Ось чому офісна робота з документ-камерою простіша

Тренд до оптимізації робочих процесів зараз особливо актуальний. Всі шукають пристрої та програмні рішення, які б допомогли максимально позбавитися від рутинної роботи без втрати якості результату. 

Прикладом, який здатен позбавити вас довгої, надокучливої та монотонної роботи з паперами: сканування, розпізнавання тексту, демонстрація, редагування, є документ-камера. 

Якщо приблизно 30% вашого або робочого часу ваших підлеглих займає описана вище діяльність, радимо купити документ камеру NEOR. Модель NEOR NW1500AF може розпізнавати текст не тільки український, а ще 39 мовами. Має функції інтелектуальної корекції обрізки, автофокус, розпізнавання штрих-коду, зчитуванням QR-коду. Працює зі штампами (електронний підпис), водяними знаками, функціями розпізнавання PDF, відео та OCR тощо. Це ідеальний помічник для державних органів, таких як землеуправління, суди, ЦНАП та інші.

Документ-камера NEOR NW1500AF

Давайте розглянемо, на прикладі суду, доцільність використання документ камер. Перша асоціація зі словом “суд” – це Феміда із зав’язаними очима, а далі величезні теки паперів. Можна сказати, гори паперів.  З усіма цими паперами працюють люди. Часи, коли справи були тільки у паперовому вигляді давно минули. Тобто, працівнику потрібно усі ті стоси оцифрувати. 

У будь-якому офісі знайдеться така ж робота, але в інших об’ємах. Біда в тому, що суд може дозволити собі тривалий час працювати з документами, а бізнес – ні. Тут кожна година, іноді, на вагу золота. 

Швидкість сканування одного аркушу паперу у документ-камери – 1 секунда, у звичайного сканеру в два, а то й у три рази більша. Тобто, купивши документ-камеру ви заощадите третину часу собі чи працівникам. 

Другий аспект функціоналу документ-камери – це демонстрація. Тобто, документ, який розміщений під об’єктивом камери можна не тільки відсканувати та розглядати на власному комп’ютері, а ще й демонструвати на широку аудиторію. 

Уявіть собі нараду, де не потібно передавати один листок усім присутнім, потім разом обговорювати прочитане. Все це відбувається в режимі реального часу. 

А тепер уявімо роботу, коли потрібно демонструвати реальні об’єкти. Припустимо – це обговорення побудови нового житлового комплексу. Спеціалісти офісу компанії витратили не один місяць на розробку та друк макету майбутніх будівель і один необережний рух може перервати узгодження на декілька годин, а то і днів. Все залежить від технології виготовлення макету. 

Цього, точно не станеться, якщо присутні будуть дивитися на зображення макету. Тим більше, що зум камери може чітко  показати найменші деталі. До того ж, якщо робити якісь графічні зміни в макеті, то оновлену версію можна продемонструвати через декілька хвилин. І точно оцінити чи підуть ці зміни на краще макету чи залишити попередню версію.

Аргументи вище не переконали вас купити документ камеру? Тоді давайте ще поговоримо про естетичний та ергономічний бік використання документ камери в офісі. 

Докумен-камери NEOR мають класичну кольорову гаму: сірий або чорний. Добре підійдуть для будь-якого стилю приміщення. А їх розміри не можна порівняти з жодним сканером, особливо формату А3

До того ж, документ-камеру можна скласти та заховати у шухляду, а зі сканером так не вийде. Цей пристрій у вас постійно буде займати площу, навіть якщо ви ним не користуєтесь. 

Детальна консультація з приводу покупки камери за номером, що вказаний на сайті. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах