Як обладнати офіс продукцією ТМ NEOR, щоб не боятися blackout

Yak obladnaty ofis produktsiyeyu TM NEOR, shchob ne boyatysya blackout

Всі ми мріємо прпцювати в комфортних умовах. Відключення світла, тільки загострило це бажання та потребу пришвидшити всі можливі процеси, щоб встигнути за графіком ДТЕК.

Жарт з інтернету, що ні один коуч не здатен так ефективно навчити принципам тайм-менеджменту, як планові відключення світла – виявився більше реальністю, аніж жартом. 

Якщо раніше робочий план кожного працівника корегувався тільки за пріорітетами задач, то зараз додалася колонка “можна зробити і без світла”.

Ми з командою вирішили описати ідеальний офіс NEOR. У статті будуть описані продукти NEOR, які доступні до замовлення хоч зараз.

Близько 8:00 – всі приходять на роботу. На вході в офіс розміщений безконтактний дезінфектор NEOR і він працює, адже живиться від батарейок. 

Добре, що в офісі ноутбуки. За ніч вони встигли зарядитися і можна спокійно працювати близько 2 годин. 

Потрібно терміново відсканувати документи і відправити їх партнерам. Освітлення таке собі зранку, фото не зробиш. Вихід є. Підключаємо документ-камеру до ноутбука і отримуємо ідеальний сканер з яскравою підсвіткою. Пару секунд і задача виконана в умовах блекауту. Зверніть увагу на широту асортименту та цінові варіації. Знайдеться варіант з найкращим співвідношенням: ціна=якість.

Є документ-камери для роботи з форматом до А4 та камери для роботи з форматами до А3. Добре коли на офісі є і така і така модель. Різна роздільна здатність, з мікрофоном і без, з записом відео і без. Словом, телефонуйте – наші спеціалісти радо підберуть документ-камеру для вас.

Погодьтесь, це зручно, сучасно і дуже вчасно. 

Папери і документ-камери

Дали світло. В першу чергу, ставимо всі пристрої на зарядку. Користуємося моментом і ламінуємо все, що нам потрібно. Ламінатори NEOR також є декількох форматів: А3 та А4. Холодне/гаряче ламінування та інші додаткові функції.

Проводимо нараду з працівниками, які в офісі і тими, що присутні онлайн. Для якісного звуку, радимо використати аудіосистему NEOR SR100 Plus. Якщо ж вам потрібно підтримувати і відео-звязок, а роздільна здатність веб-камери в ноутбуці така собі, а вам потрібно передавати якісну картинку, візьміть NEOR MeetingPod S4K. Матимете відео в форматі 4К з кутом огляду в 120 градусів.

Наближається час обіду і розуміння, що світло зникне ще до його настання. Оскільки в офісі, з вимкненням електроенергії, температура теж падає, гарячий обід – це маст-хев. Якщо світла немає в офісі, то і в найближчих кафе його теж не буде. Обід усього година і можна не встигнути нормально поїсти за пошуками закладу зі світлом.

Найкращий вихід з цієї ситуації – ланч-бокс NEOR. З назви зрозуміло, що в ньому можна і приготувати і підігріти їжу. Температуру він тримає досить довго, тому вам не варто хвилюватися за наявність теплого обіду в холодному офісі. Достатньо не забути увімкнути його на півгодини до того, як вимкнуть світло. Його конструкція дозволяж в одному корпусі зберігати декілька видів продуктів. Якщо вам щось не потрібно підігрівати – просто вийміть потрібний контейнер з ланч-боксу. Для кожного контейнеру є власна кришка, тож не потрібно хвилюватися, що продукт завітриться чи розсиплеться, поки ви підігріваєте основну страву.

Здається, ми отримали офіс мрії будь-якого працівника. З такими девайсами не страшний жоден блекаут. 

Поспішайте обрати потрібні продукти ТМ NEOR, адже до кінця листопада діють знижки до Чорної П’ятниці. 

Така собі назва, але жнижки дійсно розкішні – від 15%. За подробицями – телефонуйте консультанту або залишайте заявку. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах