Обираємо документ-камеру правильно

Дорогі читачі! В попередніх статтях ми вже розповіли, як правильно обрати ламінатор та поділилися критеріями, на які потрібно звернути увагу при виборі документ-камери.

Для тих хто пропустив ці статті, чи забув їх зміст ось вони:

Сьогодні пропонуємо більш детально, на основі порад із статті, зробимо порівняння документ-камер. В основі будуть документ-камери NEOR™.

Аналіз документ-камер за ключовими характеристиками:

  1. Дозвіл реєстру матриці. Цей параметр вказує на якість отриманого зображення, чим він більший тим краще. Та, потрібно розуміти, що таке збільшення суттєво впливає на вартість документ-камери. Документ-камера NEOR S1000A3 має роздільну здатність 3648 х 2736. Це гарна якість зображення, враховуючи те, що вона працює з документами формату А3. Ціна також відповідна.В порівняння NEOR S300P має роздільну здатність 2048 х 1536. Досить прості функціональні можливості та мінімум додаткових налаштувань. Вона більше підходить для нескладних шкільних завдань. Сканування документів (не більше формату А4) та спостереження за фізичними процесами (креслення, рукоділля, конструювання), а от для спостереження за хімічними реакціями роздільна здатність буде малою.
  1. Оптичне збільшення камери. Цей параметр особливо важливий, коли обираєте документ-камеру для роботи з текстом, дрібними об’єктами та хімічними реакціями. Коли плануєте зображення відразу транслювати на великий екран без комп’ютерної обробки. Відповідно до цієї рекомендації, документ-камера повинна мати ручне фокусування, а відповідно й збільшення. З документ-камер нашої компанії найкращий показник у NEOR S1000A3. Якщо вам не потрібно сканувати дуже дрібний текст, чи вести спостереження за міліметровими об’єктами, то із завданнями чудово впорається NEOR S600. Детальні характеристики та фото всіх документ-камер ви знайдете на сайті NEOR™ у відповідному розділі.

  1. Наявність автофокусу та можливості регулювання яскравості. Всі камери NEOR™ мають можливість фокусування яскравості, контрастності та насиченості зображення. Вищеперераховані функції дають можливість керувати візуальною складовою отриманого зображення. Особливо потрібні ці функції при роботі з об’ємними предметами, а також з деталями різного (яскравого) забарвлення.
  2. Настільна чи портативна камера вам потрібна.  Особисто ми, ніколи не працювали з настільними камерами. Всі їх плюси та мінуси знаємо лише з чужого досвіду. Зате з портативними знайомі дуже добре. У NEOR™ вони всі такі. Головною перевагою портативних камер – є мобільність. ЇЇ легко можна перемістити з класу в клас, без стола.  NEOR™ поки представлена трьома моделями документ-камер, які мають компактні розміри. Навіть ті прилади, що працюють з форматом А3 легко помістяться в шухляду стола. Це можливо за рахунок шарнірної конструкції. За необхідності, камеру можна розкласти та скласти. Коли обераєте камеру з такими нюансами, зверніть увагу на матеріал, з якого викониний корпус. Наші камери виконані з алюмінієвого сплаву. Тобто легкі та міцні.

  1. Додаткові функції. В цьому пункті ми об’єднали декілька критеріїв. Адже всі вони є додатковими можливостями документ-камери та, відповідно, впливають на ціну пристрою. Всі документ-камери мають вбудовану LED-підсвітку. Вона забезпечує рівномірне освітлення сканованого предмету. В одних моделях можна регулювати її яскравість або ж зовсім вимкнути, а в інших вона працює за замовчуванням. Навіть найдешевша камера NEOR™ обладнана додатковою LED-підсвіткою. Із ростом ціни збільшуються додаткові функції (підключення мікрофону, вбудований мікрофон та наявність додаткового USB-виходу).

Документ-камера S1000A3

З детальними характеристиками можете ознайомитися на сайті https://neor.ua.

Коли плануєте купити документ-камеру, в першу чергу визначте для яких потреб плануєте її використовувати. Від цього залежатиме ціна пристрою.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах