Гаджети для здоров’я: як технологія допомагає підтримувати фізичне та психічне здоров’я

Розвиток технологій набирає обертів з кожним роком. Зараз у всіх сферах нашого життя: медицина, освіта, будівництво, торгівля, побут, зв’язок і т.п., використовуються різноманітні прилади, програми, оснащені сучасними технологіями. Вони полегшують рутинні та робочі справи, автоматизуючи процеси. Їм властиве постійне вдосконалення та новизна. 

Найважливішою частиною нашого життя є підтримка здоров’я, як загального, так і фізичного, психічного зокрема в хорошому стані. Для цього ми відвідуємо лікарів, приймаємо вітаміни, ліки за потреби, робимо масажі, займаємося спортом, слідкуємо за харчуванням і т.п.. Завдяки технологіям можна легко піклуватися про себе навіть не виходячи з дому. Наприклад, лінійка товарів для здоров’я та краси від нашого бренду NEOR має такі позиції як масажери, фотоепілятори, зволожувачі повітря, дезінфектори. Вся техніка є зрозумілою у використанні, багатофункціональна, а головне націлена на догляд, дбайливе піклування про ваші м’язи, дихальну систему, шкіру. Розберемо кожну з позицій окремо та проаналізуємо їх вплив на наше здоров’я.

Масажери NEOR
Масажер портативний NEOR PULSE 26BK
Масажер портативний NEOR PULSE HOME 20GY
Масажер портативний NEOR PULSE PRO 52BK

Масажери стали популярними в наш час, забезпечуючи зручний спосіб отримати цілющий ефект масажу без візиту до спеціаліста. Вони допомагають розслабитися, зняти напругу в м’язах, покращити кровообіг після тривалого сидіння або фізичних навантажень. Така хвилина релаксу позитивно впливає на стан організму і підтримує його в тонусі. Масаж має також потужний ефект на психічне здоров’я. Регулярний масаж може допомогти знизити рівень стресу, тривожність та депресію. Він сприяє покращенню сну і позитивному настрою, відновлюючи вас після напруженого дня. Лінійка портативних масажерів NEOR налічує три різновиди: NEOR PULSE 26, що має 30 режимів швидкостей та 6 насадок для масажу, його зручна форма-пістолет дозволить робити масаж самостійно, пристрій зніме болі в м’язах, скрутність та дискомфорт. NEOR PULSE HOME 20 має 10 режимів швидкостей та 6 насадок, його форма ручки дозволить робити масаж у важкодоступних місцях, опрацьовуючи кожну ділянку вашого тіла. І остання позиція – NEOR PULSE PRO 52. Має 9 режимів швидкостей та 8 насадок, здатен розраховувати втрачені калорії на основі часу масажу та інтенсивності, вимірює температуру тіла, пульс. Цей комплекс функцій дозволить сповна простежити за вашим фізичним станом, а також користю та результатами від масажу.

Фотоепілятори NEOR

Фотоепіляція – популярний метод видалення небажаного волосся за допомогою інтенсивного променя. Її вважають альтернативою традиційним методам, таким як гоління, воскова епіляція та шугаринг. Вона асоціюється з шовком та відпочинком, бо робить шкіру шовковистою після декількох процедур, а відпочинок впевненішим. Це збільшує рівень позитивних емоцій та покращує психічний стан. Фотоепілятори –  ефективні засоби для видалення волосся вдома, але їх слід використовувати з обережністю: дотримуватися всіх необхідних інструкцій, враховувати особистості шкіри та здоров’я. Лінійка фотоепіляторів NEOR налічує дві позиції: NEOR INSHINE XQ55 та NEOR INSHINE Q55. Вони відрізняються між собою кількістю інтенсивності налаштування світла. Фотоепілятори пропонують ефективний та безболісний спосіб видалення небажаного волосся, додаткові переваги роблять його незамінним помічником у вашому бездоганному образі.

Зволожувачі повітря NEOR

Наступним продуктом, який позитивно впливає на наше здоров’я є зволожувач повітря. Він підтримує комфортне середовище у приміщенні, забезпечуючи оптимальний рівень вологи для нормального дихання, зменшення сухості шкіри та слизових ділянок. Зволожувачі створюють комфортну атмосферу, знижують сприйняття втоми, покращують сон. Це все впливає на  психічний добробут та знижує стрес. Лінійка зволожувачів повітря NEOR налічує три види, що є багатофункціональними. NEOR FLAME AROMA 2ML6 виконує як пряму функцію зволоження, так і дві додаткові: аромадифузора та світильника. Компактний та сучасний дизайн стане окрасою будь-якого інтер’єру, а його можливості роботи покращать якість повітря, подарують розслаблення, релакс та казкову атмосферу. Наступний вид – NEOR HUMI 4ML8 налічує також три функції: зволоження, обігрівача, світильника. Він ідеально підходить для холодних літніх вечорів та похмурих, темних зимових днів. Зволожувач створить приємне середовище, як вдома, так і на роботі. І останній вид зволожувача від NEOR – це NEOR HUMI 8ML1. Це не тільки зволожувач, а ще й світильник. Має естетичне біле оформлення, оснащений ефектом крапель та звуку води, що створить унікальну розслаблену атмосферу відпочинку. 

Дезінфектори NEOR

Останньою технологією з якою ми познайомимося є дезінфектори. Вони активно увійшли у наше життя під час пандемії та при загостренні інших хвороб. Основна їх мета – знищувати шкідливі мікроорганізми на поверхні нашої шкіри, запобігаючи поширенню інфекцій та захворювань, створюючи чисте середовище. Це актуально в громадських місцях, де завжди є велике скупчення людей. Також дезінфектори впливають на наше психічний стан, забезпечуючи відчуття комфорту та безпеки. Лінійка дезінфекторів NEOR налічує чотири види: NEOR C2, NEOR SD-10, NEOR SD-10D, NEOR SD-10T. Вони відрізняються між собою об’ємами, принципом розміщення у просторі, роботою та матеріалом. Наприклад, NEOR C2 розміщується на металевій ніжці та має резервуар об’ємом 5 літрів, а NEOR SD-10D має пластиковий корпус, який кріпиться до стіни та налічує об’єм резервуара в 1 літр. Дезінфектори виключають ризик інфекцій завдяки відсутності контакту рук із дозаторами.Це ідеальне рішення для громадських закладів з обмеженим вільним простором. 

Отже, як бачимо, технології дійсно займають вагому частку нашого життя, впливаючи з позитивної сторони на наше здоров’я та інші не менш важливі аспекти, як середовище приміщення, створення приємної атмосфери та забезпечення хорошого настрою. Використовуючи різноманітну техніку ми спрощуємо деякі робочі та рутинні процеси, звільняючи  час для власного комфорту. 

Детально з усіма товарами, що були згадані у цій статті можна ознайомитися на нашому сайті neor.ua у розділі товари для дому та краси.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах