Новинка розділу “Кухня” – Термокухоль з підігрівом NEOR SMART HEAT 3.35 WT

Новинка розділу "Кухня" - Термокухоль з підігрівом NEOR SMART HEAT 3.35 WT

Лозунг NEOR – “Техніка на службі людини”. Раді вам розповісти про ще один прилад, з нашого асортименту, який принесе багато користі та задоволення від його використання. 

Термокухоль з підігрівом NEOR SMART HEAT 3.35 WT

Прилад такого функціоналу в інтернеті можна зустріти під різними назвами: “портативний чайник”, “термо чашка з підігрівом” і інші назви, але суті приладу це не змінює.
Основна функція приладу – це підігрів та підтримка температури рідини. 

Пропонуємо починати знайомитись з приладом з його зовнішнього вигляду. Перше враження іноді відіграє вирішальну роль. 

Корпус NEOR SMART HEAT вкритий протисковзним пластиком, щоб його було зручно і надійно тримати. Навіть якщо наливаючи в кухоль рідину чи п’ючи з нього, ваш напій опинився на корпусі, ви не впустите його випадково, бо він вислизнув з руки. 

Колір приладу – білий. Це найкращий варіант для чоловіків, жінок та дітей. Він буде доцільним для себе і для подарунку. Його зручно брати на роботу, в подорож і на прогулянку. На цифровому табло ви завжди будете бачити температуру рідини в середині кухля. Цю функцію особливо оцінять мами. Нагодувати дитину на прогулянці – це завжди задача із зірочкою. З термокухлем NEOR – це завдання стає максимально простим. 

Зверху на корпусі знаходиться отвір для виходу пару, бо прилад також, може і кип’ятити рідину. 

Внизу корпусу знаходиться цифрове табло, яке показує поточну температуру рідини та сенсорні кнопки регулювання температури нагріву рідини. Так, температуру тут можна встановити хоч і 10°.

Пропонуємо розглянути переваги термокухля для вас, як користувача.

  1. Збереження температури: Термочашки з підігрівом здатні тримати напій гарячим на тривалий час. Це дозволяє насолоджуватися гарячими напоями, такими як кава, чай або гарячий шоколад, без необхідності перегрівати їх знову та знову.
  2. Зручність в дорозі: Термочашки з підігрівом чудово підходять для подорожей або довгих поїздок. Вони дозволяють зберігати температуру напоїв під час дороги, щоб ви могли насолоджуватися гарячим напоєм навіть під час зупинок.
  3. Економія часу та грошей: Завдяки термочашці з підігрівом ви можете зберігати свої улюблені напої вдома або в офісі, уникнувши постійних відвідувань кав’ярень чи ресторанів. Це дозволить зекономити час і гроші на зовнішньому кавовому обслуговуванні.
  4. Збереження смаку: Термочашки з підігрівом часто забезпечують ізольоване середовище для напоїв, запобігаючи втраті аромату та смаку. Ви зможете насолоджуватися напоєм таким, яким він був задуманий, навіть після тривалого зберігання.
  5. Сприяння екологічності: Використання термочашки з підігрівом сприяє зменшенню використання одноразових стаканчиків та контейнерів для гарячих напоїв, що сприяє збереженню навколишнього середовища.

Загалом, термочашки з підігрівом є зручними і практичними пристроями, які дозволяють зберігати температуру вашого улюбленого напою протягом тривалого часу, надаючи комфорт і зберігаючи смак.

Зараз термокухоль NEOR SMART HEAT 3.35 WT доступний тільки для попереднього замовлення, але ми знаємо дату його надходження на склад і це зовсім скоро. Не втрачайте час та забронюйте термокухоль вже зараз і Ви першим його отримаєте.
Щоб бути в курсі усіх новинок ТМ NEOR підписуйтесь на наші сторінки у соціальних мережах. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах