Навіщо купувати ламінатор для дому

Ви все ще не впевнені чи потрібен вам ламінатор та що робити з ним коли придбаєте? В такому випадку дочитайте статтю до кінця і ви зможете зробити висновок.

Причини придбати домашній ламінатор

Щоб захистити важливий документ від пошкоджень. Домашній ламінатор дає можливість захистити матеріал від пошкоджень, бруду, плям та випадкових порізів, а також від рідких плям чи бризок. Це також допомагає вам надати більшого захисту вашим важливим файлам.

З ламінатором ви можете використовувати декілька видів обробки, наприклад, блискучу, м’яку чи матову ламінацію.

Як ламінатор може спростити ваше життя

Легко зрозуміти, як ламінатор може бути корисним в офісі. Але не так просто зрозуміти, як він може допомогти вам вдома. Вже кілька років ламінатор використовується в основному для захисту фотографій та інших спогадів, які люди хотіли зберегти надовго. Однак багато людей придумали інші техніки, які можуть допомогти спростити ваше життя. Ось кілька прикладів реальних використань ламінатору.

Ваш графік з першого погляду

Ви працюєте, маєте дітей та соціально активні? Такий графік вам стане в нагоді. Це своєрідний аналог розкладу уроків школярів. Запишіть свій розпорядок дня на весь тиждень. Врахуйте власні справи, розклад уроків дитини, позакласне навчання та інші буденні справи. Розфарбуйте різними кольорами, роздрукуйте, заламінуйте та повісьте його на холодильник. Так в будь-який момент часу ви та члени вашої сім’ї зможуть планувати відпочинок у зручний для вас час. Такий же графік можна скласти для кожного члена сім’ї. 

Захистіть свої кулінарні рецепти

Ви любите готувати і маєте безліч кулінарних книг та рецептів? Тоді ви розумієте як складно зберегти їх охайними при приготуванні їжі. Саме тому, радимо використати ламінатор щоб захистити ваші улюблені рецепти на тривалий час. Навіть, якщо ви щось забруднете, звичайна губка з легкістю прибере все з картки і ви надалі зможете використовувати рецепт. 

Зберігайте свої тексти та малюнки 

Ви самі гарно малюєте чи хтось з ваших близьких займається живописом або ж ви просто хочете зберегти дитячі малюнки своїх дітей? Тоді вам потрібен ламінатор. Адже документ, захищений плівкою, має набагато більший термін служби. Ви вбережете їх від механічних пошкоджень, а також дії сонячного проміння. Це ж так цікаво, переглядати малюнки зі свого дитинства. 

Збережіть свої вирізки

Можливо ваша дитина потрапила до статті в газеті чи ви маєте хобі про яке часто пишуть в газетах. Виріжте потрібну інформацію та заламінуйте. Це набагато надійніше ніж просто покласти вирізку в альбом або приклеїти її на аркуш паперу. 

Створіть свої навчальні посібники

Створіть власні навчальні посібники. Тільки ви можете найкраще знати свою дитину і те яким чином до неї краще донести інформацію. Створюйте власні картки літер, тварин чи навіть кросворди. На заламінованому документі дитина може писати маркером, потім без зайвих проблем можна стерти і повторно використовувати одну й ту ж картку. 

Створіть маленьку гру для своєї родини

Створити власну сімейну гру не так складно як здається. В інтернеті є безліч прикладів. Адаптуйте улюблену настільну гру для своєї сім’ї.  Розробіть власні картки, бажано з фото членів родини, та заламінуйте їх, щоб вони служили як можна довше. 

Спростіть майстерність покупок

У кожної господині є постійний список продуктів та речей необхідних в господарстві. Згрупуйте його на один аркуш паперу, роздрукуйте та заламінуйте. Коли у вас щось закінчилось, зробіть помітку на цій картці. Так ви з легкістю сформуєте список для наступних закупів і не будете хвилюватися,  а чи про все ви згадали. Коли запаси поповнені, зітріть помітку з картки. 

Створіть власні календарі

Цей унікальний календар може стати гарним подарунком. Вносьте туди важливі дати, фото спільних спогадів та можливі плани на відпустку. Якщо створюєте особистий календар, то його можна доповнити цілями, які хочете досягти в конкретний місяць. Своєрідна карта бажань.

Ламінатуйте ваші фотографії з відпустки

Відпустка завжди супроводжується гарними спогадами, емоціями та, відповідно, великою кількістю фотографій. Щоб не зберігати їх в електронному вигляді, роздрукуйте та заламінуйте. Так фото не потребують обрамлення, а зберігаються краще. До того ж на їх основі можна створити листівки, колажі та навіть прикрасити предмети інтер’єру. 

Загалом, область використання ламінатору вдома значна. Ми навели лише декілька прикладів. Дали поштовх для подальшого креативу та втілення цікавих ідей у власний побут. 

Щоб замовити ламінатор залишайте заявку або телефонуйте за номером вказаним на сайті.  

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах