Що таке омлетниця та чому це чудова покупка для кухні

Омлетниця вертикальна

Омлети, яєчня або варені яйця – смачний та швидкий сніданок. Команда NEOR знає, як перетворити звичайну страву на витвір мистецтва та витратити мінімум часу.

Хочемо представити гаджет, який активно набуває популярності, – омлетниця NEOR EGGY. Омлет – не єдина страва з якою справиться цей пристрій. В ньому можна приготувати багато смачної їжі. Давайте детально розглянемо новинку.

Загальні характеристики NEOR EGGY

NEOR EGGY – це електрична вертикальна омлетниця. Формою нагадує великий термос. У верхній частині корпусу знаходиться отвір для продуктів. Поверхневість пристрою покрита антипригарним шаром. У середині знаходяться нагрівальні елементи. Вони розташовані у стінках, на дні та кришці. Від внутрішніх та зовнішніх пошкоджень омлетницю захищає ударостійкий харчовий пластик і силіконова прокладка. Дизайн NEOR EGGY лаконічний та елегантний. Ідеально підійде під будь-який інтер’єр кухні.

До комплектації входить: NEOR EGGY, кабель живлення, щітка для чистки пристрою, інструкція та гарантійний талон.

Переваги NEOR EGGY

 1. Компактність. Завдяки невеликому розміру гаджет можна брати з собою у подорож.
 2. Зручність у приготуванні та чистки пристрою.
 3. Швидкість. Їжу можна приготувати за 8 хвилин.
 4. Під час приготування страви використовується мінімум посуду.
 5. Вам не потрібно слідкувати за процесом приготування. Можете займатися власними справами, а NEOR EGGY піклується про ваш ідеальний сніданок.
 6. Під час приготування використовують мінімальну кількість олії. Це робить страву більш корисною.

NEOR_EGGY

Принцип приготування

Страви у NEOR EGGY готуються у вертикальному положенні. Висока температура допомагає формувати рол. Після приготування, пар витискає страву, це допомагає легко дістати її з електричної омлетниці.

Що приготувати у NEOR EGGY

NEOR EGGY підходить для будь-яких експериментів. Ви можете знайти десятки рецептів, як у Інтернеті, так і вигадати власні варіанти. До страви можна додати м’ясо, гриби, сир, або приготувати десерти.

Перед приготування поверхню вертикальної омлетиниці варто змастити олією. Для приготування яєчні достатньо розбити яйця та вставити дерев’яну шпажку. Шпажка потрібна для зручності експлуатації. Час приготування 6-8 хвилин.

До омлетниці можна залити рідке тісто, як на млинці, та додати начинку: ягоди або фрукти. Через декілька хвилин отримаєте смачний солодкий рол. Такий варіант сніданку 100% сподобається маленьким членам родини.

Рецепти, які варто спробувати

Яєчня-рол з беконом:

 1. У середину омлетниці розбиваємо яйце;
 2. На дерев’яний шампур надіваємо смужку бекону. Розміщуємо у NEOR EGGY;
 3. Чекаємо, допоки наша страва приготується;
 4. Насолоджуємося результатом.

Рол з бананом та шоколадом

 1. Лаваш або тонко розкачане тісто змащуємо шоколадом;
 2. Банан розминаємо виделкою та викладаємо на тісто. Можна додати інші фрукти або ягоди;
 3. Закручуємо рол та поміщаємо до омлетниці;
 4. Щоб витягнути рол варто перевернути пристрій.

* * *

Експериментуйте та дивуйте рідних цікавою їжею. Страви стають ще смачнішою, якщо їх гарно подати. NEOR EGGY чудово справиться із цією задачею. Купити вертикальну омлетницю NEOR EGGY можна на сайті neor.ua або на сторінці у соціальних мережах.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах