Ідеї щодо використання 3D-принтера в навчанні

Маленькі діти можуть отримати багато користі від фігур та 3D-літер алфавіту або навіть цифр. Ці навчальні посібники дають школярам практичний досвід теоретичного матеріалу, який вони вивчають. Вчитель також може залучити старшокласників, попросивши їх допомогти у розробці та друку цих навчальних посібників для учнів молодших класів.

3D-друк

Найголовнішим аспектом при наявності 3D-принтера у вашій школі – це навчити учнів повноцінно використовувати технологію 3D-друку.

Учні повинні вивчити два дуже важливі аспекти тривимірного друку:

  1. Основні функції принтера. Вони повинні розуміти основні елементи керування та механіку роботи, які потрібно використовувати для отримання якісних 3D-моделей.
  2. Різні елементи керування 3D-принтером. Навчіть свого учня ключовим особливостям конкретного 3D-принтера, який у вас є, і що було б ідеально для них (матеріал для роботи, час виготовлення моделі, налаштування).

Чим швидше та детальніше ваші учні дізнаються про механічні компоненти 3D-принтера, тим легше їм буде працювати з пристроєм. Всю теоретичну інформацію вони будуть споглядати на практиці і краще розуміти процес наплавлення. Вразі нестандартної ситуації, школяр швидше зреагує і відкорегує налаштування. 

Досвідчені учні можуть пограти з налаштуваннями 3D-принтера. Наприклад, вони можуть перевірити вплив використання різних температур і швидкостей екструзії на якість моделі, які вони отримують.

Незважаючи на те, що 3D-принтер є чудовим інструментом для навчання, ви не повинні витрачати багато часу на перегляд відео та інструкцій по налаштуванню, щоб завантажити модель та запустити друк. Важливо, щоб ви отримали принтер у зібраному вигляді та з програмним забезпеченням. Щоб оптимізувати процес навчання спробуйте зробити щось, що вже є у шкільній програмі. 

Нижче наведено перелік ідей, які ви можете реалізувати, щоб допомогти вашим школярам краще зрозуміти 3D-друк та стати більш захопленими технологією.

Техніка

Цей предмет в основному орієнтований на теорію, оскільки викладачі просто не мають часу будувати реальні моделі для своїх студентів або змушувати їх робити це самостійно. Мало того, створення модельного рішення в реальному житті, мабуть, було б дорогим. Однак ситуація значно змінюється з використанням 3D-принтера, де потрібну модель можна надрукувати за декілька годин, з пластику.

Існує багато інженерних концепцій, які можна зрозуміти студентам за допомогою технології 3D-друку. Ви можете використовувати моделі, доступні в інтернеті, або попросити своїх учнів допрацювати або й навіть самостійно розробити перед тим, як їх друкувати.

Коли справа стосується 3D-друку, буде краще коли учні працюватимуть в групах. Окрім завдання, студенти ще й налагоджують комунікацію один з одним. У своїх групах вони можуть обговорювати та намагатися придумати найкраще рішення.

Математика

Ви можете зробити математику більш зрозумілою для своїх учнів, надрукувавши те, про що вони дізнаються з матеріалу уроку. Використовуйте фізичні об’єкти щоб продемонструвати теоретичні дані. Особливо актуальний цей підхід для вивчення геометрії та тригонометричних законів. 

Біологія

Існує багато анатомічних моделей, які можна завантажити з інтернету та роздрукувати. Якщо ви вивчаєте різні форми життя, можна знайти організм, який хочете вивчити, і роздрукувати його. Ця  фізична модель допоможе вашим учням краще зрозуміти структуру і одночасно показати більш практичне застосування теорії, яку вони вивчають на уроці. 

Таким чином, можна детально розглянути будову тварини, органу, скелету. Такі моделі, ви точно знайдете в інтернеті, а програма для запуску друку постачається в комплекті з 3D-принтерами NEOR.

Мистецтво

У галузі мистецтва та дизайну 3D-друк не є зайвим. За останні кілька років технологія тривимірного моделювання стала основною у цих галузях порівняно з іншими. 3D-принтер дуже гнучкий з точки зору того, що він може робити, а отже, може використовуватися для подальшого заохочення творчості серед дітей. З допомогою принтера можна виготовити макети для образотворчого мистецтва, фурнітуру для іграшок чи одягу та ще багато чого.

Історія

Спочатку ви можете подумати, що дивно використовувати 3D-принтер на уроці історії. Однак це неправда. Ваш урок може скористатися багатим історичним досвідом завдяки артефактам, які ви можете роздрукувати прямо на уроці. Це означає, що школярі можуть більше володіти історією, ніж просто вивчати теорію.

Тож, 3D-принтер, точно стане помічником будь-якого вчителя та чудовим доповненням навчального матеріалу. 

Замовляйте якісну техніку NEOR!

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах