Все, що вам потрібно знати про відеоконференції з NEOR MeetingPod S4K

Vse, shcho vam potribno znaty pro videokonferentsiyi z NEOR MeetingPod S4K

Останні декілька років привчили нас до віддаленої роботи. А основа віддаленої роботи – це відео-конференції. Від керування віддаленими учасниками команди до укладання ділових угод за кордоном.

Відеоконференції стали критичною потребою для компаній будь-якого розміру та функцій. Це означає, що успішні фірми та агентства повинні будуть надавати своїм клієнтам і співробітникам відповідне рішення для якісної відеоконференції, яка є вершиною віддаленої роботи та спілкування.
Одним з таких приладів є NEOR MeetingPod S4K
З цим приладом ви забудете про недоліки відео-конференцій і будете насолоджуватися плідним процесом роботи. Завдяки потоковому відтворенню HD-відео та чіткому аудіо з шумозаглушенням найкраща технологія відеоконференцій може змінити ваші бізнес-операції, забезпечуючи цифрові зустрічі неймовірними враженнями.

Яке потрібне обладнання для відеоконференцій?

Ось деякі з найбільш часто використовуваних пристроїв для відеоконференцій :

  1. Дисплеї: ноутбук, настільний монітор, екран телевізора
  2. Мікрофони та камери: вбудовані мікрофони та веб-камери, USB-мікрофони та веб-камери
  3. Динаміки: вбудований динамік комп’ютера, зовнішній динамік, телефон для конференц-зв’язку VoIP (голос через IP)
  4. Підключення до Інтернету: WiFi, ethernet
  5. Програмне забезпечення для відеоконференцій: інструменти та програми для відеоконференцій

Якщо ви для себе оберете NEOR MeetingPod S4K, то пункт 2 та 3 обєднується в один.
Існує безліч варіантів використання систем відеоконференцій. Це допомагає вам спілкуватися з колегами, клієнтами та потенційними співробітниками.

Найкраще використання технології відеоконференцій:

  • Командні зустрічі
  • Вебінари
  • Демо продукту
  • Індивідуальне навчання та підтримка
  • Співбесіди при прийомі на роботу

1. Зустрічі команди
Втомилися від того, що вас залишають осторонь, обговорюють або не чують під час цифрових зустрічей? Базовий досвід відеоконференції не підходить для продуктивної ділової зустрічі. Однією передньою камерою неможливо зафіксувати всю конференц-зал, заповнену людьми.

Стандартний мікрофон також не зможе видавати гучний і чистий звук на кінці розмови. Час вашої команди надто важливий, щоб постійно повторюватися. Інформація, яка обговорюється на зустрічах, надто важлива, щоб ризикувати сумнівною якістю звуку через непорозуміння. Ваші віддалені співробітники заслуговують того ж комфорту, що й ваша команда в офісі, тому дайте їм це!
Пристрій для 120-градусної відеоконференції з камерою високої роздільної здатності та високоякісним аудіозаписуючим обладнанням може миттєво покращити онлайн зустрічі вашої команди та вирівняти робочі умови для віддалених і присутніх партнерів по команді.

2. Вебінари
Якісний та професійний вебінар вимагає високоякісного візуального та звукового ведення. Ваші глядачі дивляться, тому що їм потрібна інформація, якою ви володієте. Якщо ваше відео не підтримує обмін зображеннями у форматі HD або недостатньо відображає кімнату, у якій ви перебуваєте, ваші спостерігачі стають слухачами.

Якби ваша аудиторія хотіла послухати інформацію, вона б просто вибрала подкаст на цю тему. Так само, якщо ваші учасники не можуть зрозуміти, що ви говорите, ви обмежуєте свій підхід до взаємодії з глядачами.

Коли ви забираєте аудіо аспект вашої презентації, ви потрапляєте у величезний пул конкуруючого візуального та аудіовізуального контенту. Щоб надати учасникам вебінару повноту інформації, вам потрібно мати потрібний набір обладнання, інакше ви ризикуєте втратити потенційних або поточних клієнтів.

3. Демонстрації продуктів
Кожен аспект вашої компанії представлений у ваших продуктах. Просто подумайте про всі мозкові штурми, дизайнерську роботу та години виробництва, які були витрачені на запуск вашого товару.

А тепер уявіть, що рекламна пропозиція провалилася, і вся ця важка робота була марною, оскільки у вас не було належного обладнання для відеоконференцій, щоб по-справжньому продемонструвати всі деталі вашого продукту. Покупка NEOR MeetingPod S4K також заощадить гроші вашого бізнесу, якщо віртуальні демонстрації можуть замінити дорогі візити на місце (або принаймні частково).

4. Індивідуальне навчання та підтримка
Незалежно від того, чи проводите ви підготовку для нового співробітника, чи пропонуєте підтримку в режимі реального часу для важливого клієнта, онлайн взаємодія, яку проводить ваша компанія, має бути такою ж безперебійною та ефективною, як особиста зустріч.

Різниця полягає в технології відеоконференцій, у яку ви інвестуєте. Якщо у вас немає високоякісного обладнання для відеоконференцій, ваша компанія не зможе забезпечити першокласний зв’язок між членами команди та клієнтами.

5. Співбесіди при прийомі на роботу
Типовий процес найму може бути трудомістким та затратним за часом для обох сторін. Кожного дня, коли ви обходитеся без нового працівника, ви не лише втрачаєте продуктивність цієї посади, але й продуктивність усіх інтерв’юерів, залучених до процесу найму.
Високоякісні рішення для миттєвої комунікації, як-от інструменти та технології для відеоконференцій, дозволяють як поточним членам команди, так і потенційним новим працівникам швидко провести ефективну, але змістовну співбесіду. Компанії з дистанційними можливостями наймають нових спеціалістів на 33% швидше, ніж компанії без дистанційної гнучкості.

Як бачете, якісне обладнання для відеозв’язку – це must have для серйозних та сучасних компаній.
Замовляйте наш NEOR MeetingPod S4K і ваші відеоконференції вийдуть на новий рівень з кращими результатами.

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах