Як купувати документ-камеру. Питання, які забезпечать 100% задоволення покупкою

Як купувати документ-камеру. Питання, які забезпечать 100% задоволення покупкою

Покупка будь-якої техніки – це важливе питання, яке включає в себе збір позицій, аналіз характеристик, порівняння цін і прийняття рішення. Та цей алгоритм не завжди приводить до успішної покупки. Тобто, до задоволення цією покупкою.

З вибором холодильника чи пральної машини – ми допомогти не зможемо, а от з документ-камерами – із задоволенням. 

Нагадаємо, що документ-камера – це вже давно не тільки портативний презентер, а й повноцінний замінник планшетного сканеру з куди вигіднішими характеристиками. Наприклад – швидкість сканування або можливість сканувати тривимірні об’єкти.

Тобто, сфера його застосування значно ширша ніж у традиційного сканера. Якщо сфера ширша, то й вибір складніший. Звісно, можна взяти модель “Все в одному”, але чи розумно так робити, якщо є:

  • обмежений спектр завдань
  • обмежений бюджет.

Ми записали дві основні проблеми, які допомагають вирішити наші менеджери щодня. 

Такі питання найчастіше чуємо від вчителів, представників держ. сектору (ЦНАП чи архіви) та іноді бувають і приватні підприємці, такі як дизайнери. І для усіх цих клієнтів, у більшості випадків, підходили різні документ-камери. На щастя, їх в асортименті NEOR аж 7 моделей.

Почнемо розгляд з Вчителів та держ. сегменту, які мають обмежений бюджет. Щоб не вийти за рамки їхнього фінансування потрібно звернути увагу на наступні функції документ-камери:

  1. Робота з текстом. В 100% випадків цій категорії потрібно сканувати документи, а потім їх розпізнавати. Зазвичай, україномовні. Тут підходять усі камери, які комплектуються програмним забезпеченням NEOR Aspect 2.0 та NEOR Aspect 3.0. Це аж 5 моделей з 7.
  2. Формати документів, з якими потрібно працювати. Ми ще не зустрічали вчителя, у якого була потреба працювати з форматом А2. Тому тут з можливого асортименту виключаємо ще одну модель. Тобто, тепер розглядаємо тільки 4 моделі. Якщо єдиний формат, який потрібно сканувати – це А4, то документ-камера NEOR NW500 – це найкращий вибір.
  3. Додаткові функції. 

Запису звуку. Більшість відповідають, що теж не потрібна. Отже, ми розглядаємо тільки 3 моделі, з бюджетом 5489 грн – 9 690 грн.

Розпізнання спец. символів ( штрих-код, зчитування QR-коду, штампами (електронний підпис), водяний знак, OCR) – такий функціонал дуже потрібний у держ. установах і ні до чого вчителю. 

Отже, ми з вами розібрали основні параметри документ-камери та проаналізували алгоритм вибору підходящої моделі для представників державного сегменту з обмеженим бюджетом.

Зовсім інша ситуація для представників бізнесу.

  •  Працюють вони, здебільшого, з великими форматами (А3, А2).
  • Спец. символи їм також потрібно розпізнавати.
  • Функція вбудованого мікрофону теж потрібна, оскільки зачасту використовують документ-камеру саме для презентацій проекту. Щоб не підключати додатковий мікрофон, обирають доплатити при покупці документ-камери.

Як бачите, задачі геть різні, а прилад один. 

Така ситуація нормальна для абсолютно усіх сучасних приладів. Вони створюються для того, щоб робити життя простішим, а повсякденні справи – легшими та менш часовитратними. 

Радимо познайомитися з усім асортиментом техніки NEOR, адже це “Техніка на службі людини”

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах