Відеоконференції 4К і обладнання, яке для них потрібно

Відеоконференції 4К і обладнання, яке для них потрібно

Глобальні ринки стають все більш взаємопов’язаними, з можливостями віддаленої роботи та міжнародними партнерствами, що використовують нові технології для підвищення якості взаємозв’язку. Таким чином, відеоконференції 4k є одним із найважливіших технологічних досягнень у світі бізнесу за останні роки. 

4К пропонує значно кращі можливості та враження від перегляду в порівнянні з 1080рх, що робить його ідеальним вибором для компаній, які хочуть розширити свої партнерські та робочі можливості. 

Однак є також деякі недоліки, про які вам потрібно знати, перш ніж купувати обладнання для відеоконференцій з високою роздільною здатністю. 

Якщо ви шукаєте нові рішення ефективної роботи для своєї організації, ось що вам потрібно знати про відеоконференції 4k, чим вони відрізняються від традиційних відеоконференцій 1080P, а також про переваги та недоліки впровадження цієї технології. 

Що таке відеоконференції 4k? 

Відеоконференції 4k — це технологія, яка забезпечує якість зображення надвисокої чіткості під час участі у віртуальних зустрічах. Це варіант найвищої якості, доступний на ринку, який пропонує неперевершену плавність і чіткість. Підвищена якість означає, що учасники відеоконференцій 4k можуть бачити більше деталей і швидше читати вираз обличчя та мову тіла, що сприяє покращенню спілкування та співпраці. Покращена видимість може бути особливо корисною для компаній з міжнародними командами або клієнтськими базами, оскільки відеоконференції 4k можуть допомогти подолати культурний розрив і сприяти кращому розумінню. 

4k проти 1080р

Як і будь-який технологічний прогрес, деякі люди можуть запитати, чи відрізняється він від того, що було раніше. По правді кажучи, 4k – це значне оновлення традиційної відеоконференції 1080P, яка протягом багатьох років була промисловим стандартом. 4k пропонує роздільну здатність, що в чотири рази перевищує 1080P. Якщо 1080P пропонує роздільну здатність 1920 × 1080 пікселів, 4k може похвалитися роздільною здатністю 3840 × 2160 пікселів. Як наслідок, збільшення роздільної здатності призводить до набагато чіткішого зображення та більш задовільного досвіду відеодзвінка. 

Плюси та мінуси 4k відео 

Як і будь-яка технологія, відео 4k має як переваги, так і недоліки. Перш ніж вирішувати оновити систему відеоконференцзв’язку, важливо знати про те й інше, щоб ви могли бути впевнені, що робите найбільш стратегічний крок для вашої організації. 

Переваги відеоконференцій 4k 

Завдяки неймовірній роздільній здатності відео 4k відеоконференції 4k мають багато переваг. До них належать: 

  • Покращене спілкування та співпраця: оскільки 4k пропонує більш реалістичний досвід, учасники можуть краще розуміти один одного та ефективніше працювати разом. Оскільки бізнес все більше адаптується до дистанційних і гібридних моделей роботи, це головна перевага, про яку всі організації повинні пам’ятати. 
  • Підвищення ефективності: завдяки можливостям відеоконференцій 4k менше потреби в кількох зустрічах або повторних поясненнях, оскільки інформацію можна передати більш чітко. Короткі відеодзвінки також можуть замінити довгі ланцюжки електронних листів і телефонних розмов, усуваючи перешкоди робочого процесу та спрощуючи спілкування. Ці вдосконалення можуть призвести до економії часу та коштів для компаній, оскільки працівники можуть плавно переходити від завдання до завдання. 
  • Більше залучення: покращена якість зображення відеоконференцій 4k може допомогти учасникам залучити та зосередитися на обговоренні. Крім того, підвищена чіткість може полегшити людям стежити за презентаціями або переглядати спільні документи, тож зменшується ризик непорозумінь або відмов у відеоконференціях вашої команди. 

Недоліки відеоконференцій 4k 

Незважаючи на те, що відео 4k має широкий потенціал для віртуальних зустрічей, існують також деякі потенційні недоліки відеоконференцій 4k, про які ви повинні знати перед впровадженням. До них належать: 

  • Вартість: через свою передову природу обладнання для відеоконференцій 4k зазвичай дорожче, ніж стандартне обладнання 1080p. Ця різниця у вартості може бути значною, і не для всіх підприємств може бути здійснено перехід. Малі та середні компанії, зацікавлені в можливостях 4k, можуть розглянути можливість додавання цієї технології поетапно, починаючи з найбільш важливих кімнат для переговорів або конференц-зон, наприклад, визначаючи пріоритет для керівників, менеджерів клієнтів або зовнішніх відділів продажів, залежно від обставин. 
  • Технічні вимоги: для проведення відеоконференцій у форматі 4k потрібен потужний комп’ютер або ноутбук із швидким підключенням до Інтернету, тому не всі підприємства зможуть скористатися цією технологією. Крім того, відеофайли 4k набагато більші за файли 1080p, тому y вам знадобиться достатньо місця для зберігання, якщо ви збираєтеся записувати зустрічі та інші дзвінки у форматі 4k. 

Як почати роботу з відеоконференціями 4k 

  • Оцінити приміщення для конференцій. Перше, на що потрібно дати відповідь це фіксоване місце чи потрібно буде час від часу переносити обладнання
  • Конструктивні особливості приміщення. Простіше кажучи, чи є у Вас можливість розмістити декілька приладів (камера, мікрофон, акустична система) чи звернути увагу на пристрій 3 в 1
  • Сформувати бюджет

Якщо Ваша мета розвиватись і справляти гарне враження на партнерів та продуктивно спілкуватися з колегами, ви оберете систему 3 в 1, таку як NEOR MeetingPod S4K.

Детальну консультацію надасть менеджер за телефоном на сайті. Телефонуйте

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах