Фотоепіляція. Що це? Плюси та мінуси фотоепіляції

Fotoepilyatsiya. Shcho tse? Plyusy ta minusy fotoepilyatsiyi

Як знаєте, нещодавно в асортименті NEOR з’явились фотоепілятори. Якщо ще не бачили, радимо ознайомитись. Товар вартий уваги.

Фотоепілятор – це одночасно мрія і страх будь-якої жінки. 

Пропонуємо разом розглянути, що ж таке – фотоепіляція. ЇЇ переваги та недоліки.

Фотоепіляція – це сучасний метод видалення небажаного волосся за допомогою інтенсивного світла. Цей процес включає в себе використання спеціальних пристроїв, які випромінюють імпульси світла на шкіру для знищення активності волосяних фолікулів. 

Фотоепіляція (IPL) – перманентне видалення волосся інфрачервоним променем. Це найсучасніша, ефективна і безпечна система видалення волосся. В основі фотоепіляції лежить тепловий ефект, який створюється при поглинанні світла меланіном волосся. Тепловий вплив викликає коагуляцію судин, які живлять волосяний фолікул. Це призводить до поступової атрофії фолікула і припинення росту волосся. На відміну від побутових методів епіляції, ефект від фотоепіляції є пролонгованим, тобто ріст волосся продовжує порушуватися, а їх число зменшуватися після завершення курсу процедур.

Загалом, фотоепіляція – це можливість отримати гладку шкіру за короткий проміжок без болю та дискомфорту. У момент процедури видно лише світлові спалахи, але після першого сеансу стає помітно, що частина волосся зникла.

Фотоепіляція має декілька важливих переваг, які роблять її популярним методом видалення волосся:

Довготривалість результату. Фотоепіляція відзначається тривалими результатами. Після завершення повного курсу процедур, багато людей зауважують, що волосся виростає набагато менше і повільніше. Фотоепіляція дає можливість забути про регулярне гоління чи видалення воском на тривалий час.

Ефективність. Фотоепіляція надає ефективний результат для більшості типів волосся і шкіри. Цей метод може бути успішно застосований як на обличчі, так і на тілі.

Безпека. Сучасні фотоепілятори оснащені різними системами безпеки, що робить процедуру майже безболісною і зменшує ризик подразнення шкіри.

Швидкість. Фотоепіляція – це швидкий метод видалення волосся. Кожен імпульс світла застосовується на дуже малий проміжок часу, що дозволяє обробити велику площу шкіри за короткий час.

Зменшення росту волосся. Фотоепіляція може вплинути на текстуру і колір волосся, роблячи їх тоншими та менш помітними після кожного сеансу.

Можливість індивідуалізації. Технологія фотоепіляції дозволяє налаштовувати параметри для різних типів шкіри і волосся, що робить її придатною для різних людей.

Відсутність подразнення шкіри після процедури. Фотоепіляція не залишає подразнення на шкірі, що часто трапляється після використання воску чи бритви.

Економія часу та грошей. Люди, що використовують фотоепіляцію, можуть значно зекономити час і гроші, які витрачаються на постійне видалення волосся.

Загалом, фотоепіляція – це ефективний та довготривалий метод видалення волосся, який має безліч переваг, і він набуває все більшої популярності серед тих, хто бажає мати гладку та бездоганну шкіру без постійного заняття видаленням волосся.

Цей метод має низку переваг і недоліків, про які ми розповіли у цій статті, але є і недоліки. 

Мінуси фотоепіляції:

  • широкий перелік протипоказань;
  • видалення світлого волосся ускладнене, тому що в ньому немає меланіну, який є провідником для світлового випромінювання
  • періодично процедуру потрібно повторювати. Однак при цьому немає жодного гормонального впливу на організм, що також можна записати до списку переваг.

Мінусів значно менше, ніж плюсів, що ставить фотоепіляцію в рейтинг самих популярних та ефективних процедур з видалення волосся.

Підіб’ємо коротенький підсумок: фотоепілятор – це, безумовно, річ варта уваги. Враховуючи, кількість протипоказань та нюансів процедури, підвищеної уваги. 

Запевняємо, що навіть компактний фотоепілятор NEOR здатен забезпечити якість процедури, як у салоні. Можливо, знадобиться більше сеансів, але це нівелюється тим фактом, що процедури можна робити вдома у будь-який час доби. 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах