Інтеграція технологій для створення енергоефективних та комфортних просторів

Можливості сучасних різноманітних пристроїв дійсно дивують. Ще вчора ми користувалися звичайними кнопковими телефонами, великими не переносними комп’ютерами та телевізорами, холодильниками, що заважали своєю гучною роботою, а вже сьогодні не уявляємо своє життя без сенсора, компактних ноутбуків, телевізорів, що легко пересувати з місця на місце, тихих холодильників. Цим списком не обмежуємося, бо у світі інновацій вже багато чого сталося і станеться у майбутньому охоплюючи різноманітні сфери діяльності.

Побутова техніка підлаштовується під виклики сучасності, диверсифікується за потреб ринку, вдосконалюється за допомогою інноваційних рішень. Таким чином вона створює енергоефективний та комфортний простір для своїх користувачів, а цей простір своєю чергою  забезпечує мобільність, функціональність, екологічність. Не є винятком і техніка від бренду NEOR, що активно впроваджує інноваційні рішення та зосереджується на якісному відборі продукції. Ми постійно поповнюємо полички наших девайсів, вдосконалюючи старі версії або впроваджуючи нові. З останнього такими девайсами стали вентилятори, що вражають своїм стилем та роботою. Вони представлені у двох моделях та відрізняються між собою розмірами, вагою, способами розміщення у просторі, потужністю та функціоналом. Унікальними їх робить безлопатева система, яка  створює безпечне користування приладом та рівномірне розподілення теплого або холодного повітря. Розглянемо детальніше кожну модель. 

Вентилятор безлопатевий NEOR AIRMAX DS 2W10 WT

Вентилятор безлопатевий NEOR AIRMAX DS 2W10 

Ця модель вентилятора має компактні розміри, тому його можна легко ставити на стіл або шухляду. Вага вентилятора складає 3 кілограми, а висота 56 сантиметрів. Легкість у керуванні забезпечує сенсорний дисплей або пульту, що йде в комплекті. Його потужність може коливатися від 20 до 1000 Вт залежно від обраного режиму роботи. Вентилятор пропонує 3 швидкості потоку теплого повітря та 8 швидкостей потоку холодного повітря, це робить його універсальним як для жарких літніх днів, так і холодних зимових. Він може автоматично повертатися на 80°, що дає змогу кращому розподілу повітря по кімнаті. Завдяки безлопатевій системі є безпечним у використанні. Його можна легко розміщати у дитячій кімнаті, вітальні, кухні, добре підійде для офісного приміщення або громадських закладів.

Вентилятор безлопатевий NEOR AIRMAX FL 3W14 AL

Вентилятор безлопатевий NEOR AIRMAX FL 3W14

Дана модель вентилятора є більш габаритною за попередню. Його вага складає 6 кілограмів, а висота 82 сантиметрів. Завдяки компактному дизайну він добре підходить для розміщення на підлозі. Його максимальна потужність сягає від 30 до 1400 Вт, що залежить від обраного режиму. Він також є безпечним у використанні  через свою безлопатеву систему, це унеможливлює ризики отримання пошкоджень та травм. Керування вентилятора відбувається за допомогою сенсорного дисплея або пульту дистанційного керування, що йде в комплекті. Ця модель є функціональною, пропонує 3 швидкості потоку теплого повітря та 8 швидкостей потоку холодного повітря. Вентилятор оснащений HEPA-фільтром, який видаляє 99,97% алергенів і забруднювачів присутніх у домі, включно з пилком та спорами плісняви, що робить їх ідеальними для алергіків і курців. Також він здатен автоматично повертатися на 80°. Завдяки стильному та компактному дизайну його легко ставити у дитячій, вітальні, спальній кімнаті, офісних приміщеннях, закладах харчування, освітніх центрах та інших громадських місцях. 

Спільними рисами представлених вентиляторів є безлопатева система, що робить їх безпечними для використання в дитячих кімнатах та поблизу домашніх тварин. Вентилятори є енергоефективними, що допомагає знизити витрати на електроенергію. Рівень шуму до 60 дБ забезпечує комфортне використання, не заважаючи спокою. Елегантний зовнішній вигляд впишеться в будь-який інтер’єр. Обидва вентилятори можуть автоматично повертатися для рівномірного розподілу повітря. Вбудовані фільтри очищують повітря, а різноманітні швидкості дозволяють налаштувати оптимальний рівень охолодження, тепле повітря для зимових вечорів та прохолодне влітку. 

Отже, вентилятори допомагають створити комфортний та енергоефективний простір. Вони поліпшують якість повітря, забезпечують якісний сон, сприяють здоров’ю загалом та дихальних органів зокрема. Це надійне та практичне рішення для затишку вашої оселі. 

У наступній статті ми детально поговоримо про нові моделі соковитискачів: їх особливості, принципи роботи, функціональність. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах