Основні проблеми, що виникають при ламінуванні і як їх усунути самостійно

Багато найпоширеніших проблем, з якими стикаються люди при ламінуванні, мають прості рішення. Розуміння того, як правильно використовувати пакет для ламінування та як підтримувати вашу машину, означає менше витрат матеріалів та кращу якість результатів ламінування. Скористайтеся цими простими порадами, щоб поліпшити продуктивність вашого ламінування.

Усунення тьмяності заламінованих документів

Всі ламінуючі пакетики мають трохи помутнілий вигляд до їх герметизації, оскільки клей термічно не активований. Якщо ви пропустили пакет через ваш ламінатор, і вона все ще має молочний вигляд, швидше за все, ламінатор недостатньо гарячий, і вам потрібно перевірити температуру. З ламінаторами без регулювання температури, швидше за все, помутніння викликане занадто товстою плівкою. Перевірте інструкцію до ламінатора, щоб переконатися у правильній товщині плівки.

тьмяність документу

Усунення хвилястості на заламінованих документах

Коли ламінувальний пакет має хвилястий вигляд після проходження через ламінатор, це, ймовірно, означає, що температура встановлена занадто висока. Якщо у вас ламінатор з регульованою температурою, такий як NEOR 320, поступово зменшуйте температуру до тих пір, поки хвилястість не зникне. Якщо ви використовуєте машину без цієї функції, ви, швидше за все, використовуєте занадто тонку плівку для того, щоб ця машина належним чином ламінувала.

хвилястість

Запобігання розшаруванню пакету після обрізки

Залиште рамку до 5 см навколо документа, щоб зберегти належну якість ламінування, а в подальшому, і цілісність самого документу. Якщо обрізати більше, це може призвести до того, що деякі або всі краї піддаються впливу вологи або вологості. Коли це відбувається, папір вбирає вологу і спричиняє деламінування. Найголовніше – обрізати лише після того, як документ заламінований, а не до. І тільки після повного охолодження заламінованого документа.

Поради щодо ламінування та запобігання зміщенню

Підготуйте пакет та документ для ламінування. Вставте документ спочатку прямо, закритою стороною. Переконайтесь, що документ торкається переднього запечатаного краю. Також переконайтеся, що пакет не надто великий для документа і ламінатора. Радимо купувати ламінатор з функцією реверсу, таки як NEOR 8313. Реверс – це ще одна функція для видалення документу, який застряг. Автореверс працює одним натисканням кнопки і є ручний реверс.

Зниження клейкості валів

Використовуйте спеціальний лист, щоб видалити зайвий клей, який накопичився на валиках. Робіть цю процедуру регулярно, щоб забезпечити максимальну гладкість валів. Клейкі валики можуть не тільки спричиняти пробки, вони можуть залишати недоліки на ваших заламінованих документах. Обидва результати змушують багато користувачів відкинути свій ламінатор як несправний, коли він просто потребує чищення.

Розмір пакету

Мішечки для ламінації бувають різних розмірів. Розмір А4, як правило, є найпопулярнішим. Однак існують і інші розміри, наприклад для ламінування фото, створення плакатів та інших виробів поліграфії. Вибір відповідного розміру пакету для ламінування потрібен, щоб ваш документ був повністю запечатаний та захищений.

Товщина плівки

Вибір товщини плівки залежить від потреб та характеристик ламінатора. Чим більша товщина пакету, тим жорсткішим вийде заламінований документ. Більш товсті пакети будуть дуже жорсткими і міцними ідеально підійде для ламінування навчальних карток, меню. мікронів і менше будуть більш гнучкими і тонкими, відмінно підходять для грамот. Працюючи з різною товщиною пакету, почніть з найтонших.

Розуміння належного технічного обслуговування та використання допомагає підтримувати продуктивність ламінатору протягом багатьох років, щоб ви могли продовжувати створювати корисні проєкти.

Якщо ви погано орієнтуєтесь в технічних особливостях ламінаторів, купуйте такі прилади лише у перевірених продавців, які до того ж надають сервісне обслуговування.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах