NEOR співпрацює з благодійним фондом “Таблеточки”

NEOR cooperates with the charitable foundation "Tabletochki"

Ідея співпраці NEOR (ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”) з “Таблеточки” була сформована ще у 2021 році, але реалізувати її ми змогли тільки зараз. Війна внесла значні корективи в бізнес та життя людей в цілому. Не будемо про сумне. Ми, як бізнес, знайшли можливість допомагати не тільки військовим, але й дітям.

Як знайшли? Це ви, своєю цікавістю до бренду, покупками товару щодня даєте можливість підтримувати економіку країни, турбуватися про своїх працівників, допомагати військовим, а тепер ще й онкохворим діткам. 

Дякуємо кожному за цю можливість

Відтепер купуючи продукцію NEOR, ви зможете допомогти дітям, які борються з небезпечними хворобами.

Що це за фонд

Щорічно в Україні виявляють рак у дітей – цифра становить понад тисячу. Однак найбільша проблема в тому, що частина з них не має доступу до якісної медичної допомоги. Саме тому фонд “Таблеточки” вже 10 років щоденно допомагає українським родинам перемагати рак, а лікарям — рятувати життя онкохворих дітей.

Місія фонду – створювати умови для якісної медичної, психологічної допомоги та повноцінного життя онкохворих дітей та їхніх родин в Україні під час та після лікування. Про це розповідають на сайті фонду. 

Чому для нас це важливо 

Ми маємо чітку позицію – творити добро там, де це можливо. Бізнес – це не тільки про заробляння коштів, а ще й про турботу про людей, які поруч.  Ми вже зробили та долучилися до багатьох проєктів. До війни, зараз, і, обов’язково, продовжимо після. 

Для NEOR важливо шукати нові способи підтримки тих, хто потребує нашої допомоги. Тому ми долучаємося до співпраці з благодійним фондом “Таблеточки”.

Як долучитися

Для того, щоб стати частиною цього руху та творити добрі справи, NEOR (ТОВ “КРЕО СІНЕРЖІ”) перераховує 25 грн від вартості кожного реалізованого продукту NEOR на офіційний рахунок фонду “Таблеточки” кожного місяця до 20-го числа. Тож, щоб долучитися, вам достатньо придбати товари бренду NEOR на офіційному сайті чи у наших партнерів.

Серед асортименту NEOR: 3D-принтери, аудіосистеми, техніка для кухні, ламінатори, дезінфектори, термометри, документ-камери тощо. З каталогом товарів ви можете ознайомитися за посиланням

Наперед дякуємо усім за участь у нашій програмі.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах