Корисні гаджети для вашої кухні

Корисні гаджети для вашої кухні

Ранок для вас здається жахом, а потрібно ще й витрачати час на приготування сніданку? На роботі спартанські умови, а хочеться харчуватися повноцінно і правильно? Тоді ця стаття для вас. Ми розповімо, про два надзвичайно простих у використанні гаджети, але надзвичайно корисних і зручних. 

Почнемо саме зі сніданків. Звичних нам омлета, яєчниці та солоденького до чаю. Все це можна приготувати в одному пристрої, і це не сковорідка)). Це вертикальна електрична омлетниця NEOR EGGY. Принцип її роботи настільки простий, що впорається навіть дитина, старшокласник, звісно.  Все, як із сковорідкою – збиваєте яйце з потрібними спеціями, виливаєте готову суміш в омлетницю і вимкаєте її. 10 хвилин і ваш сніданок готовий. 

Зараз ви всі подумали, а яка ж різниця між омлетницею та сковорідкою. Поки все однаково. Різниця у зручності – вам не потрібно перевертати омлет та слідкувати, щоб не підгорів. По друге – це форма. З вертикальною омлетницею ви отримаєте ідеальний яєчний рулет. В середину ви можете додати сосиску, бекон, гриби та інші овочі. Все приготується швидко, не пригорить і збереже максимум корисних мікроелементів. 

Окреме задоволення – це зберігання такого девайсу, адже виглядає він, як звичайний термос. 

Незвична форма сніданку приваблює з’їсти його як можна скоріше. 

Окрім, яєчні ви також можете приготувати там бісквіт. Так, на заміну єри бісквітів у мікрохвильовці, прийшла ера бісквітів у омлетниці. Рецепт, точно такий же. Принцип приготування – поставив і пішов займатися своїми справами. 

Отже, в сухому підрахунку, з одним гаджетом ви можете приготувати повноцінний сніданок з мінімумом затрат по часу та зусиллям. Таке, точно, оцінять працюючі  мами школярів. У яких кожен ранок – це місія неможлива – встигнути все.

Другий пристрій – це турбота про себе та близьких, які хочуть харчуватися повноцінно та правильно, але умови не дозволяють – ланч-бокс для підігріву та приготування їжі.

В асортименті NEOR є дві моделі:

Вони різні за об’ємом та конфігурацією, але призначення у них одне – забезпечити вас чи ваших близьких теплим, смачним обідом без зайвих клопотів. Налив води в нижню ємність – увімкнув – почекав 15 хвилин – і маєш гарячий обід.

Ланч-бокс підходить не тільки для нагрівання вже готової їжі, а й для приготування. Тобто, ви спокійно можете там відварити гречану крупу, м’ясо птиці, попередньо тоненько нарізавши його, та яйця. 

Таким чином, ви можете готувати маючи тільки розетку. До того ж, приготування на пару вважається найкориснішим видом термічної обробки продуктів.

Який з двох ланч-боксів обрати – залежить тільки від ваших потреб, але можемо, точно, сказати – прилад вартий уваги. Його функціональна простота зробить ланч-бокс улюбленим гаджетом у вашому кулінарному побуті. 

Давайте не забувати, що його можна з легкістю брати з собою у подорожі, особливо, якщо не знаєте місцевості. 

Що ще можна сказати про прилади, які ми описали вище – вони зручні, ефективні та заощаджують купу часу. 

Детальні характеристики – на сайті neor.ua. Потрібно уточнити питання, які не розкриті на сайті – телефонуйте за номером (098) 203-74-09

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах