Документ-камера для природничо-дослідницьких уроків

Ми вже розглядали, як документ-камера допомагає вчителям української та іноземних мов, на уроках мистецтва, час розповісти й про природничі уроки.

Вчіть юних дослідників створювати наукові зошити

Науковий зошит школяра в основному є нульовим рівнем для всіх уроків та навчального матеріалу, тому краще навчитися його правильно вести відразу. Допоможіть учням підготувати свої зошити за допомогою документ-камери, щоб показати, як встановлювати терміни, стратегії для ведення нотаток, створити розумні процедури та інше.

 Спостерігайте та вивчайте живих тварин з легкістю

Оберіть живих тварин та збільшуйте масштаб поблизу для вивчення атрибутів із можливостями документ-камери. Ознайомтесь ближче з тваринами, яких неможливо легко побачити або вони не залишаються нерухомими надовго, щоб вивчити кольори, текстуру та поведінку. Зовсім малі частки, наприклад, дощові черв’яки, черепах та риби (заохочуйте експерименти з зоології та біології), док-камера робить світ тварин більш реалістичним для школярів.

Зручні досліди

Не вистачає скелець і корисних копалин, щоб роздати по класу? Покажіть свою блискучу колекцію класу через вашу документ-камеру. Обговорюйте форму, колір і текстуру. Діліться нотатками щодо своєї геологічної роботи.

Попросіть учнів поділитися своїми результатами

Документ-камери в науковому класі дозволяють дітям демонструвати свої роботи в режимі реального часу або проводити урочисту презентацію для класу. Яке рішення чи результати придумала одна група в експерименті? Порівняйте та покажіть контрасти відкриттів із документ-камерою у класі.

Використовуйте фотографії проміжків часу, щоб показати прогрес

Незалежно від того, спостерігаєте ви як вилуплюються пташенята або життєвий цикл рослин. Проміжок часу, що зберігся на фото з документ-камери в науковому класі, здивує та порадує. Не дивуйтеся, якщо ваші юні вчені попросять позичити їх для своїх наукових проектів.

Економте гроші на дорогих наукових книгах

Мова йде про ті чудові великі наукові книги, які коштують занадто багато, щоб їх мав кожного школяр. За допомогою однієї книги та однієї документальної камери весь клас може вивчити кроки, необхідні для проходження уроку, та вміє робити приголомшливі ілюстрації.

Спробуйте дослідити рослини

Школярі люблять пізнавати нові речі, а розвідка в саду – це чудовий спосіб задоволення наукових стандартів . Розбийте квіти, дерева, старі матеріали та іншу сировину для втілення в життя веселого та пізнавального наукового світу.

Використовуйте документ-камеру як мікроскоп

Деякі документи-камери пропонують адаптер для мікроскопа, що дозволяє ще більш уважно оглянути об’єкти. Наприклад, ви могли оглянути клітини листка. Весела гра – це поставити під мікроскоп таємничий зразок і запропонувати учням відгадати, що це за зразок.

Спробуйте наукове-шоу

Ви знаєте дитину, яка хоче принести свою колекцію метеликів, але боїться її втратити.  Все контролюється за допомогою документ-камери на уроках. Ви заощадите час на споглядання делікатного предмета, а ще збережете його цілісність.

Насправді, можливостей у документ-камери безліч. Все залежить від вашої фантазії. 

Переходьте в розділ “Документ-камери” та обирайте камеру саме під ваші потреби та ресурси. Зробіть подарунок собі (використання документ-камери значно скорочує  час на перевірки домашнього завдання та тестові завдання) та своїм учням (вони зможуть отримувати більш повний спектр знань).

Чекаємо на ваші замовлення.

Техніка від NEOR зробить процес навчання безпечним, цікавим та незвичайним. Більше асортименту ви зможете знайти на нашому сайті або у соціальних мережах