Шнековий чи центрифужний соковитискач: що краще?

Шнековий чи центрифужний соковитискач: що краще?

Сік – це корисний напій, що наповнений поживними мінералами та вітамінами. Він здатен надати енергію зранку, наприклад, цитрусовий сік, очистити організм в обід – овочевий сік, наситити ввечері – ягідний сік. Його полюбляють, як дорослі, так і діти. 

Раніше, щоб вичавити сік у домашніх умовах використовували марлю. Згодом на заміну марлі прийшли універсальні та функціональні соковитискачі. Зараз український ринок техніки й  не тільки український налічує дуже багато їх видів. Вони відрізняються між собою за будовою, технічними властивостями, особливостями роботи. Найпопулярнішими із них є шнекові та центрифужні соковитискачі. Розглянемо їх за такими пунктами: принципи роботи, якість соку, ефективність, універсальність, зберігання соку, зручність. У кінці визначимо, який девайс кращий у використанні? 

Принципи роботи, якість соку. Основною відмінністю між шнековими та центрифужними соковитискачами є принципи роботи. На це впливають елементи за допомогою яких відбувається вичавлення соку: шнек, центрифуга. Шнековий вал, обертаючись, переміщує овочі та фрукти до сита, ущільнює їх і витискає сік. У центрифужних соковитискачах плоди спочатку подрібнюються в кашку на диску-тертці, а потім під дією відцентрової сили від кашки відділяється сік, проходить через ситечко і потрапляє в резервуар. Своєю чергою, це впливає на швидкість вичавлення соку та його якість. Так шнекові соковитискачі є більш повільними, бо роблять 40-80 обертів/хв, проте це дозволяє мінімізувати нагрівання та окислення напою, зберігаючи вітаміни, мінерали, природний колір, смак. Завдяки високим обертам центрифуги 6000-12000 обертів/хв сік у центрифужних соковитискачах готується дуже швидко. Але слід відзначити, що такий спосіб вичавки – це агресивний віджим при високій обробці, через яку сік нагрівається і здатний окислюватись, а отже втрачає частку своїх поживних цінностей.

Ефективність роботи. Про ефективність роботи соковитискача говорять сухість відходів та кількість отриманого соку.  Шнекова система повільно та  ретельно вичавлює сік, що дозволяє отримати максимум соку з продуктів. Центрифуга тим часом викидає частину рідини з м’якотою. Втрата напою може сягати 30%. 

Універсальність. Шнекові соковитискачі є універсальними. Підходять для м’яких фруктів, овочів, зелені, горіхів, трав. Шнекові соковитискачі можна використовувати для приготування соків, пюре, смузі, морозива та інших ласощів. Вони не підходять для цитрусових, бо їх м’якота може забиватися у шнек. Не рекомендується використовувати для занадто твердих овочів, таких як буряк або морква. У цьому випадку краще підійде центрифужний соковитискач. Останній також добре справляється з цитрусовими. Але їм не під силу м’які фрукти та овочі, які можуть забивати сітку центрифуги.

Зберігання соку. Оцінюючи всі названі вище принципи роботи, якість, швидкість обробки продуктів можемо сказати, що шнекові соковитискачі здатні більше часу зберігати сік свіжим та без втрати насиченого смаку на відміну від центрифужного соковитискача. 

Зручність у використанні. Також важливим пунктом є зручність соковитискачів, як у використанні, так і при розміщенні на кухні. Завдяки розвитку сучасним технологіям тепер сік можна вичавлювати натиском однієї кнопки та додаючи трішки пресу. Це стосується обох видів соковитискачів. Шнекові соковитискачі є більш компактними та малогабаритними, тому добре впишуться у будь-який розмір кухні на відміну від центрифужних, що є більш громіздкими. Шнекові соковитискачі працюють значно тихіше, ніж центрифужні, що можуть бути дуже гучними. Завдяки простій конструкції їх легко мити. 

Підсумовуючи, основними перевагами використання шнекового соковитискача є отримання максимальної кількості соку з продуктів, зберігання поживних речовин, тиха робота, універсальність, легке очищення, довгий час зберігання свіжості соку, компактність, легкість у роботі. Серед недоліків можна виділити: повільність роботи, не підходять для цитрусових та занадто твердих овочів, наявність невеличких часточок м’якоті у напої.

Перевагами центрифужного соковитискача є швидка робота, підходять для цитрусових, чистий сік без м’якоті, легкість у роботі. Недоліки: отримується менше соку, втрата поживних речовин, гучна робота, не підходять для м’яких продуктів, не підходять для маленьких кухонь, мало часу зберігають свіжість соку.

Як бачимо, обидва соковитискачі мають вагомий перелік, як переваг, так і недоліків. При покупці важливо звертати на основні властивості та можливості приладу. Наприклад, шнекові соковитискачі: кращий вибір, якщо вам важливо отримати максимальну кількість соку з максимальною кількістю поживних речовин. Центрифужні соковитискачі: кращий вибір, якщо вам потрібен швидкий спосіб отримання соку без м’якоті. Тому сповна говорити, який з наведених девайсів кращий ми не можемо, все вирішують ваші потреби. 

На нашому сайті у розділі товари для дому ви можете ознайомитися детальніше зі шнековим соковитискачем NEOR JUICER M130

Обирайте товари з користю та насолоджуйтеся смачними напоями.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах