Кавомолки NEOR

У нас крута новина. Асортимент товарів для дому NEOR доповнили дві моделі кавомолок. Обидві мають гарну якість, крутий дизайн та адекватні ціни.

Давайте детальніше обговоримо кожну з них. 

Кавомолка NEOR MILL 50PP

kavomolka-neor-mill-50pp

Темно-фіолетового кольору. Корпус виготовлений з матового пластику. Це означає, що його приємно тримати в руці і не залишається видимих відбитків пальців. 

Система ввімкнення-вимкнення інтегрована в кришку. Щоб запустити механізм достатньо натиснути на кришку. Щоб зупинити – кришку потрібно відпустити. 

У комплект поставки входить спеціальна щіточка для очищення робочої ємності. 

Працює дана модель, відносно тихо і швидко. Одночасно можна змолоти до 50 гр, а це 7-8 ложок кавових зерен.

Ємність для зерен та ніж виготовлені зі сталі, але тверді зерна, такі, як рис, краще в ній не молоти. Ми перевіряли. з приладом нічого не стається, але завод виробник не рекомендує молоти тверді продукти, як рис чи цукор.  

Підходить дана модель не тільки для подрібнення кави, а ще й для спецій, м’яких круп та неолійних сортів горіхів чи насіння. 

Кавомолка досить функціональна річ на кухні і сподобається будь-якій господині в якості подарунку. 

Пропонуємо перейти до розгляду наступної моделі

Кавомолка NEOR MILL 100BL

кавомолка-neor-mill-100bl

Ця модель має об’єм робочого резервуару 100 мл, що дорівнює 14-16 ложок кавових зерен. 

Приємно снідати з ароматною, свіжозмеленою кавою. 

Конструкція пускового механізму така ж як і в попередньої моделі. Натискаєте на кришку, тримаєте, чекаєте пару хвилин, відпускаєте, перевіряєте ступінь подрібнення і далі або знову натискаєте на кришку або пересипаєте подрібнений продукт у підготовлену ємність.

Ця модель виконана в чорному кольорі і має більші розміри, 173*90 мм, що логічно, адже робочий об’єм в два рази більший. 

Комплектація цієї кавомолки ідентична з попередньою моделлю. Щіточка для чищення також присутня. Ця щіточка підходить не тільки для чищення, а ще й для звільнення чаші від подрібненого продукту. 

Обидві кавомолки мають класичну циліндричну форму і невелику висоту, що дозволяє її компактно зберігати. 

Поціновувачі свіжозмелених спецій та кавових зерен сподобається даний пристрій.

Чекаємо на ваші замовлення!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах