Інфрачервоний термометр, 3D-принтер і не тільки: підбірка товарів для шкіл від NEOR

Сучасні школи – це мультимедійні класи та графічні планшети. Технічне обладнання важливе для навчального процесу, але не менш важлива техніка для покращення комфорту та безпеки здоров’я учнів і вчителів. 

Компанія NEOR підготувала список речей, які варто закупити адміністрації шкіл: 

Covid-19 вніс свої корективи в наше повсякденне життя. Тож для початку, маємо декілька гаджетів, які допоможуть уникнути перехресного інфікування в закладі освіти.  

Інфрачервоний термометр

Інфрачервоний термометр – це безконтактний цифровий лобний термометр для точного виміру температури на відстані від 5 до 10 см. Пристрій оснащений лазерним сенсором. При наближенні термометр автоматично запускає процес вимірювання температурі тіла. Завдяки інфрачервоному датчику дані будуть відомі менше ніж через секунду. 

В асортименті NEOR два термометри: NEOR IRT 1 та  NEOR IRT 2. Похибка вимірювання температури тіла ± 0,2 С. Мають функцію пам’яті: пристрій одночасно запам’ятовує 32 останні показники та підтримує термічну діагностику. Якщо температура тіла в межах норми на екрані з’являтися зелена смужка, якщо вище 37,2 С смужка стане червоного кольору і пристрій дасть звуковий сигнал. Можуть працювати як від електроживлення, так і від батарейки

Для закладу освіти хочемо запропонувати саме NEOR IRT 2, бо цифри на екрані великі та яскраві. Датчик, для виміру,  розташований зверху, що додає зручності при скануванні. Цю модель термометра можна встановлювати як на стіні, так і на штативі, що робить його мобільним. Важливо зазначити, штатив не входить у комплектацію. Його можна придбати окремо на нашому сайті neor.com.ua. Пристрій вимикається автоматично через 10 секунд, для економії енергії. 

Безконтактний дезінфектор для рук 

Професійний пристрій призначений для безконтактної дезінфекції рук. Зручно обробити руки одним рухом, не торкаючись поверхні пристрою. Дезінфектор працює автоматично на відстані 12 см. Сенсорна система ефективно та рівномірно розпилює антисептик. Використовувати антисептичний засіб лише рідкого типу, а не на гелевій основі.

У асортименті NEOR є три моделі дезінфекторів. Гаджети працюють від: підключення до електроенергії або батарейок, окрім моделі NEOR C2. Він працює лише від електрики  Зверніть увагу, що слід використовувати один тип живлення, щоб електроніка не вийшла з ладу. Також, зазначимо, у комплекті не має блоку живлення, але його можна купити окремо. 

Дезінфектори відрізняються за об’ємом колби для антисептика: NEOR SD-10 та NEOR SD-10D об’ємом 1 л, а Neor C2 вміщує в собі 5 л антисептику. Пристрої виготовлені із металу, окрім NEOR SD-10. Ця модель виготовлена з автопластику. На ніжці NEOR SD-10D розташована місткість для збору антисептика, який не потрапив на руки користувача. 

Хочемо звернути увагу на техніку, яка допоможе зробити навчальний процес цікавим та незвичайним. 

Документ-камера

Документ-камера призначена  для передачі зображення документів у електронному форматі, у вигляді зображення на екрані телевізора або  передано через Інтернет та виведено на мультимедійному проєкторі. Завдяки документ-камерам можна транслювати у режимі реального часу чітке зображення будь-яких об’єктів, у тому числі тримірних.

Ідеально підходить для проведення уроків, щоб детально показати учням хімічними процесами, фізичними явищами. Гарне розширення та чітка картинка допомагає працювати з маленькими деталями, картами та зображеннями у підручнику.

Документ-камери від NEOR однакові за функціоналом, але відрізняються за форматом та розширенням зображення. 

Камери від NEOR сканує документи у різних форматах: PDF, PNG, WORD, TXT, JPG. Максимальний розмір сканування — А3, окрім NEOR NW500 та N400 максимальний розмір — А4. Щоб зробити фото без затемнення та тіней в документ-камері передбачено LED-підсвічування. Кожна камера розпізнає українську мову, що дуже важливо для навчально процесу. Може просканувати документ у режимі редактора. 

3D-притер для шкільних STEM проєктів 

ЗD-принтер від NEOR допоможе перетворити навчальний процес в інтерактивний, наочно показати деталь та її функції. Учиться з таким приладом стає цікаво та ефективно. Наприклад: м’язи людини краще розглядати у реальному часі, ніж на зображенні у підручнику. 

В нашому асортименті є три принтери від NEOR: для новачків, універсальний та для професійного використання. Хочемо звернути вашу увагу на 3D-принтер NEOR Basic. Він має закритий корпус, що дуже важливо при роботі із дітьми. Сопла дуже гарячі й можуть бути небезпечні для людини, якщо до них доторкнутися. Закритий корпус захищає механізм від пилу та забруднення. Можна поставити витяжку, щоб видалити проблему парів при нагріванні пластику.

До комплектації входять усі важливі деталі для повноцінної роботи 3D-принтера NEOR Basic: кабель живлення та USB, малярний скотч, тримач для нитки, необхідні ключі, металевий скребок, запасні шлейфи для двигунів, клей на карту пам’яті, яка має програмне забезпечення українською мовою. 

* * * 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах