Ланч-бокси – що це таке і навіщо вони потрібні

NEOR Кухня

Кожен, хто працює повний день, знає, що питання повноцінного обіду іноді викликає не аби які труднощі. 

Далеко не завжди ваша компанія надає обід або працює кафетерій на території чи є можливість сходити на ланч у найближче кафе або навіть додому. Але для більшості людей, якщо вони не хочуть витрачати цілий день на обід кожен день, доводиться приносити обід з дому. Але й такий варіант не завжди розумний. Адже виникає потреба його розігріти і тут потрібна мікрохвильовка. Що ж робити, якщо її немає у вас на роботі?

У наші дні доступний широкий асортимент ланч-боксів, а також всілякі ізоляційні контейнери, які дозволяють тримати гарячу їжу теплою протягом декількох годин. Але єдине, що вам не дозволяють ці прилади, – це взяти холодну їжу і нагріти її прямо в контейнері. Для цього вам знадобиться електричний ланч-бокс.

Що таке електричний ланч-бокс?

Електричний ланч-бокс – це переносний контейнер, який ви наповнюєте їжею, десь підключаєте (наприклад, неподалік робочого столу), а через 30 хвилин їжа всередині вже гаряча.

Найпоширеніший стиль ланч-боксів – нагадує коробку з ручкою, з одним або двома окремими відділеннями всередині. Лотки для їжі знімні, а нагрівальний елемент розташований під ними. Лотки самі з харчових пластику або нержавіючої сталі. 

Як працює електричний ланч-бокс?

Зрозуміло, що швидко нагріти вміст контейнеру об’ємом 1,3 літра (а потім підтримувати це тепло) – це відносно проста справа за допомогою настінної розетки. Але ланч-бокси NEOR можуть працювати і у вашому авто від розетки 12V. 

Деякі моделі, більш високого, класу нагріються до температури 140 градусів, що означає, що вони дійсно будуть готувати заморожені страви (бо так стверджують виробники). Але це більші за розміром прилади, приблизно з невелику піч для кемпінгу або мультиварку. Вони більше призначені для домашнього вжитку, а не для обіду на роботі чи дорозі.

Найпоширеніші ланч-бокси нагрівається від 70 до 90 градусів, чого достатньо, щоб розігріти вашу їжу та утримувати її у комфортній температурній зоні. Потрібно прочитати інструкції виробника, щоб переконатися, що ви правильно його використовуєте.

Використання електричного ланч-боксу

Найбільшим попитом ланч-бокси користуються у працівників офісів та прибічників здорового способу життя. Однак, є моделі, які можна використовувати й в авто, що надзвичайно зручно під час довготривалої подорожі або якщо ваша робота пов’язана з постійними роз’їздами. Ланч бокси також актуальні для тих, хто працює на будівельному майданчику.

Плюси і мінуси електричного ланч-боксу

Плюси використання ланч-боксу з підігрівом для обіду полягають у зручності отримання гарячого обіду, не виходячи зі свого кабінету, а також у тому, що їх легко зібрати. Просто покладіть свої продукти в лоток, закрийте кришку та ввімкніть її, і ваша їжа стане гарячою приблизно через 15-30 хвилин.

Але є і недоліки. Наприклад, вам потрібно підключити його до мережі. 

Крім того, електричні ланч-бокси мають, порівняно, великі габаритні розміри. Як правило, вони поставляються з ручкою, але якщо у ваших руках вже є певні речі, то може бути не зручно в громадському транспорті. Носити його боком або догори дном, ймовірно, теж не найкраща ідея, щоб виключити протікання рідини. Звісно, ланч-бокси NEOR мають ущільнювачі, що мінімізують варіант протікання, та все ж не рекомендуємо.

Як бачите, ланч-бокс з підігрівом це дуже зручна річ у повсякденному житті. Його легко використовувати (усього одна кнопка), мити (має розбірну конструкцію) та зберігати (компактна форма та відсутність виступів на корпусі).

Він забезпечить наявність повноцінного, здорового, а головне гарячого обіду, майже при будь-яких обставинах.

Підписуйтесь на наш канал та чекайте на відеоогляд цього чудового девайсу.

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах