Нові можливості навчання з документ-камерою

Документ-камера в класі – це дивовижний інструмент, який дозволяє учням  отримати більш динамічну та інтерактивну аудиторію. Незалежно від предмета, який ви викладаєте, документ-камери допоможуть вам максимально використати будь-який план уроку, оминути традиційні коркові дошки та у світ тривимірних форм.

Звичайні методи у порівнянні з документ-камерою

 • ніяких брудних документів та карток;
 • немає старих карт, які з часом зношуються і коштують не мало;
 • ваші схеми та напрацювання не потрібно передавати по всьому класу;
 • більш зручно, менш дорого;
 • замінює накладні проєктор.

Документ-камера у школі може бути ефективним інструментом для:

 • відображення приміток та математичних проблем;
 • карти;
 • журнали;
 • газетні статті;
 • ознайомлення з конкретними деталями, які ви хочете представити;
 • діліться статтями та кліпами, не витрачаючи грошей на копії.

3-й вимір з документ-камерою

Найбільш захопливий аспект використання документ-камер у навчанні – це додатковий вимір, який він вносить у вашу презентацію. Окрім показу приміток та письмових матеріалів у класі за допомогою вашої документальної камери, ви також можете показувати тривимірні об’єкти. 

Наукові класи. Учні можуть бачити, як учитель розтинає жабу, яка відображається так, що весь клас може легко бачити. Або ви можете показати різницю між жуками та метеликами унікальним, новим способом. Маєте можливість збільшити потрібну частину до прийнятного розміру. Так всі учні матимуть можливість розглянути потрібний матеріал без натовпу біля столу вчителя.

Класи геометрії. Використовуйте свою документ-камеру, щоб додати 3D поворот у складний світ пірамід, конусів і циліндрів. Щоб добре зрозуміти складні фігури, їх потрібно побачити в реальному вигляді. Передача макетів фігур по класу займає багато часу. При ознайомленні з документ-камерою вчитель може одночасно розповідати та демонструвати модель, маючи при цьому лише один екземпляр.

Географічні класи. Вчителі можуть демонструвати різні типи та текстури гірських порід, карт, планів. Документ-камера дасть можливість заощадити школі на різного роду картах, глобусах та іншому прикладному матеріалі. А урок може бути ще цікавішим від того, коли діти самостійно намагаються знайти та зрозуміти потрібну інформацію.

Мистецькі заняття. Учні можуть переглядати та бачити чіткіші методики ліплення глини та створення ідеальних мазків пензлем. Швидше освоїти складні методики мистецтва, адже всі рухи та дії добре видно. Можна, для прикладу, детально показати вже готову роботу і все це у збільшеному вигляді, звісно, якщо є така необхідність.

документ-камера на уроці

Використання захоплених зображень із документ-камер

Працюючи з документ-камерою, можна не тільки демонструвати учням навчальний матеріал, але й робити знімки. Зрозуміло, що в еру мобільних телефонів з гарними камерами це не зовсім актуально. Але для дітей буде поганим прикладом, користуватися телефоном на уроці, навіть заради фото.

Знімайте зображення з класу.  Наприклад, розрізану жабу, та використовуйте їх як допоміжні матеріали для навчальних посібників та тестів. 

Фотографуйте роботи учнів.  Якісно виконана учнівська робота може стати прикладом для майбутніх школярів. Збережіть її та в потрібний момент продемонструйте наочного, що повинно бути по виконанню завдання.

Використовуйте на шкільних веб-сайтах та у навчальних посібниках. Доповнюйте такими фото свої презентації. З кожним роком ваш архів буде збільшуватися і це спростить підготовку до уроку. Адже на кожну тему у вас буде свій, унікальний матеріал.

Щоб купити документ-камеру у свій клас чи школу натисніть сюди

Якщо вам потрібна консультація з вибору камери, телефонуйте за номером вказаним на сайті. Наші спеціалісти нададуть відповіді на всі питання та підберуть оптимальну для вас документ-камеру.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах