Приклади аналізу характеристик ламінаторів

В одній із останніх публікацій ми розповіли на які параметри потрібно звертати увагу при виборі ламінатору. Розповіли які краще купувати для особистого користування, а які для дому чи бізнесу.  Звісно, теоретичні знання це добре, але вміти примінити їх на практиці, зовсім інша річ. Коли ви в магазині чи на сайті обираєте підходящу вам модель, важливо не розгубитися.

Пропоную вам розібратися на практиці як аналізувати кожну модель. Для прикладу візьмемо ламінатори NEOR™.

Візьмемо список ключових моментів з попередньої статті:

 1. Який матеріал буде основним для ламінування (картон, звичайний офісний папір, фотопапір чи щось інше).
 2. Граничні розміри матеріалу.
 3. Використання додаткових функцій (матування плівки, фольгування, реверс, наявність дисплею та ін.).
 4. Передбачуваний обсяг робіт.
 5. Фінансові можливості.

Тепер по один за одним будемо аналізувати моделі ламінаторів NEOR™ за цими пунктами.

Почнемо з найбюджетнішої моделі  Neor 8302

Neor 8302

 1. Можливо використовувати звичайний офісний папір та фотопапір, що для такої бюджетної моделі є безпосередньо плюсом. Максимальна товщина ламінування – 0.6 мм – це досить цупкий папір, то звісно, що не картон. Тому, якщо плануєте працювати з цим матеріалом, вам потрібна більш дорога модель ламінатору.
 2. Можливо ламінувати максимум формат А4 та менше. Досить рідко у домашньому вжитку потрібно працювати із більшим форматом паперового носія.
 3. Ніяких додаткових функцій Neor 8302 не має, це зрозуміло вже з її ціни. Навіть елементарна додаткова функція може суттєво підняти вартість товару. Це стосується не тільки ламінаторів, а й інших приладів (автомобіль, телефон, кухонний комбайн).
 4. Обсяг робіт потрібно встановити перед покупкою ламінатору. Дана модель підходить скоріше для дому чи школи з невеликими об’ємами роботи. Звісно, якщо ви хочете щоб прилад послужив вам тривалий час.
 5.  Neor 8302 поки найбюджетніша модель з усього асортименту ламінаторів. На сайті можете ознайомитися з повним переліком та цінами.

Neor 8313

NEOR 8313

 1. Цей ламінатор дозволяє використовувати досить цупкий, майже картон, папір. Має широкий діапазон товщин плівки, 80-125 мкм, дозволяє регулювати гнучкість готового документу.
 2. Neor 8313 працює з документами формату максимум А3. Ця можливість дозволяє продуктивно використовувати дану модель в школах та в бізнесі.
 3. Із додаткових можливостей наявна функція розжимання валів. Вона потрібна щоб без пошкоджень документу вийняти його з ламінатору при виникненні форс-мажорної ситуації.
 4. ламінатор розрахований на значний обсяг робіт і має швидкість ламінування 250 мм/мин. Корпус Neor 8313 виготовлений із високостійкого пластику.
 5. Цінова позиція цієї моделі не на багато відрізняється від Neor 8302. Це пояснюється розширеним функціоналом та підвищеними характеристиками працездатності.

Neor 8313

Neor 320

 1. Дозволяє працювати з усіма типами паперу в тому числі картон та фотопапір. Товщина використовуваної плівки – 80-250 мкм, дозволяє точно регулювати гнучкість та ціну готового виробу.
 2. Працює з документами формату А3 включно, швидкість ламінування 500 мм/мин дозволяє продуктивно  використовувати Neor 8313 в бізнесі.
 3. Для підвищення якості ламінування встановлено 2 додаткові вали, присутній реверс та ручні регулятори температури. Ви можете використовувати як два вали так і всі 4. Все залежить від товщини плівки, яку використовуєте.
 4. Ламінатор розрахований на значні навантаження під час роботи. Швидкість ламінування 500 мм/мин  та готовність до роботи за 5 хвилин робить Neor 8313 незамінним помічником у будь-якій сфері.
 5. Підвищена працездатність та така кількість додаткових функцій повність пояснюють його вартість. Якщо порівнювати з представниками інших торгових марок, то Neor 8313 значно виграє в ціновій політиці.

Як бачите, будь-яку модель ламінатора можна проаналізувати за наведеними пунктами та зробити відповідні висновки. Ми лише хочемо навчити кожного нашого читача раціонально використовувати кошти та розуміти, за що ви платите.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах