Технологічні новинки: огляд найсучасніших гаджетів на neor.ua

Світ технологій не стоїть на одному місці. Кожен день народжуються нові ідеї, винаходи, розробки, які перетворюють нашу реальність. Відкриваються шляхи до можливостей, відбувається автоматизація багатьох процесів, зручність, легкість та ергономічність стає у пріоритети. Одним із найяскравіших прикладів є розвиток штучного інтелекту, який використовується в різних галузях, включаючи медицину, автомобільну промисловість, торгівлю, фінансовий сектор і т.п.. Наприклад, системи штучного інтелекту в медицині допомагають у ранньому виявленні захворювань та розробці ефективного лікування. Ще одним прикладом є розвиток віртуальної та доповненої реальності, які знаходять застосування у розважальній, навчальній та бізнес-сферах. Смарттехнології вдосконалюються з кожним роком, приносячи зручність і ефективність у наше повсякденне життя. Наприклад, розумні домашні пристрої дозволяють керувати освітленням, температурою та безпекою за допомогою смартфона з будь-якої точки світу. Ці лише кілька з численних прикладів, які демонструють зміни та розширення у сфері технологій,  приносячи нові можливості та виклики.

Бренд NEOR не відстає від цих швидкоплинних змін та має в наявності сучасні, ергономічні, багатофункціональні прилади, що стануть у пригоді для вашого дому, офісу, навчання, краси та підтримки здоров’я. Ознайомимося детальніше з декількома найсучаснішими гаджетами. 

Омлетниця NEOR EGGY

Омлетниця NEOR EGGY

Розпочнемо з омлетниці NEOR EGGY, яка оснащена вертикальною системою приготування, що робить її унікальною, а ваші перекуси смачними та незвичними. Вона працює від мережі, тому достатньо просто ввімкнути омлетницю в розетку, розбити у середину яйце, додати паличку на якій буде триматися омлет і через 7 хвилин ваша неперевершена страва готова. Антипригарне покриття сприяє рівномірному смаженню, убезпечить від пригорілих ділянок на їжі, вживання яких погано впливає на роботу шлунку. 

Термокухоль з підігрівом NEOR SMART HEAT 3.35

Термокухоль з підігрівом NEOR SMART HEAT 3.35 WT

Наступний сучасний гаджет який припав до вподоби нашим клієнтам – це термокухоль NEOR SMART HEAT 3.35 WT.  “Саме те, що нам було потрібно. Настільки простий – дві сенсорних кнопки та дисплей термометра, що ми спочатку в це не повірили – шукали ще якусь секретну кнопку.” – Олена та Валерій. Цим відгуком було  все сказано. Термокухоль легкий у використанні, ергономічний. Завдяки поєднанню двох функцій: підігріву та збереження тепла, ви зможете у будь-який час насолодитися улюбленим напоєм не встаючи з місця. А дизайн та його габарити принесуть вашій повсякденній рутині стиль та затишок. Його можна легко брати з собою на навчання, роботу, у гості та просто використовувати вдома. Нещодавно лінійка термокухлів від нашого бренду розширилася на одну модель: NEOR SMART HEAT 3.40, що є у двох кольорах. Дана модель має зручний та естетичний дизайн, що робить його легким у транспортуванні. Завдяки сенсорному дисплею ви завжди зможете встановити потрібну температуру підігріву напою, а також переглянути його поточну температуру.

Масажер портативний NEOR PULSE PRO 52BK

Масажер портативний NEOR PULSE PRO 52BK

Третім сучасним та багатофункціональним приладом є портативний масажер NEOR PULSE PRO 52BK. Він здатен розраховувати кількість спалених калорій на основі даних про частоту та тривалість масажу, містить вбудований вимірювач пульсу та температури тіла, має дев’ять режимів роботи. Це хороший вибір для домашніх масажів. Пристрій зніме болі в м’язах, скутість та біль. 

3D-принтери

3D-принтери: NEOR BASIC 2, NEOR JUNIOR, NEOR PROFESSIONAL, NEOR SPECIAL

3D-моделювання та 3D-друк зараз мають широкий попит, бо з цією технологією можна втілювати будь-яку ідею у реальність. 3D-принтери дають велику кількість можливостей: створення 3D-моделей та друкуючи їх з пластику, смоли або металу; виготовлення власних деталей, прототипів, іграшок та інших предметів, заощаджуючи на покупці готових виробів; створення унікальних речей з урахуванням ваших потреб та побажань; дослідження 3D-моделювання та 3D-друку, навчаючись нового. Лінійка 3D-принтерів налічує 4 види: NEOR BASIC 2, NEOR JUNIOR, NEOR PROFESSIONAL, NEOR SPECIAL. Всі вони мають певні особливості роботи, що допомагають якісному друку.

Ультразвуковий зволожувач повітря NEOR HUMI 8ML1

Зволожувач повітря NEOR HUMI 8ML1

І п’ятий прилад, який вражає своєю унікальністю та функціональністю – це зволожувач повітря NEOR HUMI 8ML1. Він допоможе створити незабутню атмосферу завдяки ефекту крапель, а також послугує гарним нічним світильником. Ці функції забезпечать розслаблену та приємну атмосферу вдома. Завдяки естетичному білому оформленню він стає універсальною річчю у будь-якому інтер’єрі. Зволожувачі повітря покращують якість повітря, усувають пересихання слизових оболонок, сприяють покращенню вашого загального стану здоров’я.

Наведена техніка та інші інновації вказують на те, що світ постійно змінюється та вдосконалюється, а новинки у цих сферах продовжують змінювати наше життя, відкриваючи шлях до неймовірних можливостей у будь-якій діяльності. 

Усю техніку із цієї статті можна переглянути на нашому сайті neor.ua у розділах товарів для дому, офісу та навчання, здоров’я та краси.

До зустрічі у нових статтях.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах