Як обрати подарунки до Різдва та Нового Року серед асортименту ТМ NEOR

Yak obraty podarunky do Rizdva ta novoho roku sered asortymentu TM NEOR

Ви, якщо читаєте цю статтю, значить завбачлива людина і добре розумієте, що купувати подарунки за день до свята, то максимально погана ідея.

На що потрібно звернути увагу, обираючи подарунки? 

Вибір подарунків — дуже важливий. Саме тому, вам необхідно врахувати деякі моменти:

Використовуйте власну креативність та індивідуальні риси людини, для якої обираєте подарунок. За допомогою такого підходу ви зможете знайти рішення, які не були очевидними, але завжди лежали на поверхні. Більш того, оригінальні презенти завжди цінуються вище, ніж інші. 

Для прикладу, ви шукаєте подарунок людині, яка шеф-повар на кухні. Має сотні девайсів і, здається, її нічим вже не здивувати. 

Скажемо з особистих спостережень, що такі люди цінують час. І якщо ви їм подаруєте вертикальну електричне омлетницю NEOR EGGY, яка приготує корисний сніданок за 15 хвилин, ви станете улюбленцем.

Чи один з ланч-боксів, для людини, яка регулярно забуває обідати. Знайомо? Крім того, що бокс досить довго тримає температуру, вміщує в собі відразу декілька страв так в ньому можна підігріти і навіть приготувати їжу. Саме так. Знаєте людину, яка регулярно забуває про обід, через зайнятість, подаруйте їй ланч-бокс NEOR.

Намагайтеся зробити так, щоб подарунок був корисним для адресата. Повірте нашому досвіду, у більшості людей і так достатньо різних речей і предметів, які вони зовсім не використовують. Тому, щоб справити хороше враження, подумайте над варіантами презентів, якими він міг би користуватися регулярно.

Для прикладу, розглянемо подарунок для майстра манікюру. Виходячи з професії, складно щось підібрати, якщо не розумієшся на тому. 

Маємо безпрограшний варіант – сенсорний дезінфектор NEOR. Ці люди, як ніхто інший, контактують з руками клієнтів, а безпека зайвою не буває.

Тим більше, що дезінфектори NEOR мають дуже лаконічний дизайн та об’єм усього 1 літ, який економно витрачається за рахунок розпилення порції антисептику. Варіанти розміщення також можуть бути різними. Переходьте в розділ – Дезінфектори, та знайомтесь з асортиментом. 

Врахуйте захоплення та інтереси людини. Таким чином, ви зможете підібрати варіант подарунка, який максимально відповідатиме внутрішнім уподобанням людини. Це, відобразитися на тому, наскільки подарунок буде цікавий людині, і які емоції він відчує, отримавши презент.

3d-принтер – що може бути краще для людини, яка захоплюється тривимірним моделюванням, дизайном, рукоділлям чи заробляє на ремонті дрібної побутової техніки. 

В асортименті є моделі для різних потреб та з відмінними характеристиками. Для хобі, навчання та роботи. Обирайте потрібний під завдання людини, яку хочете здивувати.

3d-принтер може навіть стати джерелом подарунків. Унікальні рамки для фото, сувеніри чи потрібні речі власними руками – це найкращий подарунок.

А ще, це чудовий подарунок для дитини. Лего своїми руками. Як вам перспектива? Зараз знайти будь-яку модель в інтернеті взагалі не проблема. 

Вік має значення. Нарівні з інтересами, вік адресата грає важливу роль, що може зіграти вирішальну роль, в кінцевому результаті. Простіше кажучи, те, що подобатися людині в 25-30, може бути і зовсім не цікаво все через кілька років.

Та ця теорія не працює, якщо в якості подарунку ви вирішили обрати NEOR MeetingPod S4K. Це надсучасна аудіосистема з вбудованим мікрофоном та 4К камерою. В 20 років можна записувати відео, як ремонтувати велосипед, а в 40 вести переговори з міжнародними партнерами. Минуло 20 років, а пристрій не втратив свою актуальність.

Новорічні свята вже зовсім скоро. Не втрачайте час та нерви. Зателефонуйте за номером (098) 203-74-09 і наші спеціалісти допоможуть обрати найкращий подарунок для дорогої вам людини. Тим більше, що зараз діють знижки!

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах