Документ-камера NEOR NW2000А3AF

Документ-камера NEOR NW2000А3AF

Остання з наших новинок, але не менш крута документ-камера для освітян та працівників. Хоча, з таким форматом роботи, А2, освітяни, мабуть рідко стикаються, а от архітектори, дизайнери чи землеупорядники – щодня. 

Документ-камера NEOR NW2000А2AF

Відразу, з назви видно, що документ-камера має автоматичне фокусування та працює з форматими розміром до А2. 

Особливості документ-камери  NEOR NW2000А3AF

  1. Великий формат. Документ-камера працює з об’єктами розміром до А2
  2. Роздільна здатність 18 Мп
  3. Розпізнає український текст
  4. Оптичне розпізнання символів
  5. Сенсорне управління рівнями підсвітки
  6. Можна зберігати відскановані файли багатотомними архівами
  7. Швидкість сканування 1 секунда
  8. Живлення від USB комп’ютера
  9. Функція запису відео
  10. Спеціальний коврик у комплекті

Пропонуємо детально зупинитися на кожній перевазі цієї документ-камери.

Робота з форматом А2 – це 60% площі вашого робочого столу. Вчителі предметів, де треба демонструвати досліди (фізика, хімія, біологія), точно, оцінять дану модель, як помічника при дистанційному навчанні. Як знаєте, документ камера може працювати не тільки з паперовими носіями, а й з тривимірними об’єктами. Якщо ж камера може охопити площу розміром 420 x 594 , то і з тривимірними об’єктами таких розмірів вона може працювати. Документ-камера незамінний помічник у процесі онлайн презентацій, наприклад, дорожних карт, систем комунікацій чи нового вигляду фасаду будинку.

18Мп – це середня роздільна здатність фото для сучасних смартфонів. Тобто, під час відеозвязку, ви отримаєте зображення гарної якості, яке не можна порівняти з жодною web-камерою, яка вбудована в ноутбук. Така деталізація зображень важлива не тільки при обговоренні, наприклад, будівельного проекту, а й навіть при проведенні звичайного уроку. 

Українська мова в більшості програмних забезпечень відсутня, не говорячи вже про програми автоматичного розпізнання тексту. Наші “і”, “ї” та “” не лякають хіба що китайців. Зазвичай, програми розпізнають ці літери, як символи або взагалі пропускають їх. З наше програмне забезпечення адаптоване для україномовного користувача.

OCR – або оптичне розпізнавання символів.  Це механічний або електронний переказ зображень рукописного, машинописного або друкованого тексту в текстові дані, які використовуються для представлення символів в комп’ютері (наприклад, в текстовому редакторі). Розпізнавання широко застосовується для перетворення книг і документів в електронний вигляд.

Чому саме сенсорне управління рівнями освітлення? Так як документ-камера це дуже мобільний пристрій, до того ж, з складною конструкцією, то зайві перемикачі це додатковий ризик їх зламати при зберіганні чи транспортуванні. Сенсорна ж кнопка не впливає на рельєфи корпусу. 

Багатотомні архіви – це словосполучення добре знайомі бібліотекарям, нотаріусам, суддям, землевпорядникам, дослідникам. Всі вони знають скільки часу потрібно щоб відсканувати, а потім архівувати, наприклад книгу. Програмне забезпечення документ-дамери зробить це автоматично.

Швидкість сканування – 1 секунда. В середньому, документ-камера здатна заощадити 36 годин робочого часу в місяць (при розрахунках брали середню завантаженість працівника архіву, нотаріуса та вчителя). Ці 36 годин це вагомий показник для людей, які вимушені по декілька годин стояти над сканером або затримуються на роботі, через те, що не все встигли зробити саме через повільну роботу сканера.

Ви знали, що документ-камера може працювати і без світла? Так. Вона живиться від вашого ноутбука. Тобто, якщо вам вимкнули світло, то ви можете й далі спокійно працювати. Погодьтесь, зараз, це дуже актуальна функція.

Запис відео – це ще одна перевага камери сканера перед звичайним сканером. Якщо ви думаєте, що навряд вам знадобиться ця функція – згадайте період перед своєю відпусткою, коли хтось інший має виконувати вашу роботу. Скільки ви часу витрачаєте, щоб розповісти що, як і куди? А тепер уявіть наскільки ваше життя стане простішим, коли ви запишете відео-інструкцію і просто передасте її працівнику, який виконуватиме ваші обов’язки. Зізнайтесь. Уже захотіли у відпустку?

Щоб ще краще познайомитися з нашою новинкою, радимо переглянути відео.

 

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах