Ламінатор для бізнесу

Ви хочете, щоб ваш бізнес процвітав якомога швидше? Тоді, ви повинні володіти всім необхідним обладнанням, щоб це заощадило ваш час на виконання глобальних завдань та стратегічних дій.

Одним з таких пристроїв є ламінатор, який допоможе вам перетворити важливі документи на щось довговічніше.

Не секрет, що паперові документи, як правило, мнуться через надмірне використання або неправильне поводження. Іноді ви можете навіть пролити рідину (воду чи каву) на важливі документи і тим самим знищити важливий документ.

Іноді ви можете втратити кілька крихітних, але цінних і дуже потрібних вам квитанцій. Щоб уникнути таких випадків, ви повинні обрати найкращий ламінатор для своїх потреб.

Але вибір може виявитися задачею складнішою, ніж здається на перший погляд. Адже сучасний ринок таких пристроїв досить різноманітний за характеристиками та ціною. Порівняння моделей та виробників, у вас може зайняти не один день. 

 Отже, якщо вам цікаво знати все про ламінатори, приділіть цій статті трохи свого дорогоцінного часу.

Машини для ламінування широко використовуються на завершальній стадії багатьох друкарських робіт. Також, їх часто використовують для нанесення захисної плівки на папір або вініловий матеріал. Однак апарат набагато універсальніший. Його можна використовувати для додавання спецефектів або навіть кріплення паперу на спеціальних дошках, де апарат допомагає запобігти пошкодженню та полегшує створення друку без помилок.

Ламінатор працює з попарно розташованими валиками(тобто 3 чи 5 валиків в ламінаторі фізично бути не може). Вони притискають два матеріали разом (паперовий документ та плівка). Зазвичай ці ламінатори працюють на двигуні, який подає ламінувальний пакет між роликами, а готовий ламінований матеріал виходить з іншого боку. В деяких моделях ламінаторі передбачена функція реверсу, що дозволяє вам повернути документ назад, якщо помітили, що процес йде не так, як потрібно.

Прилади гарячого ламінування використовують нагрітий валик, що забезпечує стійкий, дуже міцний зв’язок між ламінацією та матеріалом. Є моделі, коли нагріваються обидва валики, а є де тільки один. Тож коли використовуєте ламінатор з одним активним роликом, то ламінувати один і той же документ доведеться двічі. Подвійний ролик ламінує носій одночасно до обох сторін і є набагато швидшим пристроєм. 

Як вже згадувалося вище, ключовим компонентом машини для ламінування є те, що вона залишає на носії поліетиленовий захисний шар. З цієї причини дуже важливо, щоб машина з’єднувала ролики та матеріали під потрібним тиском.

Плівка для ламінування

Розмір документа

Подумайте про документи, які ви будете ламінувати. Чи всі вони будуть стандартного розміру? Або ви будете ламінувати різні розміри, від візитних карток до банерів?

Ламінатори пакетного типу – чудовий вибір, якщо ви переважно ламінуєте документи стандартного розміру. Ви також можете помістити кілька дрібних предметів у ламінатор. Якщо вам потрібні більш гнучкі варіанти, найкращим вибором буде, напевно, рулонний ламінатор. 

Кількість аркушів

Поміркуйте, як часто ви ламінуєте та кількість документів, які ви будете запускати одночасно. Якщо ви ламінуєте невеликі проєкти один-два рази на тиждень, то для вас ідеально підійде ламінатор пакетного типу. Якщо ви ламінуєте більшу кількість великих документів або непарних форм, найкращим варіантом буде рулонний ламінатор. 

Товщина

Товщина плівки для ламінування вимірюється в мікронах. Чим більше число мікрон, тим товстішим буде ламінування. Менші значення зберігають більшу гнучкість, тоді як більші показники роблять документ жорстким.

Кількість користувачів

Кількість людей, які користуються машиною, є основним фактором, який слід враховувати при виборі ламінатора. Чи буде ним користуватися велика команда або ви будете єдиним користувачем?

Пакетні ламінатори невеликі і вміщуються на робочому столі, що робить їх ідеальними для особистого використання. Якщо у вас кілька користувачів, то рулонний ламінатор – чудовий вибір для. Ці машини мають більші розміри і їх можна встановити у спільній робочій області для всіх. 

Вартість

Майте на увазі, що ламінатор – це інвестиція. Вам потрібно буде врахувати вартість не тільки ламінатора, але й додаткових матеріалів (плівки для ламінування, папір та інші). 

Якщо ваша компанія шукає ламінатор і ви хотіли б купити найкращий варіант для себе, не соромтеся зателефонувати нашим спеціалістам. 

Усі моделі ламінаторів доступні на сайті NEOR. Доречі, зовсім скоро ми очікуємо поставку нових моделей. ЇХ фото на характеристики розміщені на сайті. Ви можете зробити попереднє замовлення 

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах