Топ 3 безкоштовних програм для 3D-моделювання для початківців

3D-модель авто

3d-принтер – це надзвичайно цікавий та корисний пристрій для навчання та реалізації амбітних планів. Однією з головних проблем у роботі з 3d-принтером є брак знань та навичок 3D-моделювання, тобто створення моделей для друку.

Навчання САПР може проходити роками, а ми вирішили розповісти про прості, але не менш цікаві та функціональні онлайн сервіси для створення власних моделей. 

3D-моделювання – це навичка, здобути яку не зовсім просто. Більшість програмного забезпечення САПР дасть вам чудові результати, але перш ніж ви зможете створити таку чудову 3D-модель, про яку мрієте, вам доведеться пройти складне навчання. Багато професійних програм САП заповнені функціями, якими ви, швидше за все, ніколи не скористаєтесь і не знадобиться.

Але не хвилюйтеся, існує безліч програм для 3D-моделювання, орієнтованих на початківців – ми вибрали ті,з якими порівняно легко працювати. Вони менш функціональні, але безкоштовні.

TinkerCAD

3д принтер. 3д модель

Завдяки яскравому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та великій кількості навчальних ресурсів, TinkerCAD був спеціально розроблений для дітей та людей, які не мали попереднього досвіду роботи з САПР. Окрім того, що це одне з найбільш доступних програм для тривимірного моделювання, його також можна використовувати безпосередньо у вашому браузері.

Програмне забезпечення від Autodesk пропонує всі основні концепції 3D, що дозволяє перетворити ідею в модель САПР, просто маніпулюючи примітивними форми, такі як кубики, циліндри та сфери. Звідси ви можете переміщати, обертати, масштабувати кожну фігуру, а потім групувати їх, щоб створити складну 3D-модель, яку ви мали на увазі. Навіть професійні дизайнери часом користуються TinkerCAD, тому що це легко зрозуміти та використовувати.

TinkerCAD також надає користувачам можливість проєктувати, програмувати та моделювати електронні збірки, а також функцію під назвою Codeblocks, яка використовує рядки коду для створення 3D-об’єктів.

3D Slash

Конструктор 3д моделей

3D Slash – це безкоштовне програмне забезпечення для 3D-моделювання, подібний до Minecraft. Користувачі можуть модифікувати окремі кубики за допомогою величезного набору віртуальних інструментів, які ви знайдете у власній майстерні, таких як молоток, кельма, стамеска, целюлоза та дриль.

Виразний підхід 3D Slash до 3D-моделювання забезпечує реальне відчуття цифрового світу дизайну. Ця програма, призначена для початківців, легко освоїти, і ви зможете швидко створити 3D-моделі.

Незважаючи на простий інтерфейс, розробники 3D Slash продовжують оновлювати та вдосконалювати програмне забезпечення. Наприклад, найновіша функція дозволяє користувачам відображати зображення та текст безпосередньо на вашій моделі, а також інструмент гравірування. Завдяки 3D Slash вам не потрібно занадто багато досвіду чи тренувань, що робить його привабливим варіантом для студентів та початківців.

Пам’ятайте, що безкоштовна версія досить обмежена. Існує також комерційна версія 3D Slash. Вона надає доступ до розширеного набору функцій від 2 до 20 доларів на місяць, включаючи більш високу роздільну здатність, ширшу палітру кольорів та інструменти управління проектами.

Vectary

3д моделювання

Vectary заявляє, що це «найпростіший інструмент онлайн-дизайну 3D та AR», і це цілком може бути.

Vectary – це програмне забезпечення на базі Інтернету, яке дозволяє 3D-моделювати та відтворювати зображення в режимі реального часу. Програмне забезпечення використовується в графічному дизайні, дизайні продуктів та ігровому дизайні, але ним може користуватися кожен, хто цікавиться 2D та 3D моделюванням.

Ця безкоштовна програма 3D-моделювання не вимагає попереднього досвіду, а лише базові знання дизайнерських концепцій. Він працює з інтерфейсом перетягування, де ви можете використовувати 3D-об’єкти з великої бібліотеки. Новачки також можуть скористатися асортиментом попередньо відтворених 3D-типографік, веб-заголовків, дизайну упаковки тощо.

Окрім простого для навігації інтерфейсу, Vectary також постачається з інструментами спільного використання та співпраці, що робить його не просто цікавим у використанні, а й легким для зв’язку з іншими.

Незважаючи на те, що доступна безкоштовна версія, кількість проектів, які ви можете створити, обмежена. Крім того, програмне забезпечення накладає водяний знак на ваші твори. Тим не менше, це чудовий і потужний інструмент для навчання початківців. 

В одній з наступних статей на вас чекатимуть ще 3 ресурси для моделювання. Щоб не пропустити новину, підписуйтесь на сторінку.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах