Ламінатор. Універсальний прилад для дому та роботи

Почнемо з головного, в асортименті ламінаторів NEOR з’явилася новинка – ламінатор NEOR 8325.

Основні його відмінності від інших моделей:

        Збільшена швидкість ламінування. 300

        Має функцію швидкого старту, за рахунок швидкого розігрівання валів

        Має систему автовідключення. Цю функцію у нас найчастіше просили клієнти.

З такими перевагами ламінатор має привабливу, помірну ціну. Мерщій знайомтесь детальніше з такою крутою новинкою. Зявляться питання – не соромтесь телефонувати за номером, що на сайті або залишайте заявку.

Перейдемо до теми.

Чому ламінатор – універсальний прилад.

Універсальний, бо його можна використовувати в домашньому побуті та в офісі чи школі. Від цього його функціональні можливості не постраждають.

Почнемо з найскладнішого – Навіщо ламінатор вдома.

Перше, що спадає на думку це – створити власний планер.

Планер – це дуже крута річ. Реалізувати можна розпорядок дня, уроки дитини, меню. Взагалі, можна зробити усе, що завгодно.

Звісно, можна все це писати на звичайному аркуші паперу і ефект буде такий самий, але вам потрібно постійно тримати пачку паперу вдома, а з ламінатором достатньо зробити шаблон та заламінувати його. Потім пиши собі маркером та стирай із задоволенням.

Ламінатор дуже круто допомагає зберегти дитячі малюнки, грамоти і, навіть, ваші улюблені рецепти.  Ще – ламінатор це можливість відтворити вже відомі або створити власні ігри та розвивалки для дитини.

Бачили гарні листівки з блиском та паєтками? Таку можна створити самостійно. У деяких моделей ламінаторів присутня функція фольгування. Саме вона здатна перетворити звичайний малюнок у гарну, вітринну листівку. Про фольгування у нас є окрема стаття. Радимо перечитати, якщо вам подобається створювати такі речі.

Зауважимо, що ламінатор вдома – це не тільки можливість організувати власний побут, а ще й можливість заробляти. Від банальної послуги заламінувати документ до створення унікальних речей, за які інші готові платити. Сподіваємося, що у вашій голові вже зріє бізнес-план і ви залишите заявку на покупку ламінатора зовсім скоро.

Ламінатори Neor

Ламінатор в офісі – це річ маст-хев. Скільки разів ви чули історію про розлиту каву на важливі документи? Аби всі важливі документи відразу ламінувались, то така ситуація перестала б бути трагічною.

Усі сертифікати та дипломи спеціалістів, особливо, якщо вони знаходяться на видному місці, мають бути захищені від вицвітання. Ніщо не здатне впоратися з цією функцією краще ніж ламінатор.

Виберіть відповідну плівку і важливі документи стануть вічними. Про різновиди плівок та їх характеристики ми вже також писали. Потрібно обрати – читайте статтю.

Чому варто замовити ламінатор вже сьогодні:

  1.     Виготовлення підручних матеріалів планування, які коштують доволі дорого. Тобто, ви заощаджуєте з ламінатором
  2.     Ви можете почати заробляти з ламінатором. Бізнес-план ми за вас будувати не будемо, але подумати варто
  3.     Ви, точно, вбережете цінні папери від впливу часу та механічних чинників. Вашим документам більше не будуть страшні вода чи ультрафіолет
  4.     Можливість розробити унікальні речі для розвитку дітей. Буде то власна дитина чи частина вашого бізнесу – не важливо. Важливо, що це стане можливим, коли ви замовите ламінатор

Висновок з усього прочитаного один – ламінатор має широкий спектр можливостей, як для роботи, так і для творчості.

Ваше головне завдання – визначитися, які саме характеристики та функції мають бути у ламінаторі, щоб він як найкраще відповідав вашим потребам.

Щоб отримати кваліфіковану консультацію – телефонуйте за номером на сайті.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах