Посібник із придбання докумен-камери

Пам’ятаєте дні, коли презентації високих технологій обмежувалися накладними проєктором та прозорими листами? Сьогодні технології призвели до створення найрізноманітніших інструментів презентації, таких як документальні камери.

Зараз відомий новий візуальний – документ-камера. Документальні камери дозволяють освітянам, адвокатам судових засідань або будь-кому, хто хоче надати ефективну презентацію, правильним інструментом для цього. Документ-камери надзвичайно прості у використанні та вимагають мінімальної настройки. Прочитайте нижче для отримання додаткової інформації про те, як вибрати ідеальний варіант документ-камери.

Як ви хочете проводити свою презентацію?

Залежно від того, як ви хочете проводити презентацію чи урок, вам потрібно буде враховувати типи вихідних з’єднань під час покупки документальної камери.

Виходи VGA та / або HDMI:

Документ-камери з цими виходами можна підключити безпосередньо до проєктора або монітора.

Виходи USB:

Документи з камерами з USB-виходами, як правило, є найдешевшими, але повинні бути підключені до комп’ютера.

VGA та / або HDMI з USB-виходом

Ці камери для документів зазвичай є найдорожчими, але також є найпопулярнішими, оскільки вони пропонують користувачам найбільшу гнучкість. Документ-камери із USB-виходом зазвичай мають програмне забезпечення, яке дозволяє знімати та записувати зображення на комп’ютер. Деякі документи-камери навіть містять програмне забезпечення для презентації, яке може розділити екран інтерактивної дошки на декілька частин. Що підвищує зручність використання. Документальні камери не можна підключати безпосередньо до інтерактивної дошки, лише до комп’ютера чи пристрою відображення (проєктора).

Документ-камера повинна бути портативною чи стаціонарною?

Стаціонарні установки :

 • як правило, більшого розміру;
 • зазвичай є світлова скринька для знімків, негативів або слайдів;
 • чудово підходить для використання на сцені, класі або бібліотеці.
 • як правило, повнофункціональний з різноманітними опціями, такими як оптичне збільшення.

Портативні документ-камери :

 • мають гнучку (гусячу) або складну шию, яку можна легко скласти для перенесення;
 • більша мобільність, ніж стаціонарна установка;
 • доступні в базових повнофункціональних моделях.

Яка роздільна здатність мені потрібна?

Роздільна здатність вибраної камери визначає якість зображення, яке відображається.

Документ-камери класифікуються за роздільною здатністю так само, як проєктор:

 • SVGA
 • XGA
 • SXGA
 • тощо.

Важлива відповідність вхідної роздільної здатності з вихідною. Не важливо використовуєте ви проєктор або монітор комп’ютера для відображення свого зображення.

Хоча це безпосередньо не пов’язане з роздільною здатністю, частота кадрів має великий вплив на загальний вигляд зображення:

Частота кадрів – це кількість разів оновлення зображення в секунду і часто його називають fps (кадрів в секунду).

Наприклад, документальна камера, яка оновлює 30 кадрів в секунду, матиме набагато більш плавне зображення, ніж та, яка оновлює 15 кадрів в секунду. Бажаний параметр –  30 кадрів в секунду.

Який зум мені потрібен?

Існує три способи збільшити об’єкти при використанні документальної камери:

 • максимально наблизити об’єкт до об’єктива документ-камери;
 • скористатися оптичним збільшенням, вбудованим в документ-камеру (якщо є);
 • цифрове масштабування перекомпонує зображення для збільшення його зображення:

Чи потрібно турбуватися про умови освітлення?

Багато документ-камер оснащені світильниками, які дозволяють освітлити предмет та розвіяти тіні. Тип освітлення, яке вам потрібно, залежатиме від кімнати, в якій ви плануєте робити свою презентацію.

У світлій, добре освітленій кімнаті освітлення може не знадобитися; однак у темній кімнаті чи кімнаті з нерівномірним освітленням можна використовувати бічні ліхтарі. 

Особливий тип світла – це підсвічування, яка дозволяє використовувати прозорі плівки, рентген або слайди.

Чи потрібно зберігати зображення?

Зростаюча кількість документ-камер та візуальних презенторів дозволяє знімати та зберігати зображення для подальшого використання. Деякі, більш досконалі, використовують карти пам’яті для зберігання, але більшість використовують внутрішню пам’ять, яку згодом можна перенести на комп’ютер.

Маєте намір зробити свої уроки інноваційними, телефонуйте нам. Кваліфіковані консультанти нададуть відповіді на всі запитання та розкажуть про індивідуальні умови співпраці.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах