Ланч-бокс для підігріву NEOR HEAT 08L08 WT

Ланч-бокс для підігріву NEOR HEAT 08L08 WT

Один з найпопулярніших помічників у дотриманні дієт та правил здорового харчування – ланч-бокс. На нашому сайті зараз їх уже 3 різні моделі. Всі вони особливі, але ця стаття про новинку NEOR HEAT 08L08 WT. Відразу зауважимо, що у комплекті поставки є відразу два кабелі: для роботи від 220V та 12V. 

Пропонуємо більш детально обговорити кожну особливість даної моделі.

Перше, що його відрізняє від інших – в ньому можна Тільки підігрівати їжу. 

Він має одну ємність для продуктів, що робить його ідеальним для однієї людини чи школяра.  

Особливості ланч-боксу NEOR HEAT 08L08 WT:

  • м’яка ручка
  • у комплекті кабелі живлення (220V, 12V)
  • внутрішні ємності виготовлені ​​з нержавіючої сталі 304
  • витримує падіння та механічні удари

За рахунок м’якої ручки ланч-бокс не здобуває зайвих об’ємів. Вона просто прилягає до корпусу, а коли потрібно ви її піднімаєте. Ще один плюс такої ручки – її неможливо зламати. 

Відразу два кабелі живлення у комплекті. Ви завжди можете увімкнути ланч-бокс від звичайної розетки або в машині. Ще дуже зручно в подорожі або для людей, основна частина робочого дня яких проходить за кермом авто. Далекобійники, торгові представники і водії залюбки беруть NEOR HEAT 08L08 WT з собою. Проблем з гаджетом ніяких, зате плюсів безліч: теплий обід, коли потрібно, швидкий нагрів, тривале зберігання температури. Навіть, якщо щось перервало вашу обідню перерву, ланч-бокс ще довгий час буде зберігати продукти теплими. 

Оскільки ємності ланч-боксу контактують з продуктами харчування, то вони мають бути відповідної якості. Нержавіюча сталь 304 – це найкращий варіант. Вона не провокує окислення продуктів, жодним чином не впливає на їх хімічний стан, навіть при нагріванні, та не має ніяких сторонніх запахів. 

Тенденція здорового способу життя мотивує нас знаходити свій вид спорту, розумітися на функціональності нашого організму, ретельно обирати продукти харчування і ще ретельніше ставитися до способів їх приготування, а також подальшого розігріву. 

Технологічний прогрес знайшов корисну альтернативу класичній мікрохвильовці, то того ж ця альтернатива – портативна. Що додає їй ще більше привабливості.

Звісно, грати у футбол ланч-боксом не можна, але якщо він у вас випадково впаде, то ймовірність того, що прилад залишиться цілим, досить велика. 

Тільки давайте без експериментів типу – впала з  5 поверху і разбилась. Все ж, ланч-бокс виготовлений з пластику, хоч і міцного. 

Завжди найслабшим місцем у таких конструкціях є ручки. У цьому ланч боксі – ручка м’яка, тому, точно, залишиться цілою.

Ми вже неодноразово наголошували, що ланч-бокс для підігріву та приготування їжі – це найкращий подарунок, для людей, які слідкують за своїм харчуванням або, банально, не мають інших варіантів. Зрозуміло, що бутерброд з чаєм ми не розглядаємо, як варіант нормального, повноцінного прийому їжі.

Переходьте у розділ “Техніка для дому” та обирайте ланч-бокс для себе або на подарунок.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах