіть 3d-принтер закритого типу з вбудованою системою фільтрації.

Вартість

Обсяг використання побутових принтерів зросла, оскільки вартість принтерів зменшується протягом останніх кількох років. Тому вам не буде занадто складно знайти 3D-принтер, який відповідає вашому бюджету.

Є кілька компромісів, які вам доведеться піти, купуючи бюджетний 3D-принтер. Однак це зрозуміло, як у випадку з покупкою найбільш бюджетних продуктів. Бюджетний варіант NEOR Junior, ознайомтесь з його характеристиками.

Найкращий спосіб надати школярам багатий досвід – це мати в школі декілька 3D-принтерів з різними робочими параметрами. Для початківців та уже старшокласників. Таким чином, учні зможуть реалізувати увесь свій потенціал та продемонструвати прогрес навчання повною мірою.

Ознайомтесь з асортиментом 3D-принтерів NEOR, в разі виникнення питань, телефонуйте!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах