Документ-камера NEOR NW750А3AF

Модельний ряд документ-камер доповнили одразу три нові представники. Якщо ви їх ще не бачили, переходьте в розділ “Документ-камери” та знайомтесь із детальними характеристиками. А ми розповімо про одну з них. 

Документ-камера NEOR NW750А3AF

Відразу, з назви видно, що документ-камера має автоматичне фокусування та працює з форматами розміром до А3. 

Особливості документ-камери  NEOR NW750А3AF

  1. Розпізнає український текст
  2. Оптичне розпізнання символів
  3. Сенсорне управління рівнями підсвітки
  4. Можна зберігати відскановані файли багатотомними архівами
  5. Можна працювати з об’єктами не більше формату А3
  6. Швидкість сканування 1 секунда
  7. Живлення від USB комп’ютера
  8. Функція запису відео
  9. Спеціальний коврик у комплекті

Розглянемо більш детально усі ці особливості

Українська мова в більшості програмних забезпечень відсутня, не говорячи вже про програми автоматичного розпізнання тексту. Наші “і”, “ї” та “ґ” не лякають хіба що китайців. Зазвичай, програми розпізнають ці літери, як символи або взагалі пропускають їх. З наше програмне забезпечення адаптоване для україномовного користувача.

OCR – або оптичне розпізнання символів – механічний або електронний переказ зображень рукописного, машинописного або друкованого тексту в текстові дані, які використовуються для представлення символів в комп’ютері (наприклад, в текстовому редакторі). Розпізнавання широко застосовується для перетворення книг і документів в електронний вигляд.

Чому саме сенсорне управління рівнями освітлення? Так як документ-камера це дуже мобільний пристрій, до того ж, з складною конструкцією, то зайві перемикачі це додатковий ризик їх зламати при зберіганні чи транспортуванні. Сенсорна ж кнопка не впливає на рельєфи корпусу. 

Багатотомні архіви – це словосполучення добре знайоме бібліотекарам, нотаріусам, суддям, землевпорядникам, дослідникам. Всі вони знають скільки часу потрібно щоб відсканувати, а потім архівувати, наприклад книгу. Програмне забезпечення документ-дамери зробить це автоматично.

Як знаєте, документ камера може працювати не тільки з паперовими носіями, а й з тривимірними об’єктами. Якщо ж камера може охопити площу розміром 297×420 мм , то і з тривимірними об’єктами таких розмірів вона може працювати. Документ-камера незамінний помічник у процесі онлайн презентацій, наприклад, будівельних та архітектурних макетів.

Швидкість сканування – 1 секунда. В середньому, документ-камера здатна заощадити 36 годин робочого часу в місяць (при розрахунках брали середню завантаженість працівника архіву, нотаріуса та вчителя). Ці 36 годин це вагомий показник для людей, які вимушені по декілька годин стояти над сканером або затримуються на роботі, через те, що не все встигли зробити саме через повільну роботу сканера.

Ви знали, що документ-камера може працювати і без світла? Так. Вона живиться від вашого ноутбука. Тобто, якщо вам вимкнули світло, то ви можете й далі спокійно працювати. Погодьтесь, зараз, це дуже актуальна функція.

Запис відео – це ще одна перевага камери сканера перед звичайним сканером. Якщо ви думаєте, що навряд вам знадобиться ця функція – згадайте період перед своєю відпусткою, коли хтось інший має виконувати вашу роботу. Скільки ви часу витрачаєте, щоб розповісти що, як і куди? А тепер уявіть на скільки ваше життя стане простішим, коли ви запишете відео-інструкцію і просто передасте її працівнику, який виконуватиме ваші обов’язки. Зізнайтесь. Уже захотіли у відпустку?

Коврик у комплекті. Щоб зручно було працювати, ваші документи та камера не ковзали по робочому столу і відразу було зрозуміло, де ставити камеру, а де досліджуваний об’єкт – саме для цього існує коврик з розміткою. 

 

Щоб ще краще познайомитися з нашою новинкою, радимо переглянути відео.

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах