Ламінатор і ламінування у роботі

Laminator i laminuvannya u roboti

Ламінатори це прилади, які використовуються для ламінування документів, тобто, забезпечують документу стійкість до зовнішніх чинників.

Вони можуть мати 2 чи 4 вали. Вали розміщуються попарно, тому, ви не знайдете ламінатора з 3 валами. Ламінатори використовуються для того, щоб забезпечити документи більшою стійкістю і уникнути псування документу за рахунок постійного впливу навколишнього середовища.

Ламінування – це спеціальний процес, який дозволяє документам зберегтися якнайдовше. Завдяки тому, що документи ламінуються, вони стають більш стійкими до зовнішніх чинників. Процес ламінування складається з того, що документи покриваються спеціальною плівкою. Плівки також мають різну товщину та призначення. Є плівки для холодного ламінування, а є плівки для гарячого ламінування. Про це ми вже писали. Якщо потрібно більше інформації стосовно плівок для ламінування – перегляньте більш ранні статті.

Звичайно, як у будь-якому інструменті, у ламінаторів є ряд переваг. Найбільш зрозумілою являється те, що ламінування – це спосіб, який допоможе зберегти документ. Воно також дозволяє уникнути зламування, вицвітання, розм’якшення, а також розривів документів.

Зараз подумки перерахуйте скільки документів у вас вдома, які потребують додаткового захисту. Чималенько, думаємо. До того ж – у когось це документи власності, а у когось дитячі малюнки. І те і те варте того, щоб зберегти його на довгі роки.

На роботі паперових носіїв, які потребують захисту на порядок більше. Виникає логічне запитання: “Чому ж тоді ламінатор так рідко купують в офіс чи на виробництво?”

Точної відповіді не існує, але можемо припустити, що це просто звичка. Так, всі звикли, що важливі папери лежать в файлику, а файлик у папці. Ця ситуація вам знайома? Впевнені, що так.

На відміну від виробництва, освітяни – це ті люди, які на власному досвіді переконалися, що заламінований документ – це в 1000 разів краще, аніж документ у файлі. Тому й ламінатори найчастіше купують представники освіти. Вони успішно ламінують навчальні плани, картки для вивчення слів, форм, схеми скелетів, таблички множення та похідних і багато інших навчальних роздаткових матеріалів. 

Ось що отримує людина чи виробництво, яке обрало купити ламінатор:

  • усі папери загального вжитку надійно захищені. Від таблички “Відчинено/Зачинено” до меню. Це значно полегшує їх догляд та дезінфекцію, а також продовжує термін служби.
  • всі зразки, які потрібно демонструвати клієнтам заламіновані і виглядають, як нові. Така проблема добре знайома нам з меблевих магазинів, коли хочеш обрати щось гарне, а каталог за час використання став таким пошарпаним, що незрозуміло куди дивитись і що в результаті ви отримаєте
  • довідки та нормативно-правові документи, які повинні міститися у куточку споживача захищені від ультрафіолетового випромінювання і пилу, тож мають гарний вигляд
  • у своєму офісі ви захищаєте важливі папери, договори чи посадові інструкції.

Як вважаєте, переваги описані вище варті того щоб купити ламінатор за 1299 грн. Саме стільки коштує найпростіша модель ламінатору NEOR. 

Перед тим, як ви перейдете в розділ ламінаторів, радимо подумати над тим, якого розміру документи вам потрібно буде ламінувати, А4 чи А3. В асортименті є ламінатори для обох форматів. І ще один пункт, на який варто звернути увагу – можливість регулювання температури. Це для того, щоб ви могли налаштовувати температуру під товщину плівки та паперу. Це потрібно для тих користувачів, які мають різноманітні потреби і вимоги до матеріалу, який ламінують. 

Детально обговорити вибір ламінатору та отримати кваліфіковану консультацію можна за номером телефону – (098) 203-74-09

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах