Документ-камера. Кому потрібна і навіщо

Dokument-kamera. Komu potribna i navishcho

В більшості людей докумен-камера асоціюється зі шкільними заняттями та виступами на трибунах. Зручно та компактно.

Давайте ж глибше розглянемо цей прилад та сформуємо аудиторію, яка могла б користуватися документ камерою.

Забіжимо на перед і скажемо, що документ камера потрібна у 90% галузей.

Особлива її актуальність зараз, у часи, коли світло зникає регулярно, а роботи від того менше не стає, а зовсім навпаки.

Якщо ви не знали чи забули – документ камера живиться від вашого ноутбуку. Поки є заряд, поти буде працювати й камера-сканер. Тобто, ви можете стати повністю автономним працівником: мобільний інтернет+ноутбук+документ-камера=продуктивний робочий день без світла.

Тепер давайте обговоримо для яких організацій та професій потрібна документ-камера.

ЦНАП. От де, а в цій структурі вистачає паперової роботи. Спочатку довідки видай, а потім сам же їх і оцифруй. Заяви громадян. Пакети документів для оформлення тієї чи іншої послуги. Загалом, люди, які працюють або працювали там, знають, яку частину часу займає сканування та розпізнавання документів. А документ-камера може відсканувати 1 аркуш за 1 секунду. В комплекті отримаєте програмне забезпечення, яке розпізнає не тільки текст, а й QR-коди та інше. Детальна інформація про характеристики кожної моделі документ-камер є на сайті.

Пенсійний фонд. Якщо аудиторія ЦНАП-ів може бути різною, то в пенсійних фондах люди похилого віку, переважно. Для них фраза «поширити документ з дії» – це щось непристойне. Всі ті нескінченні черги саме через роботу з паперовими документами. А тепер, то повітряна тривога, то світло вимкнули, а генератора немає. Тут допоможе документ-камера. На нашу думку, камера-сканер це найзручніший пристрій для таких установ. Час забути про планшетні сканери та йти у ногу з часом.

Архіви та бібліотеки. Мрія кожного студента, прийти в бібліотеку, а йому пропонують завантажити книгу по QR-коду. Профільні книги – це література, яка має постійний попит, а папір не вічний. Цю проблему вирішила б документ-камера. Відсканувати та самостійно розпізнати, може виявитися швидше ніж знайти книгу в інтернеті.

Нотаріуси. Люди, які межують між традиційністю державних структур та прогресивними поглядами бізнесменів. Вони теж більшу частину робочого дня витрачають на сканування документів. Мають окремий стіл для сканера, інколи навіть більший, ніж стіл помічника. Та регулярно ремонтують свою МФУ. Якщо ж використовувати документ-камеру, то навіть при відсутності принтера зберігається можливість сканувати документи.

document-camera

Суди. Документ-камера в суді – це не тільки високошвидкісний сканер для документів. Це ще й компактний презентер, який допоможе в ході судового процесу розглянути всі докази. Чи то висновок, чи реальній об’єкт. Для судів характерна робота з дуже великим об’ємом документів. Це, мабуть, ТОП серед усіх закладів у нашому списку. Тут швидкість це ключовий параметр. Швидкість, а також завантаженість працівників. Документ-камера це той прилад, який здатен підвищити швидкість, в той же час знижуючи навантаження.

От така вона чудова камера-сканер.

Бізнес. Тут не будемо розглядати окремі категорії, зрозуміло, що у проектному бюро документів більше ніж у магазину взуття. Та й їм варто оцінити та приміряти можливості документ-камери на власному бізнесі. На думку наших спеціалістів – документ-камера обов’язково повинна бути в компаній, які займаються тривимірним моделюванням та виготовленням макетів. При онлайн презентаціях – вона просто незамінна.

З усього прочитаного можна зробити декілька висновків.

По-перше: документ-камера – корисний, досить автономний, функціональний пристрій.

По-друге: вона не достатньо сильно впроваджена в робочі процеси. Як бачимо, абсолютно незаслужено.

На останок порада, оберіть достойну модель вже зараз, поки вона не має масового попиту та не коштує захмарні суми. Телефонуйте за номером вгорі, щоб оформити замовлення.

 

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах