Топ 5 причин купувати техніку NEOR

У сучасному світі, де технології постійно розвиваються, важливо знайти продукт, який буде відповідати вашим очікуванням та матиме довгий термін роботи. Сьогодні український ринок техніки представлений великою кількістю брендів, що надають послуги, продають товари різного призначення, якості, функціоналу, цін. Споживачі можуть легко обрати собі девайс до вподоби, звернувшись до конкретного магазину. Особливої популярності набули бренди у яких є можливість придбати одразу декілька товарів спрямованих на різні сфери їх застосування. Наприклад, телефон та міксер або ланч-бокс та ламінатор. 

NEOR – це український бренд сучасної техніки, який з 2018 року пропонує широкий асортимент товарів для дому, краси та здоров’я, навчання та офісу. У нас ви зможете знайти як млинницю для випікання смачних млинців, так і 3D-принтер для втілення інноваційних ідей. Продукцію можна придбати у таких відомих магазинах як Rozetka, Comfy, Epicenter, Foxtrot, Eldorado, а також безпосередньо на сайті neor ua. Наші робітники щодня працюють над вдосконаленням товарів та впровадження нових одиниць, звертаючи увагу на їх якість, доступність, ергономічність, функціонал. 

Пропонуємо з’ясувати топ 5 причин купувати техніку саме від NEOR.

Мульти ланч-бокс NEOR HEAT 06L50 WT
Зволожувач повітря NEOR FLAME AROMA 2ML6 WT

1. Багатофункціональність техніки. Перше на що хочемо звернути увагу – це багатофункціональність товару. Продукція націлена на те, щоб одразу задовольнити всі потреби споживача та навіть більше. Розглянемо цю перевагу на прикладі зволожувача повітря NEOR FLAME AROMA 2ML6 та мульти ланч-бокса NEOR HEAT 06L50. Зволожувач повітря окрім своєї прямої функції має ще дві додаткові – це світильника та аромадифузора. Таким чином ваша кімната підтримуватиме необхідну вологість повітря, а також буде забезпечена атмосферою та приємним ароматом. Мульти ланч-бокс може виконувати чотири функції роботи: підігріву, тушкування, квіткового чаю, підтримання тепла. За допомогою цього девайсу зручно брати перекуси на роботу, а також готувати повноцінні сніданки, обіди, вечері вдома.

2. Ергономічність. Ми сумлінно працюємо над тим, щоб наш товар був ергономічним та зрозумілим для кожного, адже від цього залежить легкість його використання та налаштування всіх необхідних функцій для роботи. Так наведений вище зволожувач повітря працює від мережі, має всього дві кнопки керування: для світла та вологи. Мульти ланч-бокс також працює від мережі, але має сенсорний дисплей, що значно спрощує роботу з приладом. 

3. Якість техніки. Ще однією вагомою перевагою NEOR  є співпраця з найкращими заводами виробниками, що витримали жорстку конкуренцію в умовах вимог до захисту потреб споживача. Це своєю чергою слугує гарантом якості продукції, яка виготовляється з надійних та безпечних матеріалів, оснащена зрозумілим дисплеєм, необхідними функціями та приємним дизайном. Вся техніка має власні сертифікати якості.

4. Доступність цін. Ми прагнемо зробити  техніку доступною для усіх, пропонуючи якісну продукцію за середніми цінами на ринку. Загалом ціни можуть варіюватися залежно від типу продукції, його функціональності, матеріалів. Ми постійно проводимо розіграші, а також робимо знижки та акції. На нашому сайті ви завжди можете перевірити свою удачу покрутивши колесо фортуни та отримати знижку, бонус або подарунковий сертифікат на покупку техніки. На нашій сторінці в Instagram ми проводимо розіграші та висвітлюємо цікаві товарні пропозиції. 

Фонд "Таблеточки"

5. Співпраця з фондом “Таблеточки”. Ми активно співпрацюємо з фондом “Таблеточки”, благодійним фондом, який надає допомогу онкохворим дітям і їхнім сім’ям в Україні. Місія фонду полягає в створенні умов для медичної та психологічної допомоги, а також забезпечення повноцінного життя онкологічно хворих дітей та їх сімей в Україні під час та після проходження лікування. З кожною вашою покупкою ми перераховуємо 25, 60 грн (залежно від вартості товару) на потреби фонду. Тому купуючи нашу техніку ви автоматично долучаєтеся до доброї справи та допомагаєте рятувати життя. 

Окремо відзначимо широкий асортимент товарів. Торгова марка NEOR представлена технікою для дому, здоров’я та краси, навчання та офісу. Техніка для дому включає млинниці, кавомолки, соковитискачі, термокухлі, ланч-бокси, омлетниці, термосумки. Серед товарів для краси та здоров’я ви зможете знайти масажери, фотоепілятори, зволожувачі повітря, дезінфектори. Для офісу та навчання пропонуємо 3D-принтери, акустичні системи, пристрої відеозв’язку, документ-камери, ламінатори. Тому вибір подарунка, оновлення кухонного девайса чи встановлення офісного приладдя тепер не проблема. У NEOR ви знайдете все необхідне в одному місці. 

Електронна гарантія

Також ми надаємо безкоштовну доставку при замовленні від 2000 грн, електронну гарантію для підтримки екологічного середовища та унеможливлення випадків її втрати, обмін та повернення товару впродовж 20 днів, оплату товару за допомогою різноманітних способів, наприклад, технології криптовалютних платежів. 

Отже, за багатофункціональною, ергономічною, якісною, доступною технікою можна звернутися до нашого бренду NEOR. Менеджери завжди готові вас проконсультувати з потрібного виду товару та допомогти у здійсненні покупки.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах