Товари від NEOR для бадьорого та енергійного ранку

Кожний день для нас насичений рутинними справами, новими подіями, цікавими пригодами та зустрічами. Ми забуваємо про відпочинок, одразу поринаючи у справи. Шалений ритм життя і мобільні гаджети відбирають вільний час, насичують нас інформацією від якої почуваємося виснаженими та втомленими.

Народна мудрість говорить: “Як день зустрінеш, так його і проведеш”. З цього вислову важливо зрозуміти, що ранок є дуже цінним часом, коли ми можемо дати нашому організму енергію та взяти максимум сил із рутинних, але корисних справ. До таких справ віднесемо йогу, пробіжки, невеликі руханки, медитації, заповнення щоденника, горнятко кави та смачний сніданок, час проведений з родиною, сімейні ранкові прогулянки й багато іншого. На такі активності достатньо виділяти 15-30 хвилин вашого ранкового часу, щоб наповнити життя позитивними емоціями, побувши без телефону та робочого навантаження.

Ми в NEOR цінуємо робочий ранок працівників, тому завжди починаємо день з горнятка кави та невеликих розмов один з одним, щоб налагодити продуктивність на цілий день. Також цінність комфорту та турботи ми вкладаємо і в нашу продукцію, що проявляється у портативності, мобільності, компактності, легкій роботі, багатофункціональності. У асортименті маємо три основні групи товарів: для дому, для здоров’я та краси, для навчання та офісу. Вся техніка влаштована під користувача, тому вам не доведеться годинами розбиратися з інструкціями. Розглянемо деякі варіанти, що стануть у пригоді для бадьорого початку дня.

Радимо почати пробудження зі склянки свіжого, корисного соку. За допомогою соковитискачів від NEOR ви з легкістю та без шуму приготуєте улюблений напій із фруктів, овочів, зелені, ягід. Це подарує перший заряд енергії вітамінами та мінералами. Асортимент соковитискачів NEOR налічує три позиції: NEOR JUICER B200, NEOR JUICER H160, NEOR JUICER M130. Вони відрізняються формою, потужністю та функціоналом. Спільним у них є шнекова система витискання соку. Соковитискач дозволяє отримувати максимум користі з обраних інгредієнтів.

Посмакувавши напій пропонуємо попрацювати над розслабленням та добре розім’яти м’язи після сну, використовуючи портативний масажер. У NEOR представлені дві позиції цих девайсів: NEOR PULSE HOME 20, NEOR PULSE PRO 52. Завдяки вибору різноманітних режимів та змінним насадкам легко здійснювати масаж проблемних ділянок. Ви можете робити масаж навіть під час приготування сніданку, головне не забути зарядити пристрій.

Для доповнення масажу атмосферою та комфортом добре використовувати зволожувач повітря та вентилятор. Це створить хороший мікроклімат вашому домашньому середовищу, подарує здоров’я шкірі, слизовим оболонкам, дихальним шляхам. У NEOR ви зможете знайти широкий вибір зволожувачів повітря: NEOR FLAME AROMA 15ML5, NEOR FLAME AROMA 2ML6, NEOR HUMI 4ML8, NEOR HUMI 8ML1. Пристрої залежно від моделі мають додаткові функції: аромадифузора, світильника, будильника, годинника, обігрівача. Вони зручні у керуванні та оснащені місткими ємностями для води, забезпечуючи тривалу роботу девайсів. Своєю чергою вентилятори мають 8 режимів потоку холодного повітря та 3 теплого. Це дозволяє використовувати їх, як влітку коли спекотно, так і взимку коли відчуваєте прохолоду. Вони обертаються на 80 градусів, сприяючи рівномірному розподілу повітря по всій кімнаті. Лінійка вентиляторів NEOR представлена двома видами: NEOR AIRMAX DS 2W10, NEOR AIRMAX FL 3W14. 

Наступним етапом ранкового релаксу стане смачний сніданок. Він забезпечить необхідними речовинами, що підвищать вашу жвавість та сили. За допомогою техніки NEOR ви можете швидко приготувати улюблену страву не витрачаючи купу часу. Також наші девайси подбають про красу сніданку, тому це послугує плюсом до хорошого настрою та апетиту. Готуйте вертикальні омлети використовуючи омлетницю NEOR EGGY або насмажте запашних,  хрустких млинців з млинницею NEOR CREPPY 20D. Омлетниця та млинниця мають антипригарне покриття та дають можливість готувати без зайвої олії та масла. Також відмінним варіантом буде їжа на пару у ланч-боксах. Ви можете зручно поснідати вдома і взяти ланч-бокс на роботу. В асортименті NEOR є п’ять різновидів ланч-боксів: NROR HEAT 1L3, NEOR HEAT 08L08, NEOR HEAT 2L2, NEOR HEAT 06L50. 

Після таких ранкових активностей можна спокійно збиратися на роботу або навчання. Не обов’язково робити все одразу, а, наприклад, обирати щось одне кожного дня. Так і  цікавість з’являється і мотивація, бо кожен ранок починатиметься по новому. Техніка від NEOR стане хорошим помічником на шляху до енергійних та бадьорих ранків.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах