Нова модель ланч-боксу вже скоро буде доступна до замовлення

Нова модель ланч-боксу вже скоро буде доступна до замовлення

Модельний ряд ланч-боксів NEOR зараз налічує 3 моделі. Тут є моделі, які працюють від звичайної розетки, а є модель, яка працює і від автомобільної. Має один ярус або 2. 4 окремі ємності для продуктів або 2 (1 суцільна для кожного ярусу).  І цього нам виявилося мало. Нова модель це щось унікальне, цікаве і 100% варте уваги.

Мульти ланч-бокс для підігріву та приготування їжі NEOR HEAT 06L50 WT поєднує у собі характеристики ланч-боксу та мультиварки. 

З особливостей моделі, відразу відмітимо:

  1. Захист від википання. Дана модель призначена не тільки для підігріву їжі, а ще й для приготування. Тобто, не встигли вдома звірити улюблену гречку з курячими тюфтельками – не біда. Все приготується на роботі. Без якихось неприємних наслідків для себе, колег та обладнання. 
  2. Захист від перегріву. Перегрів – це найчастіше питання, яке чуємо від клієнтів, що цікавляться ланч-боксами. У цій моделі все передбачено програмним шляхом. Спалити свій обід у ньому неможливо.
  3. Сенсорне керування. Кнопки управління розміщені на передній частині корпусу. Реагують на дотик. Ви можете виставити температуру нагріву, а також задати час, впродовж, якого пристрою потрібно тримати задану температуру.
  4. Зручна ручка. Ручка – це частина приладу, яка повинна додавати комфорту, а не навпаки. Саме тому у нашого мульти ланч-боксу еластична ручка. ЇЇ комфортно тримати в руці і вона не створює додаткових об’ємів, як у випадку з пластиковою ручкою.
  5. Антипригарне покриття. Важлива частина будь-якого нагріваючого приладу. Саме це покриття забезпечує якісне приготування чи підігрів їжі.
  6. Зберігає тепло до 6 годин. Окрім вищеперерахованих плюсів, ця модель ланч-боксу є термостабільною. Тобто, здатен утримувати в собі температуру. Це найкращий варіант для подорожей і ситуацій, в яких ви до 6 годин часу не будете мати доступ до розетки. 
  7. Витримує падіння та механічні удари. Якість товару підтверджена випробуваннями. 

Наша нова модель має елегантний корпус білого кольору, що чудово підходить для будь-якого стилю. Верхня частина кришки має золотистий відтінок та глянцеве покриття, що додає приладу шарму та розкішного вигляду.

Корпус виготовлений з міцного пластику, що забезпечує надійний захист від пошкоджень приладу від падінь та ударів. Крім того, він щільно закривається, що дозволяє зберігати їжу безпечно та запобігає википанню її вмісту.

Зручне сенсорне керування допомагає користувачам легко налаштувати час і температуру підігріву їжі.

Корпус здатен витримувати падіння та механічні удари, що дозволяє користувачам не хвилюватися за безпеку їх їжі під час транспортування.

Антипригарне покриття, що допомагає уникнути пригорання їжі та легко мити девайс після використання.

Його легко піднімати, зручно переносити, наш мульти ланч-бокс ідеально підходить для людей, які ходять на роботу чи в школу, ви можете підігрівати їжу в школі, офісі чи подорожі. Ідеальний контейнер для їжі не тільки для дітей, а також дорослих, які дотримуються дієти.

Поки, даний товар доступний тільки для передзамовлення. Можемо запевнити, що NEOR HEAT 06L50 WT стане ТОПом продажів з перших днів появи його на полицях. Не втрачайте час та забронюйте такий крутий товар для себе. 

Бронювання товару доступне за номером, що вказано на сайті

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах