В одній із останніх публікацій ми розповіли на які параметри потрібно звертати увагу при виборі ламінатору. Розповіли які краще купувати для особистого користування, а які для дому чи бізнесу. Звісно, теоретичні знання це добре, але вміти примінити їх на практиці, зовсім інша річ. Коли ви в магазині чи на сайті обираєте підходящу вам модель, важливо не розгубитися.
Пропоную вам розібратися на практиці як аналізувати кожну модель. Для прикладу візьмемо ламінатори NEOR™.
Візьмемо список ключових моментів з попередньої статті:
- Який матеріал буде основним для ламінування (картон, звичайний офісний папір, фотопапір чи щось інше).
- Граничні розміри матеріалу.
- Використання додаткових функцій (матування плівки, фольгування, реверс, наявність дисплею та ін.).
- Передбачуваний обсяг робіт.
- Фінансові можливості.
Тепер по один за одним будемо аналізувати моделі ламінаторів NEOR™ за цими пунктами.
Почнемо з найбюджетнішої моделі Neor 8302
- Можливо використовувати звичайний офісний папір та фотопапір, що для такої бюджетної моделі є безпосередньо плюсом. Максимальна товщина ламінування – 0.6 мм – це досить цупкий папір, то звісно, що не картон. Тому, якщо плануєте працювати з цим матеріалом, вам потрібна більш дорога модель ламінатору.
- Можливо ламінувати максимум формат А4 та менше. Досить рідко у домашньому вжитку потрібно працювати із більшим форматом паперового носія.
- Ніяких додаткових функцій Neor 8302 не має, це зрозуміло вже з її ціни. Навіть елементарна додаткова функція може суттєво підняти вартість товару. Це стосується не тільки ламінаторів, а й інших приладів (автомобіль, телефон, кухонний комбайн).
- Обсяг робіт потрібно встановити перед покупкою ламінатору. Дана модель підходить скоріше для дому чи школи з невеликими об’ємами роботи. Звісно, якщо ви хочете щоб прилад послужив вам тривалий час.
- Neor 8302 поки найбюджетніша модель з усього асортименту ламінаторів. На сайті можете ознайомитися з повним переліком та цінами.
- Цей ламінатор дозволяє використовувати досить цупкий, майже картон, папір. Має широкий діапазон товщин плівки, 80-125 мкм, дозволяє регулювати гнучкість готового документу.
- Neor 8313 працює з документами формату максимум А3. Ця можливість дозволяє продуктивно використовувати дану модель в школах та в бізнесі.
- Із додаткових можливостей наявна функція розжимання валів. Вона потрібна щоб без пошкоджень документу вийняти його з ламінатору при виникненні форс-мажорної ситуації.
- ламінатор розрахований на значний обсяг робіт і має швидкість ламінування 250 мм/мин. Корпус Neor 8313 виготовлений із високостійкого пластику.
- Цінова позиція цієї моделі не на багато відрізняється від Neor 8302. Це пояснюється розширеним функціоналом та підвищеними характеристиками працездатності.
- Дозволяє працювати з усіма типами паперу в тому числі картон та фотопапір. Товщина використовуваної плівки – 80-250 мкм, дозволяє точно регулювати гнучкість та ціну готового виробу.
- Працює з документами формату А3 включно, швидкість ламінування 500 мм/мин дозволяє продуктивно використовувати Neor 8313 в бізнесі.
- Для підвищення якості ламінування встановлено 2 додаткові вали, присутній реверс та ручні регулятори температури. Ви можете використовувати як два вали так і всі 4. Все залежить від товщини плівки, яку використовуєте.
- Ламінатор розрахований на значні навантаження під час роботи. Швидкість ламінування 500 мм/мин та готовність до роботи за 5 хвилин робить Neor 8313 незамінним помічником у будь-якій сфері.
- Підвищена працездатність та така кількість додаткових функцій повність пояснюють його вартість. Якщо порівнювати з представниками інших торгових марок, то Neor 8313 значно виграє в ціновій політиці.
Як бачите, будь-яку модель ламінатора можна проаналізувати за наведеними пунктами та зробити відповідні висновки. Ми лише хочемо навчити кожного нашого читача раціонально використовувати кошти та розуміти, за що ви платите.