Ламінатори. Особливості, які потрібно шукати

Кожній школі потрібен ламінатор. З цим твердженням погодиться будь-який вчитель, який бачив або уявляє можливості цієї машини. 

Ми вже не одноразово розповідали про цікаві фішки з ламінатором та як він може змінити не тільки навчання, а й побут.  Незалежно від того, що ви ламінуєте флеш-карти, плакати, папки чи вивіски, ламіновані матеріали служать довше.

Ламінатор у загальному підсумку економить ваш час і гроші, але вибір правильної машини є ключовим. Ось деякі функції, на які слід звернути увагу під час прийняття рішення.

Легке завантаження плівки

Шукайте ламінатор з максимально комфортним завантаженням плівки. Щоб зробити це могла одна людина. Це допоможе уникнути помилки неправильної роботи, що призводить до прилипання клею до валиків. Ламінатор з легким завантаженням плівки зазвичай має кольорові торцеві ковпачки. Також, коли обираєте ламінатор, слід звертати увагу на додаткові захисні функції. До них відносяться – реверс та функція розжимання валів.Такі ламінатори є в асортименті NEOR.

Ламінування

Простота експлуатації

Ваш ламінатор повинен швидко нагріватися, легко налаштовуватися на роботу та працювати. Звертайте увагу на такі функції, як швидкість нагріву, швидкість ламінування та вбудований різак. Всі вони допомагають прискорити і спростити процес ламінування, але суттєво впливають на ціну. 

Відповідність “ціна-якість”

Якщо кошти обмежені, це не означає, що вам доведеться розраховуватися на гіршу якість ламінування. Шукайте пакетні ламінатори, які включають сервіс та плівку. Ці функції також доступні в нашій компанії. Звертайтесь.

Ви також можете зв’язатися з відділом освіти та додати ламінатор з плівкою до  шкільних чи районних торгів. Таким чином, ви можете заощадити гроші та скористатися об’ємною покупкою.    

Міцний

Пластиковий ламінатор добре підходить для  короткострокової роботи. Якщо ж вам потрібно щоб ламінатор працював неперервно та ще й з товстими плівками, то краще оберіть металевий. Але тут потрібно приділити особливу увагу безпеці. Оскільки метал є провідником струму та тепла. З такими приладами потрібно бути особливо обережним

Легко усунути несправність 

Якщо в процесі роботи виникла проблема, її вирішення повинно бути максимально простим. Наша порада: купуйте ламінатор з хорошою гарантією (наша компанія надає 12 місяців) та вибирайте його із легкозрозумілим посібником, на потрібній мові.

Ламінатори NEOR мають сертифікати відповідності та якості, а також інструкцію з експлуатації українською мовою. 

Для усунення несправностей при ламінуванні, існує функція реверсу – одна із потрібних особливостей. Ламінатор самостійно повертає зіпсований матеріал, без необхідності виклику спеціаліста.

Тепер, коли ви знаєте, на які особливості звернути увагу, перегляньте наш  асортимент високоефективних ламінаторів. Тут ви точно знайдете потрібний.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах