Щоб не ділити мікрохвильовку в офісі

ланч бокси neor

Ніщо так не допоможе вам відновити настрій і заряд енергії, як приємний розслаблюючий обід. Зараз кухні, звісно, якщо вони є, багатьох компаній зайняті в обідній час, оскільки все більше колег вирішують приносити собі обіди з дому.

Перед мікрохвильовою піччю стоїть довга черга і розігрівання обіду займає багато часу. Не дуже ефективний та спокійний обід виходить, чи не так?

Хочете кращий варіант? Чому б не взяти власний ланч-бокс з підігрівом? За 30 хвилин до початку обідньої перерви увімкніть його у звичайну розетку, щоб попередньо розігріти їжу, і коли вона буде готова, насолоджуйтесь! 


Якщо ви цілий день у дорозі чи військовий, легко зрозуміти, що ви їсте холодний обід або взагалі будете змушені пропустити один або декілька прийомів їжі . Але згідно з дослідженнями, опублікованими в Європейському журналі превентивної кардіології , регулярний графік харчування – це найкраще для вашого організму. Ось тут вам в нагоді стануть наші ланч-бокси з підігрівом. Їх легко підключити до розетки та розігріти вашу їжу, щоб ви могли насолоджуватися гарячим обідом, де б ви не були, чи то в офісі чи в дорозі.

Ланч-бокси можна підключати до стандартної розетки або ж до автомобільної. 

З точки зору зручності та стилю електричні ланч-бокси виготовлені з високоякісного пластику з харчовими контейнерами з нержавіючої сталі, які легко вийняти та помити.

Є ще один спосіб зберегти температуру вашого обіду – термо-сумка NEOR. Варто розуміти, що термо-сумка збереже температуру тільки на деякий час. Подумайте, чи підходить для вас така заміна ланч-бокса з підігрівом. В такому випадку, при тривалому зберіганні, вам доведеться або шукати мікрохвильовку або їсти холодну їжу. Що не дуже корисно і зовсім не смачно.

Давайте не забувати, що крім розігрівання, в ланч-боксі можна приготувати їжу. До того ж, найкориснішим способом – на пару. Звісно, це не буде м’ясо чи картопляне пюре, але рис та риба в ланч-боксі приготуються за 20 хвилин.

Які особливості має паровий електричний ланч-бокс?

  1. Ланч бокс з електропідігрівом вишуканий на вигляд, стильний і легкий, зручний і практичний для носіння.
  2. Ланч-бокс з паровим електричним нагріванням використовує циклічне нагрівання, і для нагрівання рису потрібно лише 10 хвилин, що максимально зберігає вологість страви, а страва тепла та смачна.
  3. Ланчбокс парового типу з електричним нагріванням не потребує мікрохвильової печі. Він нагрівається безпосередньо при підключенні до джерела живлення. Має широкий спектр застосування і зручний у використанні.
  4. Ланч-бокс з електричним нагріванням виготовлений із харчового стійкого до високих температур матеріалу для захисту навколишнього середовища, без специфічного запаху, з урахуванням усіх санітарних норм.
  5. Внутрішній контейнер з нержавіючої сталі ланчбокса з електричним нагріванням забезпечує швидку теплопередачу, легке очищення та більш надійне використання.
  6. Конструкція парового ланчбокса з електричним нагрівом розумна, має відмінну герметизацію, а термін служби тривалий.
  7. Роздільна конструкція секцій підвищує ефективність та раціональність використання пристрою. Внутрішні контейнери виготовлені з високоякісної 304 нержавіючої сталі.

Купуючи ланч-бокс з електричним нагрівом варто оцінити можливості декількох моделей, щоб зрозуміти, який саме вам підходить. Або віддати перевагу універсальним моделям, таким, як ланч-бокси NEOR.

  

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах