Причини, чому слід купити 3D-принтер для домашнього використання

3D-друк стає з кожним роком все більш розповсюдженим і доступним, але купівля 3D-принтера для дому все ще залишається під величезним знаком питання. Більшість населення досі не знає, навіщо використовувати 3D-принтер в домашніх умовах.

Можна придбати доступний 3D-принтер для особистого користування.

Прості у користуванні 3D-принтери не потребують спеціальної підготовки. Єдине з чим у вас можуть виникнути труднощі – це самостійна розробка 3D-моделей. Тут доведеться опановувати навичками роботи з програмним забезпеченням, таким як CAD, або працювати на сайті https://www.tinkercad.com.

Хороша новина полягає в тому, що для вивчення CAD або подібних програм існує безліч онлайн-курсів та відео-уроків.

Ось декілька причин щоб купити 3D-принтер для дому.

Навіщо оплачувати вартість доставки та матеріальних витрат?

Чи знаєте ви, що ви можете заощадити тисячі гривень щорічно, якщо почнете друкувати предмети самостійно замість того, щоб купувати їх в магазині чи інтернеті?

Кожен товар має свою вартість матеріалів і доставки, навіть якщо продавець про це відверто не заявляє.

3D-друк дрібних побутових частин та предметів дозволить вам заощадити багато грошей щороку. Домашні 3D-принтери можуть допомогти у створенні чохлів для телефону, тримачів для рушників, ручок для дверей та шухляд і майже всього.

Для друку різних предметів вам не потрібні спеціальні інструменти. Щоб створювати все нові й нові предмети, просто замініть шаблон і принтер всю роботу зробить за вас.

Розпочніть бізнес з дому

Якщо ви вже навчилися добре користуватися принтером і можете використовувати свою творчість, щоб зробити речі, які люди будуть обожнювати і з задоволенням купуватимуть їх, ви можете організувати це за допомогою 3D-принтерів.

Так ви отримаєте додаткове джерело доходу та реалізації свого творчого потенціалу. Ви можете виконувати, як творчі роботи, так і на замовлення, під чіткі характеристики. 

Свої роботи ви можете продати на різних інтернет-порталах електронної комерції. Знайдіть час, щоб удосконалити свої навички та почніть заробляти гроші за допомогою 3D-друку з дому. Ви здивуєтесь, як це весело і легко. Виготовляйте рамки для фотографій, футляри для телефонів, брелки та багато іншого, що може зацікавити ваших клієнтів.

Швидше отримуйте бажані речі

Згадайте про ситуацію, коли ви плануєте замінити дверну ручку, і виробник надає тиждень часу для доставки товару.

Чому б не зробити це за кілька годин самостійно, використовуючи 3D-принтер для дому. Вам може здатися, що пошаровий друк займає занадто багато часу. Але усвідомлюючи, що виріб буде доступним вам через 4-5 годин у порівнянні з 24 годинами часу.

Тренуйте інших (дітей та навіть друзів)

В тому, що дитину важко мотивувати чимось корисним займатися ми переконалися на карантині. Мобільні телефони та відеоігри споживають важливий час, який допоможе вашій дитині вивчити деякі особливі навички. На наш погляд 3D-друк – це ідеальний варіант, як захопити увагу дитини корисною справою і на довго. Це тому, що технологія настільки захоплююча, що навіть дорослі готові витратити на це не одну годину

Ви навіть можете запросити своїх друзів і показати їм, як працює 3D-принтер. Ніхто ніколи не скаже ні такому веселому та корисному досвіду.

Ви можете надати дитині інший метод навчання. Ви можете побудувати моделі планет або інші навчальні концепції, щоб проілюструвати їх у режимі реального часу.

Це також допоможе стимулювати цікавість у вашої дитини. Надихне  знати більше і самостійно навчатися друкувати.

Зробіть персоналізовані подарунки використання або продажу

Ви усвідомлюєте, скільки подарунків ви купуєте на різні випадки щороку? В День матері, або в день Святого Валентина, ви шукаєте найбільш підходящі персоналізовані подарунки.

І магазини сувенірів стягують величезну суму, особливо коли ви шукаєте щось оригінальне. Звісно, якась дрібничка з портретом дружини вам коштуватиме менше якщо заздалегідь замовити її в інтернеті, але коли ви самостійно виготовляєте подарунок це несе особливу цінність. Кажучи про фінанси, ви будете приємно здивовані.

Якщо ви не хочете спроектувати власну модель, ви можете просто завантажити існуючий із сховища файлів безкоштовних моделей для 3D-друку   – радимо використовувати Cults3D – та змінити її відповідно до своїх потреб. А базове програмне забезпечення NEOR 3DMaster допоможе підлаштувати параметри моделі під параметри робочої зони принтера.

3D-принтер для дому для любителів

Багато людей роблять 3D-друк своїм хобі протягом деякого часу. Навіть якщо у вас немає ніяких фінансових цілей для цього, ви все одно можете використовувати технологію, щоб трохи розважитися.

Як тільки ви почнете бачити, як об’єкти у вашій фантазії формуються в реальному світі, ви дізнаєтесь, наскільки дивовижними є це почуття.

Просто насолоджуйтесь процесом 3D-друку цікавих або декоративних предметів для себе. Ніщо не може порівнюватись із щастям, яке отримуєш після усвідомлення того, чого може досягти творчість.

Важливо зазначити одне. Не кожен об’єкт може бути надрукований за кілька годин. Від складності конструкції, об’єму об’єкта та багато іншого залежатиме час виготовлення моделі.

Внести індивідуальність в дизайн

3D-принтери, що використовуються для створення прототипів, коштують тисячі доларів. Однак є більш доступні моделі для дому. Вони можуть використовуватися для виготовлення менших моделей для особистих потреб.

Ви хочете освіжити вже існуючий дизайн, 3D-принтер найкращий помічник. Вражаючи використання 3D-принтера для дому було б одночасно і весело, і продуктивно.

Запчастини та технічне обслуговування

Знайома вам ситуація, коли потрібно лише замінити одну деталь, а через те, що її немає – доводиться купувати новий прилад? Багато разів нам навіть не вдається отримати запасні частини, які перестали працювати.

Крім того, коли певний об’єкт ламається, неможливо скласти його так, як це було до поломки. Всі ці проблеми можна усунути за допомогою 3D-принтера для дому. Ви можете створити власну деталь за допомогою 3D-принтера за декілька годин.

Якщо у вас виникли проблеми зі створенням 3D-файлу, ви завжди можете звернутися за допомогою до онлайн-спільнот. В Інтернеті є багато доступних, і по мірі того, як поширюється 3D-друк, кількість цих платформ лише зростає.

Існують також онлайн-шаблони на вибір. Ви навіть можете створити свої прикраси та кухонні речі.

Іноді ми знаходимо речі, які шукаємо, але якість не приваблює. І, в інший час, нам може подобатися якість, але річ не відповідає потрібному стилю та дизайну. Однак, використовуючи 3D-принтер для дому, ми можемо зробити весь процес декорування будинку легким та простим.

І, головне, дешевше. Дверні ручки, кільця для штор для ванної кімнати, головка для душу, рамки для фотографій, вази, настільні лампи та багато іншого можна зробити за допомогою нашого 3D-принтера.

3D-принтер для дому можна придбати за доступною ціною, однак для роботи з ним потрібно володіти певним рівнем знань.

Якщо ви хочете придбати його для себе, ви можете дізнатися багато про 3D-друк за допомогою онлайн-курсів. Інтернет-відео також доступні на YouTube. 

Якщо ви вирішили вкласти свій вільний час, щоб дізнатися більше про технологію 3D-друку, ви завжди можете піти на придбання 3D-принтера для дому. 

Звертайтесь до наших спеціалістів та отримаєте більш профільну інформацію та консультацію стосовно 3D-принтера, який підходить саме вам.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах