Розширення асортименту термосумок NEOR

Розширення асортименту термосумок NEOR

Збираючись на роботу або відпочинок, головним є не забути про поживний перекус, так і відпочивається легше і працюється краще. Але що робити якщо обід нікуди покласти? Тут на допомогу приходять універсальні та місткі термосумки. Вони забезпечать правильну температуру вашим продуктам, збережуть їх якість, свіжість, насичений аромат. Термосумки зручно транспортувати та поміщати в них додаткові необхідні речі: ключі, телефон, пенал, блокнот. Тому вони з легкістю можуть замінити основні сумки або портфелі. Це неодмінний варіант зберігання перекусів, як для чоловіків, так і для жінок.

Термосумка NEOR 33L + Термосумка NEOR 10L

Термосумки NEOR – це зручний та практичний спосіб зберігати їжу та напої холодними або гарячими протягом тривалого часу. Вони ідеально підходять для людей, які ведуть активний спосіб життя і потребують, щоб їхня їжа залишалася свіжою під час подорожей, походів, робочого дня тощо. Лінійка термосумок NEOR налічувала дві позиції, що відрізняються між собою об’ємами: NEOR 10L, NEOR 33L. Обидві термосумки мають сірий колір, оснащені міцною фурнітурою та зроблені з водонепроникного матеріалу – поліестеру. Вони здатні зберігати їжу як теплою, так і холодною, поклавши два пакети льоду. Додаткові кишеньки подбають про зручне розміщення речей по всьому простору сумки. Мають довгу та вкорочену ручки.

Через високу популярністю термосумок наша команда вирішила розширити асортимент, зосередивши увагу на їх різноманітності, яскравості та місткості. Тому до великих розмірів термосумок додалися більш компактні варіанти. Розглянемо детальніше кожну із них, зосередившись на основних характеристиках: об’єми, колір, матеріали, зручність транспортування, стилізація, особливості.

Термосумка NEOR 8L GR + Термосумка NEOR 8L RD

Термосумка NEOR 8L вирізняється своїми об’ємами – 8 літрів. Її висота – 21 сантиметр, ширина – 20 сантиметрів, бокові перетинки – 9 сантиметрів. Має два різновиди кольорів: сірий та бордовий. Ергономічно розроблена сумка-холодильник з високоміцного та водонепроникного поліестеру. Зберігає їжу як холодною, за допомогою додаткових пакетів з льодом, так і гарячою до 9 годин. Налічує великий основний відділ з прилеглою кишенею з сітки до однієї сторони для їжі, невеличкий відділ під замком у передній частині сумки для телефону, ключів, інших дрібничок та зовнішня бокова кишеня з сітки для води. Сумка оснащена міцними блискавками та ручкою. Ручка має застібку, тому сумку можна підвісити до руля велосипеда, мотоцикла і т.п. Її легко транспортувати, наповнивши всім необхідним. Ви можете готувати повноцінні страви та насолоджуватися здоровою їжею в будь-якому місці: у походах, подорожах, кемпінгу, у тренажерному залі, на роботі, школі, пригоді на пляжі та риболовлі. Термосумка NEOR 8L доповнить будь-який образ. Пасуватиме як для чоловіків, так і для жінок. 

Термосумка NEOR 6L PK

Наступна модель термосумки – NEOR 6L. Вона має об’єм 6 літрів та є дуже компактною. Її довжина – 20 сантиметрів, ширина – 22 сантиметри, бокові перетинки – 12 сантиметрів. Оснащена зручними достатньо подовженими ручками висотою 14 сантиметрів. Як і попередні моделі зроблена з поліестеру, є водонепроникною, зберігає їжу теплою або холодною впродовж 9 годин. У середині термосумка має один великий відділ для їжі, з передньої її сторони  є невелика відхильна кишеня для речей першої потреби. Рожевий колір сумки з яскравим візерунком подарує настрій відпочинку та енергії. У неї зручно класти перекуси на роботу, дітям в школу, на пікніки, брати у подорожі. Підходить під яскраві образи, а також під спокійні, додаючи до них родзинки. Пасує як дітям, так і дорослим. Завдяки зручній формі, її легко транспортувати.

Термосумка NEOR 5L BL

Модель термосумки NEOR 5L – легка та стильна. Вона містить об’єм у 5 літрів. Її довжина – 18 сантиметрів, ширина – 22 сантиметри, довжина бокових перетинок – 12 сантиметрів. Має дві ручки висотою 11 сантиметрів. Сумка володіє одним великим відділом для їжі та передньою відхильною кишенею, у який зручно класти ключі, телефон, цукерки. Зроблена із щільного, водонепроникного матеріалу – поліестеру. За допомогою цієї сумки легко транспортувати свій перекус або повноцінний обід на роботу, в школу, на пікнік, на прогулянку, в подорож. Вона виглядає стильною, тому підійде та доповнить будь-який ваш образ. Пасуватиме як жінкам, так і чоловікам.

Спільною рисою термосумок є їх матеріали – міцний поліестер 600D, нетоксична підкладка PEVA, що є безпечною для харчових продуктів, пінопластова ізоляція PE, міцні блискавки SBS. Сумки зберігають їжу як в холоді, так і в теплі за потреби. Також є водонепроникними. Вони добре справляються з основною функцією – забезпечення свіжості продуктів та їх початкового смаку. Серед нашого асортименту можна легко підібрати сумку під будь-які вимоги: колір, місткість, зручність, якість, мобільність, стиль. З усім наявним асортиментом термосумок можна ознайомитися на нашому сайті у розділі товари для дому. Термосумка – це корисна покупка для людей, які цінують свіжість та безпеку харчових продуктів. Вона дозволяє насолоджуватися холодною або гарячою їжею та напоями будь-де та будь-коли.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах